PC Games :-O

Odpovědět
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3092
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Šaman »

Pánové, díky špatně zvolenému postupů a realizaci úkolů a mísí jsem se ve SnowRunneru dostal do pasti. Konkrétně na Amuru, v Černokamensku.
Chci zprovoznit tu garáž, ale vyplýtval jsem si malé roury na kovové trámy, abych zpřístupnil cesty. K otevření garáže potřebuju celkem 4x malé roury. Podařilo se mi naložit 3 auta malými trubkami a 4. mi chybí. Ve skladištích už nic není.
Netuší někdo kde na Amuru schrastím jedny malé roury.? Klidně si pro ně dojedu přes tři mapy....:-(
Prostě jsem nevěděl a prokaučoval to...
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
Uživatelský avatar
strider
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1281
Registrován: stř zář 05, 2018 2:07 pm
Jméno a příjmení: Jakub D.

Re: PC Games :-O

Příspěvek od strider »

Šaman píše: stř pro 29, 2021 8:37 pm Pánové, díky špatně zvolenému postupů a realizaci úkolů a mísí jsem se ve SnowRunneru dostal do pasti. Konkrétně na Amuru, v Černokamensku.
Chci zprovoznit tu garáž, ale vyplýtval jsem si malé roury na kovové trámy, abych zpřístupnil cesty. K otevření garáže potřebuju celkem 4x malé roury. Podařilo se mi naložit 3 auta malými trubkami a 4. mi chybí. Ve skladištích už nic není.
Netuší někdo kde na Amuru schrastím jedny malé roury.? Klidně si pro ně dojedu přes tři mapy....:-(
Prostě jsem nevěděl a prokaučoval to...
hned pres kopec od te garaze na jihovychod mas skladiste, kdyz si ho odemknes tak tam maj neomezene. Potrebujes mise Solid Rock a Spring cleaning.
WRX STI Active MY18
Forester XT Sport MY17
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3092
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Šaman »

Díky, to vypadá jednodušeji než projíždět mapy křížem krážem.
Vyzkouším.
Tím pádem i ty přiblblé Kovové trámy nebudu muset vyrábět jak kkt.
Díky za radu.
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
Uživatelský avatar
Harous
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1652
Registrován: čtv pro 26, 2013 8:05 pm
Bydliště: Kolín

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Harous »

Pár momentek z DCS. Mig-21, L-39 a Su-25.
Reálně jde trochu lítat s tím Súčkem a Albatrosem. U tý 21 je jen start motoru asi na 20 minut s tím, že jako první se musí požádat pozemní personál o připojení externího zdroje... :-/
Přílohy
Screen_180625_215920.jpg
Screen_180626_224953.jpg
Screen_180715_141931.jpg
Screen_211230_192045.jpg
Screen_211230_192235.jpg
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3092
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Šaman »

Strider: Tak se to povedlo. Trocha bloudění se seismickým modulem a pak pár nákladů. Už mám skladiště i garáž. Invaze na Černokameňsk může pokračovat. Díky
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21974
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: PC Games :-O

Příspěvek od HonzaCZ »

Harous píše: čtv pro 30, 2021 9:25 pm Pár momentek z DCS. Mig-21, L-39 a Su-25.
Reálně jde trochu lítat s tím Súčkem a Albatrosem. U tý 21 je jen start motoru asi na 20 minut s tím, že jako první se musí požádat pozemní personál o připojení externího zdroje... :-/
Paráda! Pořiď Apache, já na to nemám čas a aktuálně ani komp. :-DDD
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
Harous
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1652
Registrován: čtv pro 26, 2013 8:05 pm
Bydliště: Kolín

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Harous »

Ono to kupodivu nemá nijak šílený HW nároky. Běhá mi to svižně na 4 roky starým herním noťasu:
Processor: Intel(R) Core(TM) i7-7700HQ CPU @ 2.80GHz (architecture: x64; 2801 MHz)
Physical memory: 15,9 GB
Video: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti (xxb)

Apache je v předprodeji, ale obávám se, že tam bude taky porod jen nahodit motory.
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´
Uživatelský avatar
strider
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1281
Registrován: stř zář 05, 2018 2:07 pm
Jméno a příjmení: Jakub D.

