Hradubické minisrazy

Diskuse o srazech pořádaných naším klubem, nebo kluby spřátelenými.
Odpovědět
Goba
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1416
Registrován: pon kvě 28, 2018 11:07 am
Jméno a příjmení: Petr Gobernac
Bydliště: Pardubice

Re: Hradubické minisrazy

Příspěvek od Goba »

Nebo jinam, Chlumců je asi 5 ;-D
Forester SJ 2.0iCVT 2016
X-Trail T31 2.0Dci 2010
Uživatelský avatar
Metuzalem
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2230
Registrován: pát zář 22, 2017 5:52 pm
Jméno a příjmení: Milan P.
Bydliště: venkov u Jaroměře

Re: Hradubické minisrazy

Příspěvek od Metuzalem »

Goba: važ slova, jsi v hradubickém vlákně! Musím to tedy jako kronikář uvést na pravou míru: všichni z hradubicka znají hlavně ten nad Cidlinou. Najdete ho všude: lidovka Ten chlumecký zámek je za lesem -> Karlova Koruna, rčení Jak sedláci u Chlumce -> selské bouře z roku 1775, Čahouni -> jsou doma na vsi u Chlumce nad Cidlinou. Ten se Zuzkou je samozřejmě důležitý z pohledu správného subaristy, ale ten "náš" hradubický Chlumec to zkrátka není... A kolik subaristů je v těch ostatních třech se nejspíš neví, nebo snad jo? :-)
Forester 2.0XT Comfort, MY2017, SJ - Šedivák
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16150
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hradubické minisrazy

Příspěvek od quickly »

Zpětná vazba pro Kronikáře, 100. pokec je ve čtvrtek, takže začátek 18:00. 15:00 mělo být na sobotu. Je to zpětná vazba od veterinářů, přepsáno z WhatsUpu.
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
clay
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2276
Registrován: stř črc 07, 2010 10:53 pm
Jméno a příjmení: Michal Šprachta
Bydliště: Cerkytle - Svatá Kateřina - Borová
Kontaktovat uživatele:

Re: Hradubické minisrazy

Příspěvek od clay »

kronikář je podrobně informován a děláte v tom brajgl >:-@ - kronikář má (alespoň tomu věřím) ve svém google kalendáři rezervován čtvrtek 23.11.2023 v 18 La Cabaňa...jinak by to znamenalo, že špatně plním svou zpravodajskou povinnost >>:-@@ .
Dokonce jsem mu tam dal 17 hod, aby stačil přijet ;-D
Sny se mají plnit.....Subaru bez kompromisů !!!
Subaru Outback H6 3,6 2010
Uživatelský avatar
Metuzalem
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2230
Registrován: pát zář 22, 2017 5:52 pm
Jméno a příjmení: Milan P.
Bydliště: venkov u Jaroměře

Re: Hradubické minisrazy

Příspěvek od Metuzalem »

Je to jak píše @clay, mám v Google kalendáři zapsáno 23.11.2023 v 17:00, La Cabaňu tam nemám. Ale tu zase vím ze zápisu 99. seance. Upravím si to na 18, v reálu budu stejně v 17:30 na půl cesty :-) A jinak dík za starostlivost a plnění zpravodajské povinnosti :-)
Forester 2.0XT Comfort, MY2017, SJ - Šedivák
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16150
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hradubické minisrazy

Příspěvek od quickly »

Jen připomínám, že 100. hradubický pokec je už teď ve čtvrtek od 18:00 v La Cabana (Pardubice). Parkoviště (https://mapy.cz/s/boradahovo) není obrovské.
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
LenFox
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát srp 10, 2018 6:13 pm
Jméno a příjmení: Lenka
Bydliště: Jeseníky

Re: Hradubické minisrazy

Příspěvek od LenFox »

Ahoj všem, škoda, práce mi nedovolí přijet. [FUCK PC]
Goba
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1416
Registrován: pon kvě 28, 2018 11:07 am
Jméno a příjmení: Petr Gobernac
Bydliště: Pardubice

Re: Hradubické minisrazy

Příspěvek od Goba »

Jdu pešo nebo busem, dám si pivo
Forester SJ 2.0iCVT 2016
X-Trail T31 2.0Dci 2010
Uživatelský avatar
Antony
Nováček
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: stř říj 11, 2023 7:37 pm
Bydliště: Ronov nad Doubravou

Re: Hradubické minisrazy

Příspěvek od Antony »

