Moje auto po Subaru

Odpovědět

Zase Subaru?

Zase, zase - jsem nadšen! :-)
97
48%
Ještě nevím - nejsem vázán na značku.
9
4%
Asi ne, jsou i jiné značky.
6
3%
Rozhodně ne, Subaru mě zklamalo.
3
1%
Jen pokud budou k mání nějaké rozumné modely.
32
16%
Další auto je v nedohlednu, zatím neřeším.
48
24%
Jiná odpověď - upřesním v diskusi.
9
4%
 
Celkem hlasů: 204

ozawasan
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2356
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Lipová u Chebu

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od ozawasan »

Vladimíre absolutně ti rozumím. Než jsem pořídil foryna - rozhodoval jsem se mezi navarou a právě mišivbuši200 - automaty. Dokonce už jsem ukecal drahou, že s tou krávou bude jezdit. No a pak to navara projela kvůlivá jenom zadnímu pohonu za normálních podmínek a problémům s motory, které jsou nahoněné, ale příliš nevydrží. Dokonce pak před dvěma lety vylezly ven problémy s borcením kabiny a airbagy... No a tak jsem měl domluvenou L2OO s automatem ve výbavě intense - a dva dny než jsem si pro ní poslal jsem v celkovým natěšení narazil na autobildu de na testy brzd - a když jsem viděl jak mišivbuši brzdí na mokrým ze 100ky na nějakých 140 metrech - druhý nejhorší výsledek po comanderu - tak jsem si řek, že do toho mladou a drobky neposadím..... a rozhodl jsem se pro foryna - btw. vyšel stejně jako miši - ale přesto zůstává pickup tajnou láskou - takže asi jednou pro srandu toyota hilux.....
4hrnky hnané na 4 - takže 4x4
Subaru XV AT
ex Subaru Forester 2.0XT AT
ex Subaru Outback 2,5 AT 2002
ex Subaru Outback H6 AT 2007
ex Subaru Forester 2,5XT AT 2006
Vladimir_xh
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1524
Registrován: stř zář 02, 2009 6:21 pm

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od Vladimir_xh »

Tak to je super, že v tom nejsem sám :845:
Nissan stojí za prd od té doby co se začal kamarádit s žabožrouty od Renaultu, od té doby to jde s nima z kopce. Jak říkáš, motor sice nabušenej, ale 150K km a jde do kytek a taky z něj udělali muscle car akorát na silnici. To Mišina si stále ponechala víc pracovně teréní naturel, a o to mě jde.

Ono to celkově jde s teréními auty dost z kopce. Měknou a stávají se z nich elektronicky řízené křápy vis nový
Nissan Patrol :725: . Prostě je to jen maštěnka ega pro frajery.
http://www.autorevue.cz/Magazin/Nissan- ... fault.aspx
Ex. Subaru Outback BR MY11 2,5 123Kw
Subaru Forester SG MY03 2,0 92Kw
CUCV M1009. V8 6,2D
tango
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 6393
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Oplt
Bydliště: U Sila 1201,Liberec

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od tango »

Tak to kdybych chtěl takvohý drobečka tak Mitsu Pajero to se mi vždy líbilo a nebo Toyotu Land Cruisere :850: Prostě zase japonce, ale takový Land Rover http://www.obrazky.cz/?q=Land%20Rover&fulltext prostě starou klasiku :657:
Toyota Auris, 2,0D4-D 125k,300nm.
Srdcem JEN A JEN SUBARÁK!!!
http://www.spritmonitor.de/en/detail/525277.html
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1682
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od CoZmo »

taky patřim trochu k offroadovym snilkum...a mate pravdu, dnesni off roady sou pekny asi jako barbie s kenem...

Hasici tady mely nejakou krasnou starsi verzi Nissan Patroller - takvoej dlouhej hranatej, pokoritel skal uz napohled...to bych rad...nebo vyhlasenou neznicitelnou starou toytu hillux, ale tu asi v cz shanet trochu marny...

rikaji, ze pajero je kultivovanejsi, patrol proste traktor...nevim...

