Vykradená Justy

Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10653
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od Mira »

Nejlepší prevence je v autě vůbec nic nenechávat, protože i příležitost dělá zloděje. Mamute, to, že si měl v tašce jen oblečení ten týpek nevěděl, prostě jen viděl kabelu a šel po ní. Nakonec musel být asi hodně nakrklej, že tam bylo jen šactvo. Měl si prohlídnout kontejnery v okolí, možná tam tu kabelu, když zjistil že tam není poklad, hned zahodil. Mimochodem, dostat se do auta je hračka. Kdyby jste měli zájem, prodám Vám i profi vybavení.
Kamarád když ještě dělal u kriminálky by mohl referovat. Když otevřeli Vaňkovku, hned začalo vykrádání aut na jednom odlehlým plácku. Tak neváhali a šoupli tam kameru. Přišel týpek, otevřel kufr u Superba během 10 vteřin a hned zase odcházel s lupem. Střídali se tam 3 týpci, každej otvíral jiný modely za takovou dobu, jakoby hledal klíč v kapse a pak otevřel. Strašný je, že ač mají dlouhý minuty záznamů, nikdy nikoho nechytli.
Uživatelský avatar
bushmanski
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 159
Registrován: stř srp 05, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Pavel Budín
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od bushmanski »

Jsou to hajzli, aby jim pámbu voči šmirgloval!!!
Takhle na Velký Ohradě vykrádali rezervy z firemních aut, až si jí jeden frajer zamknul. Tak mu rozbili okýnka a rozřezali sedačky...
Fakt je, že na alarmy kašlou, takže nic v autě nenechávat :(
Mně nějaký hovado chtělo ukradnout "kapličku" z přední haubny, ale jen urval přední šrouby a zvohejbal celou kapotu... na jaře to budu muset přilepit, protože "kaple" prostě nerostou :(
někdy Tě posere pták, někdy posereš ty jeho...
Uživatelský avatar
mamut
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Lukáš
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od mamut »

No taška s oblečením vidět nebyla, byla zavřená v kufru...
Krom tašky také zmizel nůž Victorinox v koženém pouzdře, který prostě do auta patřil už od počátků, takže pokud uvidíte někoho s malým, červeným švýcarským nožíkem a na čepeli bude mít laserem vygravírovaný logo "AV Media" tak mu dejte za mě do držky... :baseball:

Každopádně kdybych v tašce měl něco cennýho tak sem ji tam samozřejmě nenechával... (ostatně až teď sem si všimnul, že v kufru byl i stativ od foťáku, kterej tam tak nějak setrvačností jezdí už poměrně dlouho a ten tam zůstal)

Před chvilkou jsem prolez okolí domu, protože poprvé, když mi ukradli plato z kufru i s reprákama, jsem plato našel v křoví, bohužel momentálně nic :666: nejvíc mě asi sere bunda, sice nebyla nijak drahá, ale měl sem ji rád :686:
jediné světlo mého života, je světlo v ledničce

Subaru Impreza GT (1999) Obrázek
Fiat Ducato 3.0 CNG (2010) Obrázek
Uživatelský avatar
Harry
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1517
Registrován: ned srp 02, 2009 12:00 am
Bydliště: Pražská 605, Dobřichovice

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od Harry »

mamut píše: :666: nejvíc mě asi sere bunda, sice nebyla nijak drahá, ale měl sem ji rád :686:
Když máš něco rád, šik oblečení, dobrý boty, tak to zamrzí tuplem, to znám.... :839: :666:
On ho Pán Bůh potrestá.... :850:
Harry / Jindra
LEGACY II BG, H4 2,5/110 kW STW, model GX MY 96/97 AT
Veritas omnia vincit!
Doro
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4042
Registrován: ned zář 06, 2009 7:00 pm
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od Doro »

Soustrast Mamute....raději se nebudu vyjadřovat, bo také sfini je třeba pazůry polámat a to okamžitě a beze slitování :baseball: :baseball:

