Vykradená Justy

Uživatelský avatar
mamut
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Lukáš
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Vykradená Justy

Příspěvek od mamut »

Dnes v noci mi nějakej zk... č..., feťák vypatlanej vykrad auto (už podruhé) :baseball:
Vypáčenej zámek u dvřeří řidiče, bordel v autě jak v tanku, vyrvaný úplně všechny přehrádky co šly...
Ukradli akorát tašku s oblečenim, autrádio bez panelu je nezajímalo a ani repro nevzali (prvně si odnesli repro i s platem kufru)

Takže zničenej zámek a momentálně nemám co na sebe :655:

Neodradila je ani blikající dioda na přístrojovce..
Dnes mám v plánu vymontovat všechny zámky a dát tam pouze záslepky, zámek u spolujezdce je tam pouze jako atrapa už od poslední návštěvy jinýho DEBILA :cenz: a do kastliku asi naházim žiletky :fuckoff: :baseball:
No takže počítám, že za rok budu mít vymlcený okýnko, když už nebudou mít co páčit...
Máte někdo tip na účinné odrazení zlodějů?

A tobě ty chmatáku jeden přeju, aby tě někdo nakopal do pr.. :cenz: ..le tak jak si to v životě neviděl..
jediné světlo mého života, je světlo v ledničce

Subaru Impreza GT (1999) Obrázek
Fiat Ducato 3.0 CNG (2010) Obrázek
Uživatelský avatar
bobhash
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 513
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od bobhash »

hlídaný parkoviště , garáž , bultriera do auta přes noc , a teť vážně já stojim na ulici celej život , když odcházim z auta nechám otevřenou roletu od kufru aby viděli že tam nic neni a dávám si bacha abych v autě nic nenechal ani prazdnou krabu vot cigár , zatim to funguje ,ale zato už po třetí mě to nějakej srandista vojel klíčem naposledy před tejdnem kapotu to je taky na zabití

a jestli se ti to už stalo uvažoval bych o pojištění a při příšim vykradení / což ti nepřeju / nahlásit věci ktrerý si tam měl / i když ve skutečnosti tam nebyli : )) noťas atd . abys dostal aspoň nějaký prachy z5 neber to jako návod ale kámoš to takle udělal taky ho vyčorovali 3 krat tak si pořizoval fotky co jako v autě má a když nastal čas taxi to auto nechal vykrást / vymlátil si boční okno / zavolal policajty ukázal jim foto v časovym sledu a fungovalo to , nechal si káru vykrást před odjezdem na " dovolenou " tak zmizelo i horsky kolo za 60 tis .
Uživatelský avatar
Tomáš1002
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2649
Registrován: čtv říj 01, 2009 5:14 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Raška
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od Tomáš1002 »

Bobhashi, chápu, že se to "takhle dělá" a mnoha lidem to vyšlo, ale rozhodně to vřele nedoporučuju :1774:
V právní rovině je to pojistný podvod, za nějž lze dostat poměrně slušný flastr.
A pak existuje rovina morální, kterou si samozřejmě stanovuje každý sám. Pokud někdo dokáže mít radost z věcí či peněz, k nimž přišel nějakým ojebem, je to jeho volba. Pouze pak ztrácí nárok na jakékoli hodnocení toho zloděje, který mu vykradl auto, protože dělá v principu úplně totéž. Krade peníze, které nejsou jeho.
Subaru Forester 2,5XT 2011
Uživatelský avatar
Dadid
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 597
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Bydliště: Plzeň

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od Dadid »

Mamute je mi to moc líto a soucítím s Tebou. Bohužel proti takovejmto chmatákům žádná stoprocentní ochrana asi neexistuje. Jdou pouze snížit rizika ale jistotu nebudeme mít nikdy nikdo. A jak říkám, aby se ten hajzl chmatáckej nemoh 14dní vy...t.
Subaru zdar, Forestrům zvlášť !
Subaru Forester 2.0X Comfort WP 116KW 5MT MY08 - LPG Vialle
Uživatelský avatar
bobhash
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 513
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od bobhash »

ja neřikám že to řešení je spráný a morální ale je to řešení ,kdyby mě někdo 3 krát vykrad auto uvažoval bych o tom nevidim jedinej důvod proč pořád něco platit ale je to každýho věc jak se zachová , mě v ulici kde parkujou neustále ty samý auta nějakej kreten při vyjíždění ze šikmího staní promáčk dveře tak že se museli měnit stálo mě to 10 tis spoluučast a ten magor nebyl ani schopnej mě dát za stěrač cedulku " promáčk sem vám auto muj tel je ,zavolejte vyřešíme to " ulici sem prolez každej den snad 3 krát celej tejden a hledal sem bouchlej nárazník s mim lakem bohužel sem ho nenašel ale kdybych ho našel tak mu s chutí prokopnu dveře když v sobě nemá tu odvahu aby to zacaloval ze svího povinýho ručení
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49189
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od VDC »

