Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24291
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

Strkání do tašek jsem teda neviděl vůbec, nemyslím tím dřevité doby po převratu, to je i možné, ale já myslel stejně to plýtvání, nechání na stole hromady jídla. Jinak němci, angláni, rusové ti hlavně taky, to je mazec v tomto.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16137
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od quickly »

Vše je o lidech a není o národnostech. Pokud bych bral naši obec jako přesný obraz Čecha, tak udává na úřadech, podplácí úředníky na stavebním úřadu, nepřiznává příjmy a z toho si kupuje mercedesy, cíleně parazituje na sociálních dávkách. A to je výběr jen z naší obce (cca 250 lidí), kdy jsem lidi poznal jako starosta a jedno, zda se jedná o starousedlíky nebo naplaveninu.
To, že nějaký představitel nějakého národa se nějak chová, tak není možno generalizovat na celý národ. Žil jsem v devadesátkách v bývalých Sudetech a jak se tam chovali Němci (východní), tak to bylo opravdu k pláči. Když jsem to vzpomínal lidem, kteří byli ze západní části, tak se skoro omlouvali za své krajany.
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
vrtasp
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1199
Registrován: čtv říj 01, 2009 9:40 pm
Jméno a příjmení: Petr Vrtilka
Bydliště: Kyšice okr.Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od vrtasp »

Ale tady talíře s uzeninou, pečivo, drinky, sýry atd. Bylo mne z toho blivno 🤕🤕🤕jiný tam stradají a ty bohatší holt si užívaj🥶
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24291
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

quickly píše: čtv úno 23, 2023 7:33 pm
To, že nějaký představitel nějakého národa se nějak chová, tak není možno generalizovat na celý národ.
Dane však nikdo přeci negenerealizuje. Fuj tj slovo, možná jsem to napsal špatně :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24291
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

vrtasp píše: čtv úno 23, 2023 7:35 pm Ale tady talíře s uzeninou, pečivo, drinky, sýry atd. Bylo mne z toho blivno 🤕🤕🤕jiný tam stradají a ty bohatší holt si užívaj🥶
To mě opět připomnělo, jak začla válka a nějací movitější ukrajinci, hodně movitější se tu chovali v jednom VIP hotelu úplně stejně, v tom samém počátku vojny navíc...obsluha z nich byla už dost nešťastná, jak prasata doslova, jak s chlastem a jídlem, tak chováním. Už i jen proto, co píšeš-jedni přijdou o všechno, majetek, příbuzné, rodinu a druzí bujaře veselí se, no ale to holt bývá.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5154
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od petr »

no taky jsem to teď měl zrovna nedávno hezky naživo na dovolené na Slovensku a jednoznačně největší dobytci byli rusky mluvící dobytci , jestli to byli ukrainci nebo rusáci to nevím , podle recepční tam byli hodně rusáci, ale jelikož jsem s ukrajincemi skoro každý den tak už celkem poznám ukrajinštinu, ostatní mi naopak připadali v pohodě dokonce i poláci , samozřejmě vyjímky jsou všude . Jo a taky jsem se řádně nacpal když už to bylo v ceně né že né :-D ale zbytky teda nenechávám na to jsem alergický dost
co mě teda zrovna teď vytáčí je to jak Slováci už dopředu podepisují nějaké papíry aby náhodou nemuseli bojovat kdyby náhodou museli mobilizovat , co to zase je připosranost a hovadina , ještě že to udajně u nás není možné , kdyby toto nastalo i u nás propadl bych se hanbou , do první linie s takovýma a nebo aspoň kopat ty zákopy když bude potřeba , kdyby bylo na mě , už bych si je sespal pěkně popořádku jak ty žádosti podávali :-D
jasně nikdo se do takových věcí nehrne včetně mě , ale takováto zbabělost mě prostě sere , kdyby toto udělali všichni tak je Putin už tady , že se nestydí , co jejich děti to se jim pak dokážou podívat do očí , že by je nechali jen tak zabrat to tady , hnus toto
Naposledy upravil(a) petr dne čtv úno 23, 2023 8:43 pm, celkem upraveno 1 x.
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24291
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

No však si to zaplatíš, proč taky ne, taky si dám trochu víc na snídani, ale pak jsem se už docela žinýroval, furt se přecpávat se mě už příčí, nedávám to už tolik.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Cheza
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1225
Registrován: úte úno 14, 2017 10:32 am

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Cheza »

quickly píše: čtv úno 23, 2023 7:33 pm Vše je o lidech a není o národnostech. Pokud bych bral naši obec jako přesný obraz Čecha, tak udává na úřadech, podplácí úředníky na stavebním úřadu, nepřiznává příjmy a z toho si kupuje mercedesy, cíleně parazituje na sociálních dávkách. A to je výběr jen z naší obce (cca 250 lidí), kdy jsem lidi poznal jako starosta a jedno, zda se jedná o starousedlíky nebo naplaveninu.
To, že nějaký představitel nějakého národa se nějak chová, tak není možno generalizovat na celý národ. Žil jsem v devadesátkách v bývalých Sudetech a jak se tam chovali Němci (východní), tak to bylo opravdu k pláči. Když jsem to vzpomínal lidem, kteří byli ze západní části, tak se skoro omlouvali za své krajany.
V případě Rusáků to ale je o národnosti, to je z nějakých 95% zvěř bez ohledu na věk. Oni byli jedním z důvodů, proč jsem přestal cestovat s cestovkami a i individuálně si vybírám malé hotely nebo spíš B&B, u kterých se nevyskytují ruské recenze a úspěšně se jim vyhýbám 🙂
Subaru Impreza WRX MY 2008
Uživatelský avatar
paulus
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 125
Registrován: pon srp 16, 2010 1:39 pm
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Sumava