Re: PC Games :-O

Příspěvek od strider »

Šaman píše: čtv pro 30, 2021 9:45 pm Strider: Tak se to povedlo. Trocha bloudění se seismickým modulem a pak pár nákladů. Už mám skladiště i garáž. Invaze na Černokameňsk může pokračovat. Díky
No vidis, to sem rad. Ja sem z toho Amuru takovej otravenej, unavenej. Hraju uz jen sporadicky, ale po temer dvou mesicich sem zatim neudelal jediny kontrakt, jen opravuju mosty a cesty, a nejak me to nebavi, kdyz se dokazu zaseknou i uprostred cesty s prazdnou T815. Zadnej offroad, proste znacena cesta, led bahnem, a nehnu se. Nerozumim. Tohle proste prehnali a je to uz jen cista bolest. Viz screen. Urska je hrozna, Kosmodrom min, ale taky, na ty dalsi mapy sem se poradne jeste nedostal. Achjo..a to sem se na ty kontrakty tak tesil..

Jo a kdyz uz nadavam - zapnul sem ty novy mapy v Mainu, a muj pocitac uz se s tim nesrovna, seka se to :D Holt moje staricka 1080Ti neda vsechno, ale zas tak moc vic detailni mi ta mapa neprijde, ale asi neni vubec zoptimalizovana..
Přílohy
wtf.jpg
WRX STI Active MY18
Forester XT Sport MY17
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21974
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: PC Games :-O

Příspěvek od HonzaCZ »

Harous píše: čtv pro 30, 2021 11:21 pm Ono to kupodivu nemá nijak šílený HW nároky. Běhá mi to svižně na 4 roky starým herním noťasu:
Processor: Intel(R) Core(TM) i7-7700HQ CPU @ 2.80GHz (architecture: x64; 2801 MHz)
Physical memory: 15,9 GB
Video: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti (xxb)

Apache je v předprodeji, ale obávám se, že tam bude taky porod jen nahodit motory.
Já mám komp starej 8 let, grafičku v něm aktuálně jenom tu integrovanou v tom 8 let starým CPU. :-DDD

To, že Apache jenom nahodit bude porod, to mi je jasný a v podstatě by mě asi nějakou dobu bavilo jenom to nahodit a zase chcípnout. Jestli to bude fakt dobře nasimulovaný. :-)
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3092
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Šaman »

Strider:
Amur je hustý, máš recht! Já jsem nejvíc chytal nerva na Imandře, to byl masakr, však tam mám ještě nedodělané úkoly. Ale poskakuju a co se mi líbí nebo daří, tak při chvíli hraju. Spíš tak nějaký večer na hodinu. Vykloim se a vypínám....:-)
Zvolil jsem taktiku dostat na mapu auto s jeřábem a valníkem, auto s valníkem nebo korbou a pak nějaké auto s možností tankování a oprav. Jezdil jsem rád s Taygou a Azovem, teď mám kombinaci 2 azovy a jeden ZiKZ - ten se osvědčil na místa s ledem a bahnem, Na azov zase jsou řetězy...
Year2pass ještě nemám, i dyz je zase na epiku o 20% levnejsi.
Ještě mám dodeělavat první Kanadu a druhou mapu jsem ještě ani neodemkl....:-)
Tatrovky jsem nekupoval, třeba někdy. Zatím nejzajímavější mise byla při získávání ZiKZa, hrál jsem večer a to cvakání dozimetru bylo horrorrové.:-)
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
Uživatelský avatar
Ladaf
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1199
Registrován: ned črc 17, 2011 11:43 am
Bydliště: Praha - Řepy

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Ladaf »

na Epicu je teď Free Tomb Raider
Epic free.jpg
for fun: Subaru Legacy Turbo skoro RS-RA, MY93
for work: Subaru Impreza 2.0R, MY07 <= ex Subaru Impreza 2.0 Sport RS, MY05
Uživatelský avatar
strider
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1281
Registrován: stř zář 05, 2018 2:07 pm
Jméno a příjmení: Jakub D.

