Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Odpovědět
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24328
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od sima »

Stekem píše: pát kvě 19, 2023 8:53 pm V Plzni se ještě pohybuje Focus s nálepkou na zadku “zdravím Subaru”. Tak když za ním stojíte, tak blikněte, řidič - manželka bude mít radost 😂
Btw opět jsem si potvrdil, že pokud Forestera řídí děd…starší pán, tak na zdravení buď vůbec nereaguje, protože hypnotizuje stav před autem, nebo se udiveně kouká, co že to po něm chci. :-D
A já mám zase asi typicky jen valašskou vyjímku, každé ráno cestou do práce se zdravíme s dědou, teda starším plešatým pánem, teda holohlavým už, tedy už plně seriozním (moudří vědí, že Šamane) musí to být už důchodce, ale asi stále teda pracuje a jezdí černým forestrem, krásným, vždy zdvihne pravici, či levici, nevím, je to fajn zpříjemnění násilného probuzení, cestou do práce :-) a i sem tam se teda náhodně vyskytnou starší pánové, ála 60 let, ale pravda není jich moc.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49179
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od VDC »

Stekem píše:V Plzni se ještě pohybuje Focus s nálepkou na zadku “zdravím Subaru”. Tak když za ním stojíte, tak blikněte, řidič - manželka bude mít radost Obrázek
Btw opět jsem si potvrdil, že pokud Forestera řídí děd…starší pán, tak na zdravení buď vůbec nereaguje, protože hypnotizuje stav před autem, nebo se udiveně kouká, co že to po něm chci. :-D
Dobře, kdybych potkal tvojí paní s Focusem, určitě bliknu. :-)

Jo, ty dědky potvrzuju. Já se vždycky pokouším o oční kontakt. Ale tihle dědkové ve Forestrech a není jich málo, něco takovýho nemají většinou kapacity, protože jsou plně soustředěni na řízení kosmické lodi. :-) A dost často u toho vypadají, že každou chvíli umřou. :-D
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20617
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od námořník »

Myslím, že na tohle téma jsem před pár lety diskutoval s Metuzalémem 😁.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49179
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od VDC »

Taky jsem na Milana myslel, když jsem to psal, že bych se ho nechtěl dotknout. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Holaňďanka
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5578
Registrován: stř kvě 03, 2017 9:41 pm
Jméno a příjmení: Zuzka Wolfová

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od Holaňďanka »

A Tribečku nezdraví nikdo
Uživatelský avatar
Stekem
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: sob pro 03, 2016 2:23 pm
Bydliště: Západ

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od Stekem »

Kéž by řidiči Foresterů v Plzni, byli jako Metuzalem.
Jinak soused si po Volvu pořídil Forestera SJ, tak jsme pokecali o Subaru (poprvé jsme prohodili více než 5 slov) a hned vypadá sympatičtěji 😂😂
O zdravení dostal jasné instrukce. 😀
Subaru Outback 2.5i X Special Edition MY2019

Subaru Outback 2.5i Sport ES MY2015
Mondeo Mk4 r. 2012
Uživatelský avatar
Metuzalem
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2214
Registrován: pát zář 22, 2017 5:52 pm
Jméno a příjmení: Milan P.
Bydliště: venkov u Jaroměře

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od Metuzalem »

Jo jo, dědkové za volantem, loudaví důchodci v nákupáku :-)To je jako s každým zobecněním - platí jen do té doby, než se vás to začne týkat :-) A jak rád říkám, když budete mít trochu toho elementárního štěstí, tak se vás to začne týkat taky :-)

Sebekriticky přiznávám, že občas někoho zazdím a že jezdím podstatně víc soustředěný na řízení, než zamlada. Ono to ani jinak nejde, když je člověk aspoň trochu soudný. Provoz je úplně jiný než to, v čem jsem vyrůstal; rychlost aut je větší; lidi jsou kupodivu ještě víc víc agresívní, než v dobách nejhlubší totality; schopnosti potřebné k řízení (rychlost zpracování informací, rychlost reakce, ostrost zraku atd.) se věkem rozhodně nelepší, i když to si člověk přiznává dost nerad. Tak to kompenzuju tím, že se víc soustředím na řízení, vůbec si neumím představit, že bych např. u toho stihnul napsat SMS, stačí mi, jak skoro nevnímám okolí, když zrovna mluvím po hands-free. Naštěstí mě z toho soustředění nevytrhávají žádní elektroničtí asistenti :-) A tak mi sice většinou dojde, že to auto, co jsem právě minul, bylo Subaru, dokonce i pozdravím, ale to už ten proti těžko může vidět :-) Jak jsem pravil na posledním setkání subaristů hradubicka, zdravím jen ty, co jedou stejným směrem :-) Ale o to radostněji :-)