Nejen z těchto důvodů už auto delší dobu nemyju - čím více bahna, tím líp, či jen vyjímečně, ale stejně je za chvíli zase jako pojízdná kupa hnoje - stačí kolikrát jen popršet. Škrábance na náraznících, promáčklé dveře aj. svědčí o skutečnosti, že to není trezor, ale dělník, co má jezdit a snažím se uvnitř nic nenechávat na očích. Pod fólie není dozadu vidět vůbec.
Naštěstí bydlím na dědině a auto má doma psí alarm. Mazánek je silně alergický na každého, kdo si něco odnáší pryč - jako by mu brali žrádlo z misky, tak spatřit někoho, kdo dělá, co nemá, je silně pravděpodobné, že by nazlobený pejsek "nějak" utekl a šel se proběhnout ::-DDD: ::-DDD: ::-DDD: ::-DDD: ::-DDD:
Jinak se spíše snažím nezavdat příčinu....dyž je možnost pomoct, forestřík pomáhá. Když někdo jede, až na vyjímky se snažím uhnout - především ve sněhukupách. To ale ve městě hold nefunguje....mooooc lidí. Ale ve městě sem stejně nervózní vlastně pořád. Nejlíp parkovat vedle čistých a dražších vozů.

Ale ikdyž se budem snažit sebevíc, sfině zůstane sfiní a pařez pařezem :baseball: :baseball: :baseball:
Forester 2.0 SG Comfort 2003
Forester 2.0 SG Active 2003
Impreza combi 1,8 76kW, 1993 (zrušeno)
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21977
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od HonzaCZ »

Sekat prsty, na čelo tetovat značky (zloděj, podvodník, rváč...)
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
Tomáš1002
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2649
Registrován: čtv říj 01, 2009 5:14 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Raška
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od Tomáš1002 »

Jo jo, u takovýchto patálií mrzí ty ztracené věci, ale mnohem horší je pocit, že se někdo cizí takhle brutálně naboural do našeho soukromí :gunhim: .

Mně se jednou povedl opačný "zásek". Byl jsem nakupovat a když jsem se po hodině a půl vracel k autu, nemohl jsem najít klíčky. Prohrabal jsem všechno, ale prostě nebyly. Už jsem přemýšlel, jak se dostanu k náhradním, když tu se objevily: položené na střeše auta. Jak jsem vylézal, odložil jsem je tam a zapomněl na ně. Auto tam takto stálo hodinu a půl a nic :845: Buď to nikdo neobjevil, nebo si případný zloděj myslel, že majitel musí být u auta někde blízko :655:
Subaru Forester 2,5XT 2011
Uživatelský avatar
mamut
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Lukáš
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od mamut »

Doro: Bohužel v Praze to je trochu jinak, tady je úplně fuk, jak auto vypadá, jaký má folie, jak je umytý a co máš uvnitř, aut je tady spousta (a to mnohokrát dražšších a naleštěnějších), probere tvoje, nic nenajde, jde za roh a vybere jiný, prostě to zkusí, já v autě měl mrdník, mam ho nemytý od podzimu, na podlaze u spolujezdce se válela prázdná lahev od pití a posmrkaný papírový kapesníky, v přehrádce u ruční brzdy hrstka rezavejch šroubů co mi zbyla z opravy spojkovýho lanka a za sedačkou řidiče krabička s papírovýma kapesníkama, toť vše.
Dnes v noci sem v ulici nebyl jediný, bylo tu minimálně 5 aut :fuckoff:

A to jsem ještě parkoval na místě o kterém sem si myslel, že bude méně rizikové... přímo pod lampou, na jedné straně rodinný dům na straně druhé panelák, kde na auto vidí minimálně 40bytů včetně mě...
jediné světlo mého života, je světlo v ledničce

Subaru Impreza GT (1999) Obrázek
Fiat Ducato 3.0 CNG (2010) Obrázek
Uživatelský avatar
mamut
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Lukáš
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od mamut »

