Nová subarata XV

Odpovědět
Uživatelský avatar
jiko01
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 133
Registrován: stř pro 05, 2018 1:25 pm
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od jiko01 »

Lefie píše: stř led 05, 2022 8:24 pm Ahojky,
nemůže být problém v té tlačné pružině co odtlačí víčko po odjištění z místa řidiče? Jako jestli se nezasekne někde ve spodní poloze, ta pak neodtlačí víčko a to se po uvolnění páčky u řidiče znovu zajistí?
Pokud se podívám jak funguje bovden třeba na jízdním kole tak ten buď funguje a nebo ne. Nic mezi tím většinou není.
...stalo se mi to také, venku -8, víčko otevřít nešlo ikdyž to zamrzlé nebylo, šlo s ním lehce pohybovat, vedení lanka chodilo normálně... pomohlo polít teplou vodou a odskočilo to hned, pravděpodobně nějaká vlhkost na tom zajišťovacím kolíku
Subaru XV1.6i-S CVT Comfort - MY2019
prodáno. Oct1 TDI81kW, 450000km, už jezdí jinde
ex. Renault Chamade 1.8
ex. Opel Vectra 2.0
ex. Škoda Favorit 136L
ex. Fiat 128 sport coupe
ex. Fiat 850
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od VDC »

A nebo ve spáře mezi dvířky a blatníkem...
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od sima »

Mimořádně mě taky víčko přimrzlo, lehce jsem poklepal, pobouchal a šlo to, holt jak někde zaleze vlhkost a zmrzne stane se, mohlo to být tím.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Tomas23
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte lis 10, 2020 9:49 am

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od Tomas23 »

Ahoj všem,

mám XV 1.6 2020. Najeto 30tis. Mezi 1400 - 1900 otáčkama mi to rezonuje někde za kabinovým filtrem. Když je + 30, tak to nedělá vůbec. Pod + 20 a hlavně teďkom v zime - je to otrava… Nejsou to ty krytky u stěračů, ty jsem podlepil oboustrannou lepkou. Nemáte s tím někdo prosím zkušenost? Co by to mohlo být, nebo kde?
pikej
Nováček
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: sob pro 22, 2018 3:42 pm
Bydliště: Chrudimsko

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od pikej »

Ahoj, mám to podobně, už se to tu někde řešilo, v podstatě to vypadá na venkovní rohový plast před spolujezdcem i před řidičem dole u okna, takový trojúhelník, zkus jestli není volný a řádně ho zacvaknout (podložit), než to sem někdo napsal, tak jsem hodně plastových částí v motorovém prostoru vypodložil. Teď je to mnohem lepší, řekl bych skoro OK, já to zaznamenal kolem 1600 ot. Občas něco zabrumí, zaťuká, ale to už vypadá, že to jde od jinud, střecha u přeního skla, palubka, B sloupek.
Subaru XV 1.6 ACTIVE MY2018
Uživatelský avatar
špelda
Nováček
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: úte úno 16, 2021 3:50 pm
Jméno a příjmení: Jirka Špelina
Bydliště: Kadaň

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od špelda »

@pikej
myslím, že Tomas23, "opravil" co mu radíš, viz níže
.... Nejsou to ty krytky u stěračů, ty jsem podlepil oboustrannou lepkou ....
Tomas23
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte lis 10, 2020 9:49 am

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od Tomas23 »

Presne tak, ty venkovni plasty jsem podlepil i zacvaknul. Vychazi to odnekud z kabinoveho filtru, nebo odnekud z motoroveho prostoru… Jde az o takovy chraplot… Uz me to pekne stve…
Tomas23
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte lis 10, 2020 9:49 am

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od Tomas23 »

Zkousel jsem i vytahnout kabinovy filtr a jet bez neho, myslel jsem, ze by to mohl delat on, ale nic…
Uživatelský avatar
zdenek675
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 261
Registrován: sob říj 27, 2018 8:14 pm
Jméno a příjmení: zdenek kozák
Bydliště: zeleneč

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od zdenek675 »

Ještě se vrátím k víčku nádrže mám Forestra a stalo se mi to také u pumpy . Zatáhl jsem a chci jít tankovat a dvířka neodskočily. V jednom se to dělá špatně. Pak mi tam mladý něco přihnul na tom pérku a už to chodí ale přesto jsem si udělal takové dřívko co kdyby. Pod páčku dám dřívko a můžu zjištovat co se děje nebo tankovat.
Přílohy
20220201_095120.jpg
Tomas23
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte lis 10, 2020 9:49 am