Kazdopadne je fakt, ze na jezdeni po silnici sou dost neefektivni...
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
Vladimir_xh
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1524
Registrován: stř zář 02, 2009 6:21 pm

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od Vladimir_xh »

Stará HiLux do 98 roku je opravdu těžce zničitelné auto. Taky když se objeví nějaký slušný kousek, tak je za hroznej peníz.
Jinak Hlídka je určitě dobrý auto, ale nesmí být v 3,0. Ty se hodně sraly a celkově ten motor žádnej zázrak. 4 válce na 3 litry objemu mi přijdou už málo a opět je to Renault :725: .
Ex. Subaru Outback BR MY11 2,5 123Kw
Subaru Forester SG MY03 2,0 92Kw
CUCV M1009. V8 6,2D
Uživatelský avatar
jarkantor
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 320
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od jarkantor »

Asi budu zase za kacíře, ale mně by, pokud by vyloženě nešlo o peníze, zajímalo něco, co by se pohybovalo díky pohonu "Small Block" (protože jeho větší bráška, osazený v nějakém monstrpickupu, je už zhýralost) a nebo "HEMI". Ale to jen díky fantastickému zvuku motoru, třeba skvělý poslech je na http://www.youtube.com/watch?v=9ofbDXd5r28 , mně prostě z toho neskutečného soundu vstávají všechny chlupy na těle, to je pro mě WÁÁÁÁU. A nebo neortodoxně vyjádřeno: KURVATOJEMOTOR!
Uživatelský avatar
Mráča
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1364
Registrován: ned srp 09, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Jiri Mraček
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od Mráča »

jj,hemi je kurva motor.Mel sem tu cest ho slyset a slapat mu na krk.Ten zvuk a zatah je uzasny :conf89: :conf89: .
WRX 08
Vladimir_xh
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1524
Registrován: stř zář 02, 2009 6:21 pm

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od Vladimir_xh »

Jarkantore, to já chápu. Taková benzínová V8 prostě nemá konkurenci. Já slintám nad Jeep GrandCherokee 4,7 V8 a to hlavně nad tím motorem. Ten zvuk je bomba. To mají amerikánci bezkonkurenční.

Jinak preferuju kolegy z Japanu s jejich evropskými pick-upy, protože na ty fullsize verze tady prostě nejsou podmíky.
Ex. Subaru Outback BR MY11 2,5 123Kw
Subaru Forester SG MY03 2,0 92Kw
CUCV M1009. V8 6,2D
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1682
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od CoZmo »

šel sem ted kolem auta, koukam pravej zadni mech prazdnej, dava zjevne adie (nebude to hned, ale stejny pribeh jak u dvou predchozich)...a rikam si, hm, parada, zase bezva akce shanet posr.mech...zacinaj se mi kupit akce se subarem...furt servis netreba netreba a jednou za cas si to vyzere cely najednou...a prestava mi to trochu bavit vzhledem k hodnote celyho auta...

snad mi to nenasere uplne a zustanu subaru verny, kladu hodne a hlavne zadna alternativa...poridim zas neco na dojezdeni a pak zase neco na dojezdeni...jenze to nepude uplne furt...

subaru si nechalo do chlivka vpustit koyotu nemylim-li se. Koyota ho tlaci k vyrobe konzumniho spotrebaku (mam toyotu celkem rad, ale vzdycka byla tim autem, co odveze de*ila s hodinu staryma papirama kamkoliv i za cenu NUDY v aute).

subaru podleha tlaku zasr*** ekofasounu (viz nova justy apod.)

subaru chce prodavat, cpe se do segmentu, kam moc nepatri a bude ho to stat mozna vic nez tim vydela - hlavne proto, ze nedokaze konkurovat flexibilite evropskejch automobilek, musi proto davat jen obvyklou plnou palbu (tzn. uplny featury tezko) a tim padem nekde sulit, nikdy neudela diesel v at s volantem vpravo - nevyplati se atd. atd...ale hlad po penezich je proste hlad po penezich...a je to mozna i jedina sance nejak prezit

Kdyz sem poprvy videl Audi Q7, trochu sem spad na zadek...kdyz sem ho videl s odstupem, prislo mi strasny...njn, mozna cestne umysly byly, ale vznik dementni kocarek pro deti paranoidnich chudacku