Tomas1002 píše:Jo jo, u takovýchto patálií mrzí ty ztracené věci, ale mnohem horší je pocit, že se někdo cizí takhle brutálně naboural do našeho soukromí :gunhim: .
Ano to samé sme si řikali s Honzou CZ...
Auto považuju za svou osobní zónu. Když teď v něm jedu tak ten pocit, že v něm byl někdo cizí a seděl na mém sedadle a prohrabával moje věci neni příjemný.
jediné světlo mého života, je světlo v ledničce

Subaru Impreza GT (1999) Obrázek
Fiat Ducato 3.0 CNG (2010) Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10653
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od Mira »

Holt co naděláš. Navíc se zloději řadí na ty šikovný - ti udělají minimální škodu a na ty blbý, co ti rozmlátí půl auta kvůli rádiu. Teď nevim, jestli si slyšel tu moji anabázi s vykradeným služebním autem, co sem vykládal na Jožkolandu. Ten jeden zloděj byl fakt debil, protože vypáčil i odkládací přihrádku přesto, že nebyla uzamykací, pozvohýbal zadní dveře, nakonec stejně musel rozmlátit okno a když páčil rádio ven, praskla i palubní deska. Navíc to rádio při tom rozmlátil. Střepy z něj se válely na podlaze. Prostě useknout obě ruce blbovy. Přitom rádio bylo to nejlacinější co existovalo, protože před tím nám už 2 ukradli. Ale to byli profíci. Jediná škoda bylo vymáčknutý větrací okýnko a to rádio, odborně vytažený. To okýnko stálo s výměnou asi 3 stovky, ta posladní oprava 15 tisíc.
honzab
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 465
Registrován: stř zář 02, 2009 10:06 pm
Jméno a příjmení: Jan Bařák
Bydliště: Hošťálková 554

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od honzab »

Mamute zdravím
Nemám k tomu vůbec slov ten člověk , pokud je to ještě člověk by zasloužil visačku na čelo : pzor nebezpečný : :gunhim:
Honza
Uživatelský avatar
Tomáš1002
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2649
Registrován: čtv říj 01, 2009 5:14 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Raška
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od Tomáš1002 »

mamut píše: Když teď v něm jedu tak ten pocit, že v něm byl někdo cizí a seděl na mém sedadle a prohrabával moje věci neni příjemný.
Bytoví zloději občas dělají to, že se na místě činu vykálí :725: :725:
Měli jsme jeden takový případ v příbuzenstvu (teda postiženého, ne zloděje), vykradená chalupa a houno na posteli. I když pochopitelně tu postel zlikviduješ a celý barák vydezinfikuješ, tak ta šílená nechutnost na Tebe padá ještě hodně dlouho poté, kdykoli do té místnosti vstoupíš :fuckoff: :gunhim:
Subaru Forester 2,5XT 2011
Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od saburafu »

HonzaCZ píše:Sekat prsty, na čelo tetovat značky (zloděj, podvodník, rváč...)
Mě se docela líbí jedno pravidlo z Hanebných panchartů s tím značením na čele, stačila by nějaká standardizovaná značka pro tento zločin a hned bychom viděli, jak chodí mezi námi :baseball:

Mamut:
Je to nasírací a ten makovec by zasloužil opravdu přes drápy :815: Snad se to už nebude opakovat.
Uživatelský avatar
hetzer
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1785
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: u Prostejova

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od hetzer »

HonzaCZ píše:Sekat prsty, na čelo tetovat značky (zloděj, podvodník, rváč...)
to praktikovali v japonsku a vznikla z toho jakuza
'ach 'a' jIH yIt vegh ngech vo'
QIb vo' Hegh
jIH DichDaq taHvIp ghobe' mIghtaHghach vaD SoH 'oH tlhej jIH
Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od saburafu »

hetzer píše: to praktikovali v japonsku a vznikla z toho jakuza
Sice se to tam praktikovalo - praktikuje ale Jakuza, jako taková z toho nevznikla, avšak tuto praktiku používá. Mimo to Jakuza je dá se říci obdoba mafie, tak jak ji známe my a ta právě páchá různé nezákonné věci. :wink:
Odpovědět

Zpět na „Ukradeno“