Mamute soucítím s tebou, je mi to líto, že zrovna takovej pečlivka jako ty je lákadlem pro zmrdy. :gunhim:
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Harry
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1517
Registrován: ned srp 02, 2009 12:00 am
Bydliště: Pražská 605, Dobřichovice

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od Harry »

Mamute,
dokážu se vcítit do Tvé situace. :850:
Taky mi párkrát vykradli auto..... :839:
Vykradli mi taky jedno před barákem, páč jsem nechal ,na zadním sedáku ležet flašku, kterou jsem chtěl za hodinu po tom odvézt tchánovi k svátku.....
To rozbité okno v pr. z. dveřích jsem spravoval celej den, protože mně problematika dveří byla cizí - dělali to kolegové klempíři, jako my jsme jim dělali (na oplátku zadarmo) "mechanické" věci.... :wink:
Zkrátka čuměl jsem na to, jak housátko na blesk..... :713:

Pokud nemáš garáž, (tak tomu těžko zabráníš, :1774: ) nenechávej v autě vůbec nic, (co by lákalo,) ani prázdnou krabičku od cigaret.....

Na volant dávám (i třeba na čtvrt hodiny,) takovou tu obyčejnou zamykací páku,.... ne snad proto, aby ho někdo neukradl, (na to je hovno platná, :845: ) ale aby tihle blbečkové viděli, že se starám..... :wink:

Nejméně jsou vykrádána auta ošklivá, špinavá, :845: prostě nevábná. :!:
Kdyby jsi si natřel auto vojenskou khaki barvou, asi by Ti do něj nikdo nelezl, ale to asi bude pro Tebe "blbej nápad"..... :845:
Naposledy upravil(a) Harry dne úte led 19, 2010 11:57 am, celkem upraveno 1 x.
Harry / Jindra
LEGACY II BG, H4 2,5/110 kW STW, model GX MY 96/97 AT
Veritas omnia vincit!
Uživatelský avatar
mamut
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Lukáš
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od mamut »

bobhash píše:ale zato už po třetí mě to nějakej srandista vojel klíčem naposledy před tejdnem kapotu to je taky na zabití
To dělaj nevyžitý závistivý hovada, co si nejsou schopný pořídit vlastní hezký auto...
jediné světlo mého života, je světlo v ledničce

Subaru Impreza GT (1999) Obrázek
Fiat Ducato 3.0 CNG (2010) Obrázek
tango
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 6393
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Oplt
Bydliště: U Sila 1201,Liberec

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od tango »

já bych to , ale fakt viděl na toho pitbulla :850: Jsou to hovada nic jiného :baseball:
S tím odřením tak to je fakt hlavu, ldi stojej za :zachod: , pokud se nechce ani doznat a mít na sobě flastr tak ho jedině :sick: . Je pravda, že pojištění to nahradí, ale stejně to na :zachod:
Toyota Auris, 2,0D4-D 125k,300nm.
Srdcem JEN A JEN SUBARÁK!!!
http://www.spritmonitor.de/en/detail/525277.html
Uživatelský avatar
RunningRunner
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1259
Registrován: pon srp 31, 2009 1:26 pm
Jméno a příjmení: Petr Sklenář
Bydliště: Hradec Králové, Velké Svatoňovice :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od RunningRunner »

JJ, taky jsem si to zažil a přesně vím, jak jsi nasr... Mě se před pár rokama pokusili ukrást Pažouta. Odpo přijdu domů a koukám vypáčená nádrž, zátka se zámkem nikde. Tak jsem pořešil špunt a než jsem auto stačil přeparkovat ke kámošům do hangáru, tak už koukám v autě vypnutý interiérový světlo, zařazená jednička. Ta kurva se musela trefit asi do 30min, když jsem byl doma. Ale nepřešel imobilizér a bohudík ani nic neukradl. Takže "jen" výměna zámků a hrdla nádrže + aspoň DefendLock a navíc jsem pronajal garáž ... Měl jsem tenkrát pocit, že se to podezřele shodovalo s otevřením novýho Peugeot servisu v HK, kde jsem taky následně byl kvůli zámkům a kde o Pažoutech věděli kulový ...
Kolama dolů ... Running Runner

Subaru Forester 2.5 XT Comfort AT MY06 230 kousků ve stádě Obrázek
Uživatelský avatar
Harry
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1517
Registrován: ned srp 02, 2009 12:00 am
Bydliště: Pražská 605, Dobřichovice