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od paulus »

Tak já si taky ulevím: Co mě teda štve je to hulvátsví inzerujícíh prodejců (šmelinářů) díly na inzertních serverech. Říci do telefonu co? nebo prosím? dobře, no dejme tomu..., ale pokud jim člověk volá podruhé nebo jim píše email..na pozdrav neodpoví, že by se představili, aspon do emailu, patičku s podpisem, s kým mluvím...kurva ani hovno. To je ten dnešní komunikační výdobytek - facekuky a vocapy - stručně a hlavně rychle, bo co? bo není čas, že ...
vrtasp
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1199
Registrován: čtv říj 01, 2009 9:40 pm
Jméno a příjmení: Petr Vrtilka
Bydliště: Kyšice okr.Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od vrtasp »

No ono to obráceně taky není žádný med něco prodávat. Odpovíš na dotaz a ani ti dotyčný neodpoví ani nepoděkuje :(:(pošleš 100fotek a zase kolikrát zas žádná odpověď. Ale je to tak 80% ok a těch 20 %jsou bohužel ty špatný. A co ještě nesnáším, když někdo přeplâcí nebo zdražuje. To asi tak pohled ze strany šmelinaře 😉😉🤝
Uživatelský avatar
paulus
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 125
Registrován: pon srp 16, 2010 1:39 pm
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Sumava

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od paulus »

vrtasp píše: ned úno 26, 2023 7:07 pm .. To asi tak pohled ze strany šmelinaře 😉😉🤝
O né ..na vyhlášené klubové dodavatele jsem to nemyslel. A neřekl bych, že jsi šmelinář, ty se tím živíš a reaguješ hned, aspon já mám takovou zkušenost. Já popisuju ty adhoc sběrače a rozprodávače. Podle tel. čísla pán třeba provozuje pneuservis a vedle toho občas něco rozprodá. A ta komunikace podle toho vypadá. Ztrácí se profesionalita a přístup. Ale třeba jsem jen tento týden mrzutý :)
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24291
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

Máš pravdu, nicméně je to jak kdy, to je za na tom dobré, že to není šmahem :-) u těch mladších je to teda častější, holt není čas :-D přitom na foun jsou přilepeni 24 hodin...a taky jsem si všiml, že Vrťas komunikuje jak potřebuje, rychle a věcně, ale naprosto dostatečně, hned jsem si uvědomil, že nemá čas se zbytečně rozpisovat se, vždyť je v práci :-) a taky má své zkušenosti, plně to chápu, taky to tak mám. I když mě vždy psal a mluvil se mnou dle mě ještě víc, bonus tam byl, teď mě zase vyšel vstříc, tvl plast podběh dodán bleskově jak to jen jde, až nechápu.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16137
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od quickly »

Minulý týden mi nazvedl mandle kapslový kávovar https://www.alza.cz/nespresso-krups-ini ... 562655.htm . Hledali jsme s Eliškou nějaký malý a designově pěkný kapslový kávovar, protože když jezdíme na Slovensko nebo k taťkovi, tak nám chybí kvalitnější Ristreto. Objednal jsem Inissiu, doma jsem zapojil a žádná voda netekla (tipuji na vadné čerpadlo). Tak jsem kávovar zreklamoval a objednal jsem totožný . Nový jsem si dovezl domů, zapojil a opět nic >:-& . Takže druhá reklamace během 4 dnů a to už jsem nevydržel a objednal si https://www.alza.cz/nespressokrups-esse ... 078387.htm . Po dovezení domů jsem ihned otestoval a konečně funguje :-D .
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Goba
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1409
Registrován: pon kvě 28, 2018 11:07 am
Jméno a příjmení: Petr Gobernac
Bydliště: Pardubice

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Goba »

Já dnes po obědě našel v práci 250 emailů a přibývaly po desítkách klasické spamy
Po 600ti kusech už jsem volal ajťáky jestli to nezarazej na exchange serveru, pak to začlo slábnout, celkem jsem mazal asi tisíc mailů [FUCK PC]
Forester SJ 2.0iCVT 2016
X-Trail T31 2.0Dci 2010
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22676
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od spm »

To je s podivem, ze to vubec smazat slo. Ja jsem nedavno zase celej slavnej exchange 365 shodil tim, ze jsem dal smazat par tisic mailu :-DDD Nechapu ze ten srac nekdo pouziva a jeste za nej plati...

Odesláno z mého SM-F926B pomocí Tapatalk

Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“