Vykradená Justy

Uživatelský avatar
bobhash
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 513
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od bobhash »

je to sice chválihodný to soucítění s mamutem ,ale přiznejme si na rovinu kdo z vás mě nevjímaje , když slyšel houkající alarm u auta cizího k němu šel a popřípadě dal zloději přes hubu ? praxe je taková že když houká alarm tak se každej koukne z okna jestli náhodou nehouká jeho auto a když zjistí že to ja auto cizího tak se uklidní a de dál sledovat TV .
Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od saburafu »

bobhash píše:je to sice chválihodný to soucítění s mamutem ,ale přiznejme si na rovinu kdo z vás mě nevjímaje , když slyšel houkající alarm u auta cizího k němu šel a popřípadě dal zloději přes hubu ? praxe je taková že když houká alarm tak se každej koukne z okna jestli náhodou nehouká jeho auto a když zjistí že to ja auto cizího tak se uklidní a de dál sledovat TV .
Bobeši, přiznám se, že jsem ještě asi městky nebo jinak nezkažený/nezkušený a nemám díky tomu zkušenost s tím, že někde na nějakém autě houkal alarm a já to slyšel a seděl jen tak dále. Jediný alarm, co slýchávám je při bouřce z blízkého klenotnictví, ale to je pravidelné a zatím to vždy byla závada alarmu a ne příčina vloupání, tak to už ignoruji. I když jsem dva roky studoval v Budějovicích, tak jsem se s tímto nikdy nesetkal. Asi jsem bydlel v klidné části města :655: Teď bydlím na maloměstě, takže tu moc takových případů nemáme. Když tu vyberou auto nebo ho nějakým způsobem poškodí (většinou v létě, když tu je hafo lidí a pádel) tak to je auto bez alarmu a nic neřve.
Uživatelský avatar
bobhash
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 513
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od bobhash »

subarurafu v pohodě , myslel sem to tak že naprostá většina lidí je k tomu pokud to neni jeho majetek lhostejná týka se to i mě a proto mě kapku ty soucitný slova o sekání rukou tetování na čelo znaků apodobně připadaj směšný . prostě stalo se to nedá se to vrátit příště to potká někoho jinýho / i mě / nejsem v tomhle směru idealista obzlvášt v praze , párkrát sem se za svůj život popral a troufám si říct že to i umim i když nejsem žadnej svalovec / pravda někdy výtězně někdy sem prohrál / ale od doby kdy se mi přihodilo že na mě nějakej šmejd kterej dělal do nějaký cizí holky při rvačce vtách kudlu si hodně rozmejšlim jestli se někoho zastanu vpodstatě už na to kašlu a je mi jedno co se okolo mě děje pokud se to netejká přímo mě. viz moje poslední historka jak sem dostal pěstí od nějakýho manika za to že mě protoubil když sem jel pomalu a hledal parkování a ukázal sem mu vztyčenej prst , zaparkoval sem zamykám řadicí páku sem připoutanej a měl sem ztažený okno ,vůbec sem si ho nevšim nic neřek a maznul mi jí sed do auta a valil dál : )) prostě praha tady to žije : ))
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21978
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od HonzaCZ »

bobhash: Asis to špatně pochopil, nebo jsem se špatně vyjádřil. Nemyslel jsem, že někoho chytíš, jak ti krade auto a usekneš mu prst a vytetuješ mu na čelo, že je zloděj. Myslel jsem to tak, že by se tak dělo, pokud by ho chytli policajti a soud odsoudil. Tak jako to bylo ve středověku - mělo to svůj smysl. Co ti je platný, že maj zloději, podvodníci a vrazi zápis v TR, když na ulici je nepoznáš?
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10654
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od Mira »

Já se jednou zastal kamaráda na kterýho řval nějak schízák, že mu kope do plotu (nekopal). No a taky jsem dostal přes hubu. Teda spíš přes oko, natrh mi obočí prstenem, no krve jak z vola - do slova a jizvu mám napořád. Takže platí pro dobrotu na žebrotu. O tom, že někomu kontroluješ řvoucí auto a někdo tě přitom píchne nemluvím, to se taky stalo. I v Brně máme veselo.
Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od saburafu »

Bobeš, chápu :wink: Já jsem to s tím značením na čele nemyslel až tak vážně, respektive jsem tím nemyslel, že bych usiloval o to, aby to byla zastáncema zákona vykonávaná věc atd. ::-DD: :845: Myslel jsem to jenom jako zajímavou věc jako trest, která však v dnešní době nemá šanci být věcí vykonavatelnou. Předpokládám, že zde o tom můžeme i takto lehčeji hodit diskuzi a to, že s mamutem soucítím při tom srabu, který se mu stal snad není tak zlé z mojí strany.

