Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
Goba
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1414
Registrován: pon kvě 28, 2018 11:07 am
Jméno a příjmení: Petr Gobernac
Bydliště: Pardubice

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Goba »

Mazal jsem jen po stovkách :-D
Forester SJ 2.0iCVT 2016
X-Trail T31 2.0Dci 2010
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4930
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Makovica »

quickly píše: pon úno 27, 2023 8:11 pm Minulý týden mi nazvedl mandle kapslový kávovar https://www.alza.cz/nespresso-krups-ini ... 562655.htm . Hledali jsme s Eliškou nějaký malý a designově pěkný kapslový kávovar, protože když jezdíme na Slovensko nebo k taťkovi, tak nám chybí kvalitnější Ristreto. Objednal jsem Inissiu, doma jsem zapojil a žádná voda netekla (tipuji na vadné čerpadlo). Tak jsem kávovar zreklamoval a objednal jsem totožný . Nový jsem si dovezl domů, zapojil a opět nic >:-& . Takže druhá reklamace během 4 dnů a to už jsem nevydržel a objednal si https://www.alza.cz/nespressokrups-esse ... 078387.htm . Po dovezení domů jsem ihned otestoval a konečně funguje :-D .
Ten Essenza mini mam vyskusany a je super. Maly, tichy, dizajnovy.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Uživatelský avatar
krum
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 497
Registrován: čtv zář 10, 2009 10:24 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od krum »

Potvrzuju, Essenza Mini vaří v kanclu kafe pro celý moje oddělení už mnoho měsíců, jsme spokojení ... (*_^) |,,,,
ex :-( Subaru Impreza 2,0 WRX wagon (prodrive) MY 03, exex Impreza 2,0 GX wagon MY 01, exexex Libero 1,2 MY 92, exexexex Š 110R coupe MY 71
http://moje.auto.cz/krum/bestie.html
Rover Mini 1,3 MPI, MY 1997
http://moje.auto.cz/krum/mr-silver.html
Volvo V70 D3, MY 2015
Mini Cooper S R56, MY 2007
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19072
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od hamoun »

quickly píše: pon úno 27, 2023 8:11 pm Minulý týden mi nazvedl mandle kapslový kávovar
no to musi byt "radost" ...

taky uvazuju o vymene domaciho kavovaru za kapslac ...
delam doma kavu malo .. v lete jsem delal kavu stejne jinak ...
a oblibene kapsle uz mam - v praci :)
(house blend od starbucks :) )
škoda superb
ex WRX 2008
milan74ma
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 562
Registrován: sob pro 07, 2019 3:14 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od milan74ma »

Ahojte,

viete niekto ako vymazat ucet v paysafecard.com. Ten ich customer service je ako jebly. Preco im mam posielat preboha Obciansky, Vodicsky, Pas atd. ked chcem zrusit ucet. V systeme nemaju nikde moznost to vymazat. Nechcem platit ziadne poplatky atd. Viete niekto ako na to ?

vdaka
Milan

edit: tak sa mi aspon takym malym atakom podarilo zablokovat ucet a to mi zatial staci. Ked je bloknuty - nemozu pytat poplatky :-DDD
Subaru Outback 2019 (Comfort)
suubaru
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1991
Registrován: čtv zář 08, 2011 2:19 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od suubaru »

quickly píše: pon úno 27, 2023 8:11 pm Minulý týden mi nazvedl mandle kapslový kávovar https://www.alza.cz/nespresso-krups-ini ... 562655.htm . Hledali jsme s Eliškou nějaký malý a designově pěkný kapslový kávovar, protože když jezdíme na Slovensko nebo k taťkovi, tak nám chybí kvalitnější Ristreto. Objednal jsem Inissiu, doma jsem zapojil a žádná voda netekla (tipuji na vadné čerpadlo). Tak jsem kávovar zreklamoval a objednal jsem totožný . Nový jsem si dovezl domů, zapojil a opět nic >:-& . Takže druhá reklamace během 4 dnů a to už jsem nevydržel a objednal si https://www.alza.cz/nespressokrups-esse ... 078387.htm . Po dovezení domů jsem ihned otestoval a konečně funguje :-D .
taky už vozím nespresso kávovar sebou. A taky mě k tomu dotlačil pobyt na Slovensku :-) :-| . A potřetí jsem koupil Nespresso Delonghi EN 80. Už to mám všude aji v autě. Bezporuchový. Skoro bezúdržbový. Akorát musím vymyslet, jak dlouhodobě skladovat, teda čím zaplnit/prolít, aby to v autě neprasklo mrazem a nekvasilo.
Hm ten co jsi reklamoval je totožný jako ten můj akorát pod jinou značkou, mám jej třikrát a jede ok.
IMPREZA 2,0i cvt sport MY18 naše dvanácté subaru :-)
LEGACY kombi BPE H6 5AT MY2008 letní auto
Outback 2019 BS exec cvt 2,5i
93, RXL, LR series
demeter
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 288
Registrován: stř lis 30, 2016 9:10 pm
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od demeter »

