Šímův Forejs

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5166
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od petr »

ještě stovku může , já kupuju jen zajeté auta to je ještě moc funglovka ;-D
Uživatelský avatar
StandaB
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3660
Registrován: pát led 03, 2020 2:20 pm
Jméno a příjmení: Stanislav Becvar
Bydliště: Nürnberg

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od StandaB »

Simo, ,,,,| (*_^) |,,,, tak dalsi radostne km preju. :-)
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20623
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od námořník »

👍 ať dál slouží jako doposud 😏👍
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49186
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od VDC »

Šímo tak k těm narozeninám...

Hepy brzdy tů Forejs
Hepy brzdy tů Forejs
Hepy brzdy milej Forestre
Hepy brzdy tů Forejs
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
cleo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 6344
Registrován: čtv lis 20, 2014 11:38 am
Jméno a příjmení: Pavel Klofáč
Bydliště: Poddžbánsko

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od cleo »

Co dodat .


Sent from my iPhone using Tapatalk
MY2020 Subaru Outback 2.5i Active - otouš Obrázek
ex 2016 Subaru Forester 2.0i-L Comfort CVT - modrásek
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11891
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od Traveller »

Gratuluji k překonání krásné hranice. (*_^) |,,,,
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24335
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od sima »

Hamoune- právě, že jsem si při tom psaní vzpomněl ihned na Petra lesáka :-D a právě s tou myšlenkou, že ještě chvíli můžu s forejsem bačovat já, pro Petra je to ano málo jeté ;-D
Tomáši, předsedo stále nesesazený z trůnu :-) to je ale moc milé přání, jsi se rozjel, to bych ani nečekal :-) (*_^) |,,,, Tak teď už má můj šímoj forejsek požehnáno se vším všudy :-)
Děkuji vám všem a na oplátku přeji to samé, to se musí a já to tak i cítím, máte rádi svoje auta, není to pro vás jen povoz, zprostředkovatel z A do B, tedy ne Andrej monogram, ale z místa A...jste tu dobří fanouši, blázni a neposledně někteří i rovnou magoři s dobrým srdíčkem, plejádo :-o
Tak to mám-e za s sebou, km naskakují, proveden dnes interiér profi úklid. Auto jsem si odpoledne cestou z práce vyzvedl, ještě uvnitř mokré. Sakra, nesmím jít zapomenout před panelák zavřít forejsovi okna, má ráno scát, vidíte to :-)
Samozřejmě to uvnitř vypadá zcela jinak, špína, fleky, prach zažraný pryč, opravdu vše, zadařilo se, poklona slečně rallye závodnice, co se tímhle zabývá už léta letoucí. Je to jak sednout do nové sedačky, do nového obýváku. Fotky samozřejmě přidávám, ale to je spíš pro mě, ono už ten vnitřek dostal set sakra zabrat, když jsem chtěl jen utřít prach, už ani to moc nešlo... teď vše čisťounké, mnou před tím navíc ozonované, na tak staré auto je to skvělá práce. Slečna zhodnotila stav interiéru jak jsem si myslel, ještě na ty roky absolutně v pohodě, vzhledem k tomu co jí tam kolikrát vozí po roce provozu auta, lidi jsou různí no, jj.
Potěšila mě, už jsem byl na odjezdu a přiběhla s tím, že se mě drolí sedačka řidiče odspodu( holt japonec nemá běžně ty moje kila, nebo nevím čím to :-) ) a že mám zajet za jedním čalouníkem zde, že to umí opravit i bez vyndání sedačky, že už tam vezla minule čtyři auta. Nebo aspoň zatáhnout zespod sedák drolící se bezbarvým lakem- v nejhorším jo, ale že i to nějak funguje.
Každopádně sedačka se drolí a drolí, až se prodrolí a člověk už taky nemusí sedět, nebo tak jak byl zvyklý :-D O tom stavu zespod jsem nevěděl, to se přiznám, tak jsem byl za její postřehy rád!
A mimochodem forejse hlídal celou dobu její pejsek, vždy mě zpočátku vyštěkal, ale pak mazel, prohnutý do luku a jen drbat, velikost akorát tak do ruky, fajn sekuriťák :-)
Tak dost bylo "nesmyslů" je třeba se věnovat opět technice, postupně, tento rok zatím nemám nic moc v záměru, nevím teda co forejs na to...jen zkusit pokročit v totálním plejád šotkovi nejen u mě- ano opět volnoběžné otáčky, nabízí se dvě řešení a pak už teda když tak moc nevím jak dál :-) nebo zatím nechci vědět, neuvažuji dál, uvidí se, příští rok silně zvažuji předčasně rozvody, chlazení motoru taky pomoci a asi po myslím třech letech znovu antirez kůra, no uvidí se.
Teď ještě během příštích pár dnů rozvody do saxíka, ať je starý jak je starý, auto si to zaslouží, na to jak poslouchá a nic nechce, tak dostane další stimul, šanci ještě vydržet, nemá taky proč by neměl vydržet...rozvody už mají 10 let za s sebou, stání venku, změny teplot...
Přílohy
IMG_20220913_143116.jpg
IMG_20220913_143133.jpg
IMG_20220913_143202.jpg
IMG_20220913_143452.jpg
IMG_20220913_155655.jpg
IMG_20220913_155707.jpg
IMG_20220913_143157.jpg
IMG_20220913_143438.jpg
IMG_20220913_143500.jpg
IMG_20220913_160443.jpg
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Holaňďanka
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5582
Registrován: stř kvě 03, 2017 9:41 pm
Jméno a příjmení: Zuzka Wolfová