A jen informace na závěr: za svých 53 let za volantem mám najeto něco přes 750 tis km a zatím ani jedna nehoda. Nechci si to pokazit :-)
Forester 2.0XT Comfort, MY2017, SJ - Šedivák
Uživatelský avatar
clay
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2274
Registrován: stř črc 07, 2010 10:53 pm
Jméno a příjmení: Michal Šprachta
Bydliště: Cerkytle - Svatá Kateřina - Borová
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od clay »

Jj mladí houby vědí >:(
Sny se mají plnit.....Subaru bez kompromisů !!!
Subaru Outback H6 3,6 2010
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14844
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od Tapan »

mišus píše: pát kvě 19, 2023 10:52 am Štěpáne schválně se koukni na pásový štítky, je tam i měsíc včetně roku výroby.
Michale, tak jsem koukal na ty pásy a je to v souladu s tvými údaji, 12/1994. Asi bych měl napsat Japoncům dotaz, jestli náhodou nemám tu úplně poslední :⁠-⁠)
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22729
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od spm »

Ja napsat sms nezvladal teda nikdy. Hodne bidne zvladnu napsat 5 slov nekde v kolone na okruhu, kde jedu 3km/h a akorat jednim okem sleduju to auto pred sebou abych vcas slapl na brzdu. Ale ti co to matlaj za jizdy, to vazne nechapu (pak se je cemu divit, ze na dalnici, kde jedina prace je drzet volant v jedny poloze a nevrazit do toho pred sebou, se srazi 7 blbecku do sebe)

Odesláno z mého SM-F926B pomocí Tapatalk

Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49179
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od VDC »

Milane já vím, že to nebude trvat dlouho a taky budu rád, že čumím na cestu.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Holaňďanka
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5578
Registrován: stř kvě 03, 2017 9:41 pm
Jméno a příjmení: Zuzka Wolfová

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od Holaňďanka »

Dneska jsem si dávala v Karlových Varech na benzínce na parkovišti kávu. Tolik Subárek co mi dnes mávlo 😁👍. Mám radost....
Uživatelský avatar
CipisOTB
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 264
Registrován: sob led 22, 2022 7:52 pm
Bydliště: Stříbro

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od CipisOTB »

Dnes cesta stříbro - spálené poříčí - zpět. Potkána tři suba z toho dvě mávačky, takže dnes good 👍😎
OTB 2005 2.5 121Kw automat
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24328
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od sima »

Metuzalem píše: sob kvě 20, 2023 10:14 am Jo jo, dědkové za volantem, loudaví důchodci v nákupáku :-)To je jako s každým zobecněním - platí jen do té doby, než se vás to začne týkat :-) A jak rád říkám, když budete mít trochu toho elementárního štěstí, tak se vás to začne týkat taky :-)

Sebekriticky přiznávám, že občas někoho zazdím a že jezdím podstatně víc soustředěný na řízení, než zamlada. Ono to ani jinak nejde, když je člověk aspoň trochu soudný. Provoz je úplně jiný než to, v čem jsem vyrůstal; rychlost aut je větší; lidi jsou kupodivu ještě víc víc agresívní, než v dobách nejhlubší totality; schopnosti potřebné k řízení (rychlost zpracování informací, rychlost reakce, ostrost zraku atd.) se věkem rozhodně nelepší, i když to si člověk přiznává dost nerad. Tak to kompenzuju tím, že se víc soustředím na řízení, vůbec si neumím představit, že bych např. u toho stihnul napsat SMS, stačí mi, jak skoro nevnímám okolí, když zrovna mluvím po hands-free. Naštěstí mě z toho soustředění nevytrhávají žádní elektroničtí asistenti :-) A tak mi sice většinou dojde, že to auto, co jsem právě minul, bylo Subaru, dokonce i pozdravím, ale to už ten proti těžko může vidět :-) Jak jsem pravil na posledním setkání subaristů hradubicka, zdravím jen ty, co jedou stejným směrem :-) Ale o to radostněji :-)

A jen informace na závěr: za svých 53 let za volantem mám najeto něco přes 750 tis km a zatím ani jedna nehoda. Nechci si to pokazit :-)
Metuzaléme, píšeš vždy tak pravdivě a reálně, moc dobře se čteš, máš pravdu ve všem :-) (*_^) |,,,,
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Metuzalem
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2214
Registrován: pát zář 22, 2017 5:52 pm
Jméno a příjmení: Milan P.
Bydliště: venkov u Jaroměře

Re: Subaristi se zdraví, aneb kohopak jsem to asi potkal

Příspěvek od Metuzalem »

Dík, Radku.
Forester 2.0XT Comfort, MY2017, SJ - Šedivák
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“