Chápe někdo smysl počínání aktivistů za zavedení 30km/h v Praze i bez ohledu, co si samotné věci myslí? :-/ Je to normální vydírání, na který přece z principu nemůže nikdo přistoupit. Příště by jiná skupina deseti lidí chtěla zařídit něco jinýho a bude třeba blokovat legálně vchody na hajzly. Hodně lidí už i teď jakékoliv eko-aktivisty nemusí a bude s nimi házet do stejného pytle i jiné, legitimní aktivisty. A nakonec ve výsledku to podkopává Magistrát s velkým zastoupením ekologicky zaměřených Pirátů, který proti tomu není ochoten nic udělat (s odvoláním na dost přehnaný výklad práva na shromažďování).
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4930
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Makovica »

U nas v meste je to podobne, ak nie horsie. Mala skupinka cykloteroristov a auto-hejterov to tu vsetko ovlada a ide cez mrtvoly.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22705
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od spm »

Ono je to jedno jestli tech 90 budu jezdit na tricitce nebo padesatce :-DDD :-DDD

Odesláno z mého SM-F926B pomocí Tapatalk

Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3078
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Šaman »

Sem sa zase včera nervnul. Ve měste máme slepý příjezd k baráku - s tolerancí MP tam parkuje v řadě cca 8 aut. Tož včera KOKOT jak lampa! Najede si se svým ***** autem (mycákASX=offrout vole!) do toho slepého vjezdu pěkně na prostředek, jebne si tam výstražné (=parkujugdechcu,vole!) a jde si doprdele...samozřejmě chcu aj vyjet z té slepé ....čekám jak ocas, že ten ch**j bude nedaleko, ale nikde nikdo. Troubit nechcu, protože 648 psů f sídlišti by se rozštěkalo a to v nedělu qčeru asi nechceš....Byl jsem lesníkem, tak jsem vylezl a ohledal terén, vzteklý jak čert už...a pak jsem se zkoušel protáhnout přes obrubníky, chodníky a městkou "zeleň" kolem toho stojícího vola a parkujícího auta. No 2 cm by se našly - lidi kolem schválně zastavili a čekali, jestli se ozve známý zvuk kov na kov. Naštěstí to vyšlo, ale na*sraný jsem byl dost dlouho. Takovým pilotům, jako tento výkvět bych zahazoval klíče (karty, DO, smartkýs) do Bečvy! Škoda, že mne ve vzteku nenapadlo podívat se do toho auta, jestli tam nejsou klíče ----ale dobře tak, už bych byl asi v moci PaCH. Mamka, kterou jsem potřeboval odvézt byla, chuděra, zmatená z mého vzteku a rozčarovaná charakterem toho provozovatele auta s úžasným ohleduplným stylem zastavení, stání, parkování.... sorry za slovní průjem...
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49150
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od VDC »

Šamane to je pochopitelný výlev vzteku.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19072
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od hamoun »

navic v tehle situace cas plyne cekajicimu nasobne pomaleji nez je bezne ... :) znam . chapu .. byl bych nasranej uplne stejne ... :)
škoda superb
ex WRX 2008
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24305
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

Šamane, susede, vůbec se ti nedivím, ale furt je lepšího potkat takového blba stojící, než za jízdy. Měl jsi aspoň na výběr...i když bych se taky kapku čílil, tj :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
dracekvo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3177
Registrován: stř kvě 19, 2010 4:04 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od dracekvo »

Jsem si chtěl na zkoušku koupit měsíc disney plus.
Po tom co jsem viděl to menu jsem hned dal výpověď a nechal si vrátit peníze. To tam jako nikoho vážně nenapadlo, že by třeba někdo měl zájem si vyfiltrovat filmy a seriály jen s dabingem, nebo podle roku a tak dále?
Fakt nechápu kterej autista o podobě menu rozhodoval.
Peugeot ION elektro (rv.12, najeto 100 tis)
Subaru Outback 2.5 LPG AT (rv. 07 najeto 320tis)
Subaru Outback 2.5 LPG AT (rv.99 najeto 350tis)
Peugeot 206 1.4i MT (rv. 99 najeto 270 tis)
Audi A4 Avant 1.9 TDI (rv. 97 najeto 260 tis)
Peugeot J5 obytná alkovna (2.5TD, rv.91 najeto 150tis)
Uživatelský avatar
Albi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3137
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Albert Němčík
Bydliště: Železná Ruda / Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Albi »

ty aplikace mají naprd všichni...
Subaru Legacy 2.5 MT sedan '2004 | Kawasaki ZR-7S '2002 | Agados VZ-26 '2009 | Author A-RAY Plus '2008
EX: Subaru Legacy 2.2 MT kombi '1991 | Toyota Tercel 4WD kombi '1986 | Dacia 1310 TX sedan '1989
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“