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od Holaňďanka »

Radku gratulace veliká, přeji spoustu dalších pěkných km. Já dnes ještě naposled Tribečkou dovezla OSB na zakrytí voliéry na zimu, páč nevím, kdy se mi auto dostane zpět. Jak já vám všem závidím. Jen si je naplno užívejte
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24335
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od sima »

Díky. Neboj, určitě se to vyřeší, to není dle mě nic zásadního, aspoň tedy doufám, ale hovno, zcela určitě :-) co by jsi- jste nezvládli, tak hodně zdaru!
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24335
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od sima »

Tak jak jistě všichni víte, díky mé SZ všem :-/ :-D volil jsem jakou dát gumovou vanu do forejse.
Nakonec zůstalo opět u ruské výroby, stejně jako minule u zimních koberečků pod nohy- autohárek dodavatel. Sedí teda zcela přesně, aspoň teda maximálně co jsem od ní očekával. Někdo tu zrovna psal, že Autohárek už nikdy, mě to teda vyšlo- OK.
Jen jak to přišlo složené, tak jednak byla promáčklá krabice, ale pošta- balíkovna teda na jedničku, sepsala se mnou již předem připravený dokument- otázka vteřiny, jen podpis můj. Aby bylo jasné, že balení bylo poškozené a prý to můžu případně lépe u nich reklamovat.
No a mělo to lehlý lem vany u zámku pátých dveří, ten jsem dnes krátce zatížil a už je jakžtakž, teda mě to už plně takhle stačí, nezavazí to zavření kufru a je to funkční oproti nějakému tomu případnému vylití, znečištění...
Tolik radosti za pár kaček. Já nejdřív vanu odmítal, líbí se mě víc ten koberec, taky jsem si říkal, jestli to nebude ještě víc klouzat, věci v kufru, ale zatím to vypadá, že je to naopak lepší, uvidí se.
Ještě uvidím, až budu něco štrachat pod deklem v kufru, jakože to věčně dělám, ale vana je měkká, tak nejspíš OK.
No a dnes večer jsem z chalupy po degustaci chuti kvasu hruškového odvezl urychleně čtyři 50l bečky do pálenice, ještě by se tam jedna vlezla, jen do kufru, vana byla fajn, kdyby náhodou...
Jo a ještě mě udělala radost ségra, dovezl jsem jí opět tlačené zelí ze zeláku, asi 10 kg, vydrželo až doteď! Musel jsem už zelí dát pryč a vyčistit zelák, kdybych se jal naložit nové. Nicméně pěkných pár kilo přišlo vniveč, už to nebylo komu dát a přeci jen bylo trošku měkčí a už kyselejší, ale furt moc dobré, ty jo tohle je obživa celoroční do krize :-) tak jak to ségře předávám, tak 2x mezi řečí konstatovala- ty jooo, vám ten motor jen přede, ševelí, není ani slyšet...že si všimla i ona, to mě potěšilo, já to vnímám furt, jsem si toho teda pořád vědom, inu boxer (*_^) |,,,,
Přílohy
IMG_20221017_180602.jpg
IMG_20221018_180258.jpg
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5166
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od petr »

hezkou vanu jsi mi pořídil do autka jojo ;-D já chtěl sice vyšší okraj ale co už no :-D
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24335
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od sima »

Promiň Petře, myslel jsem i na tebe, ale já bych plast výřez ve svém forejskovi nepřekousl, to by mě trhalo osrdí :-) jooo, ty jsi extremista, máš v kufru vyřezaný plast z nádoby, ty potřebuješ všechno vyšší, větší a odolnější :-) chápu- vozíš tam kdeco, zvěř... :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19124
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od hamoun »

Šímo, krásné to máš :)
.. a já nikde nezáhlédl info - mám pár kilo naloženého zelí navíc :)
škoda superb
ex WRX 2008
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24335
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od sima »

Aha, tak tohle bych už asi nenabízel, asi ne, ale je fakt, že jsem netušil kolik ho tam ještě zbylo, myslel jsem, že podstatně méně. Půl kýble letělo fuč, osrdí trpělo, ale jo to holt už sám nedám.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19124
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od hamoun »

byl by konecne duvod, abych prijel :-D priste :-D
škoda superb
ex WRX 2008
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“