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od Harry »

mamut píše: To dělaj nevyžitý závistivý hovada, co si nejsou schopný pořídit vlastní hezký auto...
Tak přesně to úplně není. :1774:
To mohou dělat i "slušní" :713: lidé, kterým se z nějakého důvodu nelíbíš, a nebo které jsi urazil
(, aniž si to uvědomuješ)..... :wink:
Harry / Jindra
LEGACY II BG, H4 2,5/110 kW STW, model GX MY 96/97 AT
Veritas omnia vincit!
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49189
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od VDC »

No Harry klíčem ti vojede auto jenom úchylák. To slušnej člověk neudělá, ani kdybys ho urazil stokrát. Ten ti maximálně slušně rozbije hubu. Každej, kdo se není schopnej někomu postavit čelem a vyřešit věci férově a je schopnej se uchýlit k takový věci, jako je dělání šrámů na cizím autě je blb a ne slušnej člověk !
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Harry
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1517
Registrován: ned srp 02, 2009 12:00 am
Bydliště: Pražská 605, Dobřichovice

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od Harry »

VDC píše:No Harry klíčem ti vojede auto jenom úchylák. To slušnej člověk neudělá, ani kdybys ho urazil stokrát. Ten ti maximálně slušně rozbije hubu. Každej, kdo se není schopnej někomu postavit čelem a vyřešit věci férově a je schopnej se uchýlit k takový věci, jako je dělání šrámů na cizím autě je blb a ne slušnej člověk !
Tomáši!
Asi jsi mi nepochopil! :!: Já jsem to slovo "slušný" v tom textu (i kontextu :wink: )
To mohou dělat i "slušní" :713: lidé,
dal úmyslně do uvozovek! :!:
(Další můj příspěvek - reakce na poznámku uživatele "bobes", která by Ti můj postoj jednoznačně objasnila, někdo, než jsi si ji Ty stačil přečíst, smazal.... ::-DDD: )
Hlavně zdraví! :845:
Harry / Jindra
LEGACY II BG, H4 2,5/110 kW STW, model GX MY 96/97 AT
Veritas omnia vincit!
Uživatelský avatar
seatik
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4038
Registrován: ned srp 09, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Vašek
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od seatik »

Vzhledem k tomu,jak se subaru v zime otvira dalkacem bych tam tu zaslepku nedelal..jinak je to mrzute :666:
Subaru Forester 2.5 XT MY 2007
Subaru Outback 2.5 Limited 2020
ex Subaru BRZ 2.0i Sport MY2015
ex Subaru Impreza 2.0i 92kw MY2004
Uživatelský avatar
bobhash
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 513
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykradená Justy

Příspěvek od bobhash »

všechny vychytávky / zaslepky zámků , páky na volant , defent lock , alarmy / sou na nic když ti do toho de nějakej kripl co ti veme radio , cigára ,žvejkačky a sluneční brejle aby to bouch do zasatavárny toho nezastaví nic, když to nepude zámkem vymláti ti okno ,i když máš hlidání přes satelit a chtěj ti auto ukráct tak ti ho ukradnou / profíci / ty se ale vykrádáním aut nezabejvaj , auta vykrádaj totální zkrachovalci který žadný zabezpečení nezajímá , hodí šutr prohrabe kaslík vytrhne radio a de dál to je akce na pár minut neli vteřin ,stačí se podívat na jůtůb jak to dlouho trvá ,ty kreteni si to občas natačej na mobili a pak s tim frajeřej jaky sou pašaci , viděl sem jak nějaká partička si natočila a dala na jůtůb jak na vyšehradě vyndavaj čelní skla ani z aut nic nekradli jen závod kdo víc aut na čas , žadnej alarm nehoukal protože čidla sou většinou ve sloupkách na šelnim skle směrem do auta , a ty páni kluci ty skla vyndali a šli na další káru sklo opřeli o auto ....prostě byli to " zloději džentlemni "

např. tady za 20 vteřin byl ve vnitř
http://www.youtube.com/watch?v=IbxK62ayKs4
http://www.youtube.com/watch?v=wzfvpCMx ... re=related

cca před 10 lety sem si zavřel auto a nechal sem si tam věci , uvědomil sem si to a když sem vyndaval klíče že to odemknu tak mě spadli do kanálu prostě sem byl nervozni debil tak sem volal kamošovi jestli neví o někom kdo to umí otevřít abych aspon vyndal věci co byi na raně než si dojedu pro nahradní klíče do telefonu se mě jenom zeptal jestli mám centrál , po odpovědi ANO do 15 minut přijel s týpkem ten na zamek nasadil nařízlej tenisák bouch do něj a auto bylo otevřený čuměl sem jako puk . kamarád je tatér takže kreslí obrázky na různý lidi ,tenhle pán se "živil " tímto způsobem že si bral věci z aut o kterych si myslel že když je tam lidi nechaj že je nepotřebujou ...to je život
Odpovědět

Zpět na „Ukradeno“