Nedavno sem videl novyho outbacka...nepletu se, ze k ty Q7 mel bliz, nez k tradicnimu outbacku? Novej Forester - hura, ma to konecne rovnou podlahu v kufru...ale je to Forester? Ja nejak nevim...Forester je preci kompaktni (mensi) rodinny vuz, ktery krosi v lese a pri tom ma podvozek z imprezy a na silnici se chova jako krutej osobak...
Nedavno sem taky ridil novy bmw 530D ...ten diesel 3.0 otasovi s 3.0 natrhne prdel, jelo to hodne krute...ale k cemu tam bohajeho sou ty hromady plechu? Ma to bejt velky uvnitr, ale proc je to tak oplacany? Dete s tou bezpecnosti nekam, naucte se ridit a zamerte se na tu aktivni bezpecnost (brzdy, podvozek, motor)...hroznej mastodont, to fakt nechci...

Pres puvodni zdeseni se mi nova impreza libi a zda se mi to v te tride krok spravnym smerem, ale legacy? Legacy jako silnicka? Jenom silnicka? Mam Legacy, ale hlavne kvuli jeho nebojacnosti z lesu a kufru...

Co bude? Co budeme delat? Kam pujdem? Protoze zcela uprimne mi neprijde, ze subaru ma nejakou dlouhodobou perspektivu...

Mam rad velky auta, ale musi byt schopna pohybu ve meste...a chci, aby to jezdilo mimo silnice...a musim v tom moct prespat....
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
Uživatelský avatar
DDDD
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1033
Registrován: čtv srp 27, 2009 9:57 pm

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od DDDD »

Už tejden nad tím přemejšlim :655: A napadá mně snad jedině černá sanitka ::-DDD: ::-DDD: ::-DDD:
Forestr 2.0 WP 08 a XT 1.8 TURBO 86 monentálně v rekonstrukci.
Jo a když to šlo dolu tak to pude i nahoru.
Uživatelský avatar
jaromir
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1078
Registrován: stř zář 09, 2009 10:41 pm
Jméno a příjmení: Jaromír
Bydliště: Úpohlavy (okr. Litoměřice)
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od jaromir »

Nový Forestr je opět postaven na platformě Imprezy - alespoň tak to tvrdí výrobce.
Jaromír
Subaru Forester 2,5XT MY2009
Uživatelský avatar
jaromir
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1078
Registrován: stř zář 09, 2009 10:41 pm
Jméno a příjmení: Jaromír
Bydliště: Úpohlavy (okr. Litoměřice)
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od jaromir »

Vladimir_xh píše:Já slintám nad Jeep GrandCherokee 4,7 V8 a to hlavně nad tím motorem. Ten zvuk je bomba. To mají amerikánci bezkonkurenční.
Tak to jsme dva a je nás možná i více. U mne bohužel zůstane jen u toho slintání...
Jaromír
Subaru Forester 2,5XT MY2009
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22016
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od HonzaCZ »

CoZmo: Tak naštěstí máme na pár let dopředu docela dobrou zásobu "klasických" ojetých Subaru. A třeba za pár let nám ty dnešní novinky přijdou už taky klasický :-)
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Doro
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4047
Registrován: ned zář 06, 2009 7:00 pm
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od Doro »

Podle mě máme tak cca 5 let, než vymizí ty klasické subárka....to nové už asi necu...vypadá to jako šunt, elektronika aj. sračky (k čemu mi je hafa tlačítek, dyž já potřebuju vyjet a dojet a ne jezdit do servisu opravovat kdejaké tlačítka a eletricky ovládané šecko možné :725: ).
De to hold z kopce a nejhorší je, že ani z offroudů už se nedá vybrat, šude se cpe elektronika, která se brzo mrví - beztak, aby měly servisy co dělat a automobilky z čeho žít = ND.
:baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:
Forester 2.0 SG Comfort 2003
Forester 2.0 SG Active 2003
Impreza combi 1,8 76kW, 1993 (zrušeno)
tango
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 6393
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Oplt
Bydliště: U Sila 1201,Liberec

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od tango »

Doro a počkej, až budou jen elektro to bude sranda ::-DDD: :657:
Toyota Auris, 2,0D4-D 125k,300nm.
Srdcem JEN A JEN SUBARÁK!!!
http://www.spritmonitor.de/en/detail/525277.html
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“