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od Tomas23 »

pikej píše: úte úno 01, 2022 8:55 am Ahoj, mám to podobně, už se to tu někde řešilo, v podstatě to vypadá na venkovní rohový plast před spolujezdcem i před řidičem dole u okna, takový trojúhelník, zkus jestli není volný a řádně ho zacvaknout (podložit), než to sem někdo napsal, tak jsem hodně plastových částí v motorovém prostoru vypodložil. Teď je to mnohem lepší, řekl bych skoro OK, já to zaznamenal kolem 1600 ot. Občas něco zabrumí, zaťuká, ale to už vypadá, že to jde od jinud, střecha u přeního skla, palubka, B sloupek.
A co ostatní, nemáte s tím problém?
Uživatelský avatar
Tob
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 96
Registrován: pát čer 12, 2020 11:31 pm
Bydliště: Havířov

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od Tob »

Ahoj, koukal jsem na toto video : https://www.youtube.com/watch?v=902oV1r ... OutdoorFun a zaujalo mne , že přepíná na několik typu v X-mode ( snow/dirt a Deep snow / mude ) . Je to pouze pro ameriku , nebo jsem něco přehlédl v manuálu ? :)
Subaru XV1.6i-S CVT Comfort - MY2020
Obrázek

ex. Renault Megane II 1.6 Privilege Luxe
ex. Renault Laguna RXE 2.0
ex. Hyunday Lantra 1.5 MPI
ex. Renault 9 TXE - 1.7
Uživatelský avatar
Tob
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 96
Registrován: pát čer 12, 2020 11:31 pm
Bydliště: Havířov

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od Tob »

Tomas23 píše: úte úno 08, 2022 3:48 pm A co ostatní, nemáte s tím problém?
Ano , ten trojúhelník jsem také řešil , ale krom drnčících věciček ve dveřích od manželky , už je vše ok .
Subaru XV1.6i-S CVT Comfort - MY2020
Obrázek

ex. Renault Megane II 1.6 Privilege Luxe
ex. Renault Laguna RXE 2.0
ex. Hyunday Lantra 1.5 MPI
ex. Renault 9 TXE - 1.7
Uživatelský avatar
sk2018
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 161
Registrován: sob říj 06, 2018 5:07 pm

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od sk2018 »

Nestalo se někomu, že u originálního autorádia (menší LCD, model Active 2018) šel zvuk z FM rádia pouze ze zadních reproduktorů a ovladač hlasitosti nereagoval? Systémové zvuky byly slyšet i z předních reproduktorů. Jako kdyby si nějaká dříve připojené aplikace (např. Waze) přisvojila přední repro pro své zvuky a to i po vypnutí klíčku a odpojení telefonu. Když jsem se tomu pokoušel přijít na kloub, tak telefon nebyl připojen ani po kabelu ani přes bluetooth. Trochu s obavou se na to půjdu dnes podívat, jestli to za noc a den nedostalo rozum.
Subaru XV 1.6i AE MY2018
Uživatelský avatar
bl4ck5un
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 102
Registrován: pon led 06, 2020 1:14 pm

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od bl4ck5un »

Jo, stalo se mi to. Vetšinou pomohlo odpojit/připojit telefon. Tak pokud ti to tak zůstalo i po odpojení, tak zkus naopak připojit/odpojit. Pokud ani to nepomůže, tak zkus restart infotainmentu dlouhým podržením tlačítka hlasitosti (dlouho jako fakt dlouho - dokud se nerestartuje).
Subaru Outback 2.5i Active MY19
Uživatelský avatar
puschpull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3769
Registrován: pát dub 21, 2017 5:49 pm
Jméno a příjmení: Petr Püschel
Bydliště: Most, Korozluky
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová subarata XV

Příspěvek od puschpull »

tak zkus restart infotainmentu dlouhým podržením tlačítka hlasitosti (dlouho jako fakt dlouho - dokud se nerestartuje
tak!
:)
Subaru XV 2,0i Executive CVT (MY 2018)
Subaru Forester 2.0x SG (MY 2004)
Škoda Fabia Combi (2004)
Odpovědět

Zpět na „XV“