Příznivci jedné stopy

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
marek.sm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 02, 2010 2:35 pm
Jméno a příjmení: marek smrček
Bydliště: praha

Re: Příznivci jedné stopy

Příspěvek od marek.sm »

na webu píšou:
Homologován pro provoz na veřejných komunikacích - světla, blinkry, tachometr, zrcátka a další...
Motocykl byl zařazen do kategorie L1e-B a řídit jej mohou osoby, vlastnící řidičské oprávnění pro malý motocykl do obsahu 50ccm (skupiny AM, A1 a vyšší).
Uživatelský avatar
RadekN
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2412
Registrován: stř úno 22, 2017 9:05 am
Jméno a příjmení: Radek Novák
Bydliště: Krupka u Teplic

Re: Příznivci jedné stopy

Příspěvek od RadekN »

Tak to tedy zírám ,,,,| (*_^) |,,,, , to jsem žil v omylu .
marek.sm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 02, 2010 2:35 pm
Jméno a příjmení: marek smrček
Bydliště: praha

Re: Příznivci jedné stopy

Příspěvek od marek.sm »

No já taky nevěděl, že je nějaká ketegorie e B :-)
Uživatelský avatar
ybrcek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5315
Registrován: sob lis 12, 2016 8:54 pm
Jméno a příjmení: Martin Vetyška
Bydliště: Půlpánov u Štatlu
Kontaktovat uživatele:

Re: Příznivci jedné stopy

Příspěvek od ybrcek »

podvlada píše:Vypadá to pěkně, čistě, uhlazeně. Předpokládám ale, že to není legální "kolo", určitě to má větší výkon než asi 600 W nebo kolik je limit, a rychlost víc než 25 km/h, takže teoreticky potřebuješ řidičák na moto, je to tak?

Ale věc to je pěkná, snad se mi taky poštěstí si to někde zkusit a i jako malá jednoduchá alternativa třeba do města nebo na blbnutí za barákem, "do lesa", proč ne - je to lehčí a nesmrdí to (když pominu ty uhelný elektrárny co tu elektriku vyrobily )

Má to normální 26" kola, nebo jsou menší? Nějak mi nesedí …
kola to má 24´´
na silnici to nemuže, ale Kuberg má i homo bike ale stojí nesmysl
https://www.kuberg.com/en/freeriderstreet

to na čem jezdíme ted stojí jetý asi kilo , takže to jde
AUDI quattro A6 Avant 2,7V6 TDI
ex Tribeca 3,6 H6
ex Forester 2,5 XT SG9
ex VeCe GTS 1,9CDTI
ex VeBe CC 2,5V6
ex Kadett GSi 2,0i
ex Škoda 100
ex Škoda 110R

http://www.drkteam.cz/team_member/martin-vetyska/
KTM 950 SuperEnduroR
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10660
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: Příznivci jedné stopy

Příspěvek od podvlada »

Věděl by někdo o někom, kdo by mohl mít zájem? Než to dám na motorkáře.cz... Do bazarový sekce to dávat nechci, spíš jen takhle formou diskuze a pokud nic, dám to na bazar na motorkari.cz.

Ducati Monster 620

Na bazaru zkusím 53000 což je nějaká střední cena co jsem tak na bazar koukal, tady za rovných 50000,-,

V originálním stavu (zejména neuřízlej zadek), jediný změny proti origu jsou:
- Páky (za nehomologovaný nastavitelný číny, jednou jsem to na místě po nedání přednosti položil na bok a ohla se spojka. Dám původní k tomu, normálně fungují)
- Zrcátka - homologovaný do konců řídítek místo "tykadel" (kupoval jsem už s jedním prasklým plastovým krytem, a navíc se dost třásly, tyhle jsou fajn, ale původní mám a dám)
- Sundanej přední štítek, mám a taky dám
- Dodělaná zásuvka na 12V, měl jsem tam USB nabíječku ke kameře

Co tak vím, asi by bylo vhodný udělat nějakej servis, ale u který ne. Má drobnou vůli v ložiskách řízení, asi by to chtělo udělat rozvody a aspoň zkontrolovat ventilovou vůli. A olej si stejně po koupi každej mění protože nevěří. :-D Všechno bych mohl oservisovat sám doma (kdybych si ji nechával tak to stejně udělám), ale jednak se mi ty peníze nevrátí a druhak mi to stejně nemusí kupec věřit.

Mám ji asi dva roky a najezdil jsem s ní velký prdlajz (tak max 8k). Když jsem ji kupoval, dával jsem novou řetězovou sadu, brzdový desky a pneumatiky.

Neujezdim jí a stojí mi v garáži. Chci zas víc jezdit na kole a kdo ví, třeba se k Monsteru zase někdy vrátím, je to skvělá motorka. Jen bych asi chtěl 900 :-D Ty nový mě moc nelákaj...

Víc fotek případným zájemcům pošlu :-) (Na fotce jsou ještě origo zrcátka a páky, novější bohužel nemám...)
IMG_1968.jpg
IMG_1969.JPG
IMG_4017.JPG
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Příznivci jedné stopy

Příspěvek od romull »

Chlapi, nemá tu někdo zkušenost s moto BMW? Mám na něj zálusk, ale nejde mi o nějaké litry a koně, ale o obyčejnou G 310 R na pohodové cestování, i když taková F 900 XR je veliká paráda ........ale to bohužel i cenově :-D
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“