Re: PC Games :-O

Příspěvek od strider »

Šaman píše: pát pro 31, 2021 10:09 am ... teď mám kombinaci 2 azovy a jeden ZiKZ - ten se osvědčil na místa s ledem a bahnem, ...
omg diky moc, tohle byla ta pro me chybejici informace. Dojel sem si pro nej a od te doby pouzivam uz jenom ZiKZa. Prejizdi led jako po oblacku.. i nalozenej. No, nedava to moc smysl kdyz ma jen o 10" vetsi kola a jinak vsechno ostatni horsi nez ta Tatra 815, ale hej, takhle to naprogramovali, tak to tak je :) :) osvedcil se mi prostredni motor na zikze, nezere tolik a pritom vsechno projede.
WRX STI Active MY18
Forester XT Sport MY17
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3092
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Šaman »

Paráda, třeba Ti vrátí chuť do hry. Je pravda, že se ZiKZem jsem se ještě nepřeklopil. Vyjede i horské svahy ( tam bacha, oběsí se na vrcholu štítu, když není strom nablízku, je to vřiti)
V terénu je hodně dobrý hlavně kde se to propadá pod led a na zmrzlém bahně. Jediná slabina je zledovatělá cesta, tam se dá jet po kraji po sněhu. Naložený jede líp než prázdný :-), tady je překvapení Pacifik 16, prázdný nic nevyjede, když ho naložím je z něj užitečný stroj (šup na něj cisternu nebo těžký jeřáb)
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
Uživatelský avatar
dracekvo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3181
Registrován: stř kvě 19, 2010 4:04 pm

Re: PC Games :-O

Příspěvek od dracekvo »

bushman1 píše: čtv pro 23, 2021 10:17 pm Podobný příspěvek jako na jednom rozpadlickém fóru ;-)
jo, stačí se podívat na nick :)

Teď je na epic zdarma Tomb Raider GOTY, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration a Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition

jsem potěšen na nový rok. Někdy si to určitě zahraju.
Peugeot ION elektro (rv.12, najeto 100 tis)
Subaru Outback 2.5 LPG AT (rv. 07 najeto 320tis)
Subaru Outback 2.5 LPG AT (rv.99 najeto 350tis)
Peugeot 206 1.4i MT (rv. 99 najeto 270 tis)
Audi A4 Avant 1.9 TDI (rv. 97 najeto 260 tis)
Peugeot J5 obytná alkovna (2.5TD, rv.91 najeto 150tis)
Uživatelský avatar
strider
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1281
Registrován: stř zář 05, 2018 2:07 pm
Jméno a příjmení: Jakub D.

Re: PC Games :-O

Příspěvek od strider »

Šaman píše: pát pro 31, 2021 10:45 pm Paráda, třeba Ti vrátí chuť do hry.
Jo, diky, ani nevis jak moc, odseknul sem se diky tomu a je to s tim Zikzem az komicky jednoduchy, kdyz i nalozenej betonovyma panelama to prejede led, do kteryho prazdna tatra zapadne :D Zikz je tady tak dobrej jako je tatrovka v Donske oblasti. Takze sem se do toho poradne obul, Cernokamensk uz mam zpruchodnenej i s garazi :) Ted uz se jen obavam te posledni mapy (severni aegis blabla), uff... tam jeste ani nevim jak se dostat, ale predpokladam ze zikz projede v Ursku tu zasnezenou severni stezku a vlastne po hornim a pravym okraji mapy to pujde. A vzhuru skladat raketky :)
WRX STI Active MY18
Forester XT Sport MY17
Odpovědět

Zpět na „Spotřební elektronika, počítače, IT“