Dotaz na nováčky - jak jsem se dozvěděl o SFC ?

Odpovědět

Jak jsem se dozvěděl o SFC ?

od známého
23
13%
přes vyhlédávače
120
67%
vizitka za oknem/stěračem
3
2%
samolepka na SUBARU autě
4
2%
z videa na YouTube/Stream.cz/...
0
Žádná hlasování
jinak
30
17%
 
Celkem hlasů: 180

olle
Nováček
Nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pát dub 06, 2012 11:21 am
Jméno a příjmení: Ondřej Lhota
Bydliště: Pardubice, Liberec

Re: Dotaz na nováčky - jak jsem se dozvěděl o SFC ?

Příspěvek od olle »

Zdravím Všechny , píši svůj první příspěvek a na téma jak jsem objevil tyto stránky uvádím.

Po letech kdy jsem si vždy koupil auto, splatil leasing, prodal a koupil nový, jsem začal přemejšlet že by to chtělo lásku na celej život. Volba padla na jednoznačně na Subaru. Roky jsem přemejšlel nad Imprezou, ale nyní vzhledem k rodině plus pes padla volba na Forestera.Bohužel ropáka, protože měli akci dehet za cenu benzínu a nešlo tomu odolat. doufám, že budu posílat co nejvíc kladných příspěvků na tohle forum a že bude minimum problémů. Jinak se pohybuju zejména v regionu Pardubice asi /80 %/ a Liberec a okolí. Za ty 3 dny co jezdím už mě stihlo pár majitelů Subaru, probliknout a pozdravit což mě dost potěšilo.
No a jak jsem chtěl vědět co nejvíc informací, tak jsem se pomocí googlu dostal až na tyhle stránky
olle
Naposledy upravil(a) olle dne ned dub 08, 2012 11:30 am, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16151
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na nováčky - jak jsem se dozvěděl o SFC ?

Příspěvek od quickly »

olle: vítej v severovýchodní sekci u hradubic :657: . Jakou barvu dehta máš ? To "bohužel" u dehta nemusíš psát, mám forestíka v dehtu a od 12.12.2008 mám najeto 150 tkm bez problémů.
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
olle
Nováček
Nováček
Příspěvky: 21
Registrován: pát dub 06, 2012 11:21 am
Jméno a příjmení: Ondřej Lhota
Bydliště: Pardubice, Liberec

Re: Dotaz na nováčky - jak jsem se dozvěděl o SFC ?

Příspěvek od olle »

Tmavě modrou metalízu. Já vím, že se nemusím dehta bát, ale když jsem tady četl docela výživnou diskuzi na téma DPF filtr , tak jsem o tom začal dost přemejšlet jestli to ještě nezměním. Navíc ten zvuk benzínáku se taky líp poslouchá
Uživatelský avatar
dendy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pon úno 06, 2012 10:11 am
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na nováčky - jak jsem se dozvěděl o SFC ?

Příspěvek od dendy »

Cus kolegove, tak o SFC jsem se dozvedel z vyhledavacu neb jsem se snazil najit uzivatelskou prirucku :pr:. Kazdopadne Outback jsem koupil trochu pro radost a taky trochu jako auto pro rodinu. Kazdopadne jsem moc rad, ze ho mam je s nim moc velka sranda ::-DD: je to zdatna konkurence pro me male MGF ::-DDD:
Pohybuju se Praha, Jihlava, Usti n l, Opava ...tak Subaru zdar :-))
MGF Trophy 160 http://moje.auto.cz/Dendy/stribrnak.html, Outback 3.0R LPG, Obrázek
Uživatelský avatar
kiti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3387
Registrován: pát kvě 18, 2012 7:12 pm
Jméno a příjmení: Květoš
Bydliště: Brno-venkov

Re: Dotaz na nováčky - jak jsem se dozvěděl o SFC ?

Příspěvek od kiti »

Ahoj všichni Subaristé (majitelé nebo jen příznivci SUBARU),

právě dnes jsem se zaregistroval (bohužel je moc uspěchaná doba a dříve nebyl čas a také chci být aktivní uživatel a nejen pasivní čtenář) a jako nový člen předemnou píšu svůj vůbec první příspěvek na tomto fóru. Dozvěděl jsem se o této podle mne super partičce lidí, kteří mají rádi Subaru již zhruba před rokem, kdy jsem se rozhodoval jaké nové autíčko pořídit a to zcela náhodou, když jsem hledal na internetu informace o SUBARU. V rozhodování mi mimo jiné pomohlo právě toto fórum a v červenci 2011 jsem pořídil Forestříka v benzínu. Bydlím kousek od Brna a tak doufám, že se někdy ozve nějaký majitel Forestíka z Brna nebo okolí. Všechny zdraví nový uživatel Květoš
Forester 2,5 XT 2010 manuál
Uživatelský avatar
DDDD
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1033
Registrován: čtv srp 27, 2009 9:57 pm

Re: Dotaz na nováčky - jak jsem se dozvěděl o SFC ?