Auto nelze nijak zabezpečit proti takovýmto věcem. Sebelepší zabezpečovací systém pohoří, vždy jsou nějaká řešení, jak ho obejít. Předpokládám, že si mamutovo Justy vybral onen padouch možná právě i kvůli tomu, že se do ní dostane rychle a snadno než do jiného vozidla. Byl to asi řadový zlodějíček. Musím ale přiznat, že možná mě za to zavrhnete, obdivuji takové znalosti, jako je rychlé otevření automobilu, které taktéž většina zručnějších automechaniků ovládá. :811:
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21978
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od HonzaCZ »

Já samozřejmě taky neusiluju o zanesení takové věci do zákona, ale byla by to sranda poznat zloděje ne? :845:
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
bobhash
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 513
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od bobhash »

si myslim že pokud si mamutovo justy splet a teť mě nekamenujte nemyslim to zle tak si to splet s Felicijí ,ten desing je naprvní pohled dost podobnej a jak víme do starejch škodovek se leze snadno ,takže snadný lůp , a nebo si to nesplet s ničim a bylo mu to uplně šumák do jakýho auta de to je asi pravděpodobnější

ps. a jak bys rozeznal zloděje od člověka po nějakym urazu kde mu museli tu ruku amputovat ??
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21978
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od HonzaCZ »

Že by neměl na čele značku zloděje? :-)
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
bobhash
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 513
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od bobhash »

ayo sem starej kreten že mě to hned nedošlo : ))))))))))))))))
Uživatelský avatar
hetzer
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1785
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: u Prostejova

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od hetzer »

saburafu: vim co je jakuza ::-DDD:
tento druh trestu urychluje organizaci zlocineckych struktur
'ach 'a' jIH yIt vegh ngech vo'
QIb vo' Hegh
jIH DichDaq taHvIp ghobe' mIghtaHghach vaD SoH 'oH tlhej jIH
Uživatelský avatar
mamut
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Lukáš
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od mamut »

Bobeši: máš naprostou pravdu, taky z těhlech důvodů ani neuvažuju o nějakym alarmu, jelikož alarmy, pokud automaticky neamputujou prsty a neznačkujou čela vniknuvších, jsou k ničemu :666:
Houká to kdy nemá a obtěžuje to život a když to houká oprávnně, všichni zalezou ještě hlouběji do svých křesel a dělají, že nic..
A přesně jak řikáš, zrovna tak se často chovám i já :655:
Nejúčinnější zabezpečení je to mechanický, ale čim hůř půjdou odemknout zámky, tim víc ti toho zničej a když v autě nic nenajdou, tak ti ještě ze zlosti rozřežou sedačky, nebo něco takovýho.

Skoro lepší nechat auto odemčený a prázdný, otevře ho bez poškození, proleze, nic nenajde a zas odejde..
jediné světlo mého života, je světlo v ledničce

Subaru Impreza GT (1999) Obrázek
Fiat Ducato 3.0 CNG (2010) Obrázek
Uživatelský avatar
bobhash
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 513
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od bobhash »

mamute že se tak chováš , no a co, na tom neni nic špatnýho ani odsouzeníhodnýho , chová se tak skoro každej neni důvod davat si smajla co si drbe palici ,vono se totiž může velice rychle stát že když se do nějakyho týpka pustíš / dát mu přes hubu / to že ti bouchnou saze a přizabiješ ho a šup je tady nepřiměřená obrana ,dyt ti chtěl šlohnout jenom rádio za 2 tisíce : )) to je ještě přestupek , a pak deš ve finále k soudu ty , protože zákon ti káže zavolat policiji a ta toho "lupiče " přece chytí : ))) pomáhat a chránit maj napsaný na autech : )))
Uživatelský avatar
hetzer
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1785
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: u Prostejova

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od hetzer »

jj lumpove a zlodeji maji vic prav nez jejich obeti :839:
'ach 'a' jIH yIt vegh ngech vo'
QIb vo' Hegh
jIH DichDaq taHvIp ghobe' mIghtaHghach vaD SoH 'oH tlhej jIH
Doro
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4042
Registrován: ned zář 06, 2009 7:00 pm
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od Doro »

Jak je to ve městě nevím, "...tady na dědině Vašku, je jiná morálka...taková nezkažená,víííš?" Tedy toto platí i v našich končinách. Lidi, co sou schopni krást, sou většinou známé místní firmy, a pak, když někdo někoho vidí, jak leze zvláštním způsobem do auta, neprojde kolem, jakoby se nic nedělo - byl by sám proti sobě, bo co dyž je to auto švagra, nebo známeho jiného známého. Lidi tu i ví, kdo v čem jezdí a jsou všímavější...prostě dědina...naštěstí :690: :690: :690: :690: :690: :690: ...takže se nediv, že sou reakce, jaké sou.
Ve městě nevím, fakt naštěstí nemosím řešit, asi budeš mít Bobši pravdu, že ve městě časem vzniká laksní přístup ke všemu, co není moje, no je to smutné. Další z důvodů, žít raději v "divočině".

No a myslím, že dyž Mamutovi bouchnou saze a někoho zmlátí, kdo je o 2 hlavy vyšší, může být v klidu, bo to zloději nikdo neuvěří, že se nedovedl bránit a bylo to nepřiměřené ::-DD: ::-DDD: ::-DDD: ::-DDD: . No ale aby nakonec zloděj majitele auta nezmlátil + odnesl si lup :baseball: :baseball: :baseball:
Naposledy upravil(a) Doro dne stř led 20, 2010 6:18 pm, celkem upraveno 1 x.
Forester 2.0 SG Comfort 2003
Forester 2.0 SG Active 2003
Impreza combi 1,8 76kW, 1993 (zrušeno)
Odpovědět

Zpět na „Ukradeno“