Příspěvek od DDDD »

:826: tož Květošu :657: :845:
Forestr 2.0 WP 08 a XT 1.8 TURBO 86 monentálně v rekonstrukci.
Jo a když to šlo dolu tak to pude i nahoru.
suxy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pát bře 23, 2012 10:16 am

Re: Dotaz na nováčky - jak jsem se dozvěděl o SFC ?

Příspěvek od suxy »

dal som "cez vyhladavace" aj ked nie priamo ale cez Slovensky Subaru Klub kde je umiestneny banner v sekcii spriatelene weby.hladal som zamerne kluby lebo mam velmi dobre skusenosti prave z klubovych stranok opel, kde som spoznal super ludi a odbornikov priamo na konkretnu znacku (co prave u opla je na nezaplatenie :wink: ).
So Subaru sa akurat zoznamujem, mam ho nieco malo cez tri mesiace a 6000 km, ale uz ho mam hodne rad a je rozhodnute, ze sest hviezdiciek zostane v nasej mladej rodinke veeelmi dlho.uz mam aj tip na nastupcu terajsieho Lega je to Forestrik s turbobenzinom alebo lego H6 no to je hudba buducnosti.
som z juhozadneho slovenska mesto Levice a aj tu v okoli som stretol subarka s CZ znackami konretne strieborny Outback MY08(myslim) uz minimalne tri krat vacsinou ale na sluzobnej fabii tak moje mavanie nebolo opatovane ::-DD:
takze som rad ze tato komunita existuje a SUBARU zdar :pr:
Legacy 2.5 115kW,r.v. 99, AT, AIR SUS. LPG aktualne caka na opravu alebo predaj
Outback 2,5 115kW,r.v. 99, MT, LPG aktualne je upne OK
Uživatelský avatar
kiti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3387
Registrován: pát kvě 18, 2012 7:12 pm
Jméno a příjmení: Květoš
Bydliště: Brno-venkov

Re: Dotaz na nováčky - jak jsem se dozvěděl o SFC ?

Příspěvek od kiti »

Ahoj SUXY, tak tě tady na tomto fóru vítám, vidím, že jsi se taky už zapojil do diskuzí a určitě zjistíš, že se tady pohybují lidé, kteří mají rádi SUBARU ( i když to vždy není zárukou, občas se prostě najde blbec jako v životě). Já jsem nadšený jak z auta tak i tohoto fóra. Poprvé jsem se zúčastnil srazu a fakt potkal super lidi (viz. Třeba člověka "Quckliho", který ten sraz super organizoval a řadu dalších, které ani nechci jmenovat, abych na někoho nezapomněl). Mimo všeobecného pokecu a odreagování se tady probere i řada problémů a jsou zde skutečně lidi, kteří jsou velice šikovní nebo odborníci. Zdraví KITI
Forester 2,5 XT 2010 manuál
Uživatelský avatar
Rudolfo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1956
Registrován: stř srp 05, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Rudolf Weissbrod
Bydliště: Ostrava

Re: Dotaz na nováčky - jak jsem se dozvěděl o SFC ?

Příspěvek od Rudolfo »

Zdravím všechny nováčky a doufám, že se vám tady bude líbit. :supeer:

Pokud budete někde cestovat do zahraničí :811: , tak se ozvěte, rád poskytnu cestovatelské informace :pr:
Mějte se Subarově

Ruda

__________________________________________________________
Subaru Forester 2.0 Atm., 5MT+redukce, BA95+LPG, oplechovaný spodek, Zvýšený 3 cm, Vyrobeno 2008 - model MY2009
Uživatelský avatar
duri
Nováček
Nováček
Příspěvky: 48
Registrován: pon zář 24, 2012 3:33 pm
Jméno a příjmení: Jiří Dufek
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na nováčky - jak jsem se dozvěděl o SFC ?

Příspěvek od duri »

Zdravím, já jsem potřeboval auto na chatu. Cesta od asfaltky k chatě je čím dál horší a předešlé auto s nízkou světlou výškou a velkým rozvorem už mělo hodně odřené bříško... Subaru byl pro mně vždycky pojem, tak jsem se poohlídl po fóru abych načerpal informace (jelikož s předchozí značkou jsem byl taky člen jejího fóra). S bývalým autem jsem byl nadmíru spokojen. Teď jsem ale ještě spokojenější! Snad mi volvisté prominou...
Uživatelský avatar
kaja
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob pro 15, 2012 12:24 am

Re: Dotaz na nováčky - jak jsem se dozvěděl o SFC ?

Příspěvek od kaja »

...při hledání informací k Subaru na netu.... popravdě sem trochu zmaten existencí několika klubů/ fór, ale snad se v tom časem zorientuju :D

Momentálně bez sůba, ale vzhledem k tomu že Réza je můj sen už odmala, konečně mám po škole a aspoň ňákej příjem tak sem tu hlavně kvůli přípravě na nákup GTčka :690: až se sejdou kredity.

....Momentálně jezdim Volvem s40- "dobrá koupě od známýho" :839: :839: :839:
Jednoho dne si splním sen a pořídim rézu GT.. do tý doby tu jen přicmrndávám :D
tango
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 6393
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Oplt
Bydliště: U Sila 1201,Liberec

Re: Dotaz na nováčky - jak jsem se dozvěděl o SFC ?

Příspěvek od tango »

no tak to tady vítej :pr: dostaneš zde informace o Subo, ale na GT je pravda, že CSC dostaneš i fundovanější, ale klidně se ptej :unami:
Toyota Auris, 2,0D4-D 125k,300nm.
Srdcem JEN A JEN SUBARÁK!!!
http://www.spritmonitor.de/en/detail/525277.html
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16151
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na nováčky - jak jsem se dozvěděl o SFC ?

Příspěvek od quickly »

kaja píše: popravdě sem trochu zmaten existencí několika klubů/ fór, ale snad se v tom časem zorientuju :D
kaja: vítej u nás :pr: . Existence více fór má jednoduché vysvětlení. Ze začátku byli všichni sjednoceni pod (pra)webem subarclub.cz . Díky chování majitelů webu se myslím v roce 2008 trhla skupina subaristů a založili si vlastní web a občanské sdružení http://www.czechsubaruclub.cz/ . Tady jsou teď hlavně STI & WRX & GT, plus ostatní. V roce 2009 se skupina lidí okolo našeho předsedy VDC snažila pozměnit praweb trochu více k fandům, ale díky reakcím se VDC rozhodl odejít a založit občanské sdružení a web. Do subafanclub.cz odešlo "akční" jádro lidí, kteří drželi organizování akcí na prawebu (podívej se do seznamu srazů od roku 2009 a úsudek si udělej sám). Jsme tady zaměřeni spíše na nenadupané forestry+otíky a placky (ale vyjímky tady jsou :850: ) s ohledem na rodinný ráz našich srazů. Už nekolik nováčků napsalo, že se jim líbí atmosféra u nás. Je to vše o lidech. Každý nějak začínal, takže pokud někdo potřebuje pomoct, tak se snažíme poradit nebo hledáme nějaké řešení. Díky tomu, že náše web není komerční projekt (na rozdíl od prawebu), tak sice nemáme tolik úprav webu jako na prawebu, ale nikomu nedáváme zákaz vstupu za napsání slova "subaruclub" do diskuse (když jsi registrovaný na subaruclub.cz a napíšeš do diskuse nebo do interky slovo "subarufanclub", tak minimálně Ti to oznámí, že jsi napsal "zakázané" slovo a v horším případně dostaneš BAN - zákaz vstupu).
Velice dobře "spolupracujeme" s partou czechsubaruclub.cz, když si projdeš diskuse, tak zjistíš, že stejné nicky jsou v obou fórech.
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
merlin
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 690
Registrován: sob lis 19, 2011 10:25 pm
Jméno a příjmení: Alexander Kršek (Jarmila Kršková)
Bydliště: Praha - Prosek

Re: Dotaz na nováčky - jak jsem se dozvěděl o SFC ?

Příspěvek od merlin »

quickly: Moc pekne napísané. Len by ma ešte zaujímalo, ako (a či vôbec) do toho zapadá fórum http://www.subaru.com.cz. Je tam sice šialené triedenie príspevkov, ale už som tam v starších diskusiach našiel niekoľko informačných klenotov.
Subaru Legacy 3.0R AT Kombi Comfort-Navi 2007 Obrázek
Subaru Legacy 2.0R AT Kombi Comfort-Navi 2006 Obrázek - predané
Uživatelský avatar
nzg
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 521
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha 5 + Susice

Re: Dotaz na nováčky - jak jsem se dozvěděl o SFC ?

Příspěvek od nzg »

merlin píše:quickly: Moc pekne napísané. Len by ma ešte zaujímalo, ako (a či vôbec) do toho zapadá fórum http://www.subaru.com.cz. Je tam sice šialené triedenie príspevkov, ale už som tam v starších diskusiach našiel niekoľko informačných klenotov.
Subaru.com.cz je uplne stranou, je to pouze web, zadny klub s vlastnimi srazy. Zalozil ho tehac, ale posledni dobou to tam moc nezije.

Jeste bych zminil sprateleny klub www.klubsubaru.sk, ktery vznikl osamostatnenim vychodni vetve subaruclubu.
Outback 3.6R 2010
Outback 3.0R 2005 - Prodano viewtopic.php?p=262030#p262030
Forester 2.0X 2005
Legacy 2.0 1995 - Prodano
Odpovědět

Zpět na „Web, připomínky, dotazy, komentáře“