Těšil jsem se na první setkání, ale smutná událost v rodině mi to neumožní. Budu se těšit na příště...
Subaru Outback 2.5i Active
Alfa Romeo 155 Sport 1.8 Twin Spark
Suzuki Swift Mk IV
Uživatelský avatar
matty
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 474
Registrován: stř kvě 14, 2014 6:53 pm
Jméno a příjmení: Martin Kopecky
Bydliště: Jičín

Re: Hradubické minisrazy

Příspěvek od matty »

Ahoj. Já se ve čtvrtek nedokážu dostat. Užijte si to!
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16150
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hradubické minisrazy

Příspěvek od quickly »

Tak já se taky musím omluvit, máme úmrtí v rodině, kronikáře prosím o zápis a veterináře o fotodokumentaci. Pokud by veterináři nestíhali, tak prosím Rexcora. Užijte si to.
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Goba
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1416
Registrován: pon kvě 28, 2018 11:07 am
Jméno a příjmení: Petr Gobernac
Bydliště: Pardubice

Re: Hradubické minisrazy

Příspěvek od Goba »

akce se posouvá o týden na 30.11. stejné místo stejná hodina 18:00, LaCabaňa přebookována na příští týden
Forester SJ 2.0iCVT 2016
X-Trail T31 2.0Dci 2010
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16150
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hradubické minisrazy

Příspěvek od quickly »

Tak 100. hradubický pokec je za námi, Kronikář dodá záznam, musím na něj ale prásknout, že po dvou Birellech se nám pěkně rozjel. A bedlivě nás sledoval.
2023-11-30--18-16-19.jpg
galerie je na https://photos.app.goo.gl/YhUTLVXWE15zhUsY7
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
Metuzalem
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2230
Registrován: pát zář 22, 2017 5:52 pm
Jméno a příjmení: Milan P.
Bydliště: venkov u Jaroměře

Re: Hradubické minisrazy

Příspěvek od Metuzalem »

Zápis z 100. hradubického minisrazu
Vše proběhlo dle regulí.

Zápis
[BOF]
- přítomní: v pořadí jak seděli kolem stolu počínaje po mé levici: quickly, clay, schafa, rexcor, goba, milka, čahouni alča a tom, veterinářovi míra, děti a alča, luciho synek (dodatečně přišedší), káťa, luci a já;

- pití: přehled jen částečný - birelly, pivo, děti asi nějakou limošku, nevím, až tam jsem nedohlédl;

- jídlo: s ohledem na složité názvy mexických jídel to tady nebudu specifikovat, jen vím, že já jsem měl fajitas de mixta, rexcor začal nějakou polévkou, clay maso s chlebem, ostatní pak bůhví co, kvalita jídel vynikající, jen si nekteří potichu a nesměle stěžovali, že měli dostat pálivost 2 a dostali asi 0 a jiní zase měli dostat 0 a dostali nejmíň 2, zůstalo to myslím nevysvětlené, kátinu porci dojedl quickly a byla prý opravdu nejmíň za 2;

- obsluha: špičková, tentokrát tam totiž pobíhal čilý a dobře naložený muž středních let, a to pobíhal myslím doslova, kmital jak pružinka, nosil, odnášel a při placení byl milý a vtipný, dnes skoro vzácnost;

- zábava: rozdělila se nám do několika paralelně běžících zájmových kroužků, takže těžko podávat nějaké detailní zprávy, mohu pouze rámcově popsat témata;

- míra veterinář s čahounem tomem: řešili mysliveckou latinu a hlavně střelbu, quickly zaslechl něco o 150 metrech a já nezaslechl nic, seděli vpravo a daleko;

- čahounovic alča: vykládala milce obšírně historii výměny jejich XV za jiné XV, pečliví čtenáři kroniky vědí, že alču s dětmi na palubě zezadu slisoval nějaký nedobrzdič; bohužel se k nám žádná informace nedonesla, holky si jen tak špitaly...;

- schafa s rexcorem: se plně věnovali automobilismu a subaru zvlášť, z letmých útržků jsem usoudil, že se baví o autech, která schafa a rexcor vlastní či by chtěli a nebo naopak nechtěli vlastnit a kde se co a za kolik nechá sehnat, zejména starší a vzácné kusy, a taky zda vůbec lze považovat subaru za investiční auto;

- luci: obveseloval káťu a pak i milku, a byl v tom opravdu dobrý, holky se pořád jen smály, je zajímavý, že ho pamatuju, jak dokázal sedět celý večer bez jediného slova...;

- quickly: chvíli dělal někomu pracovní hot support s telefonem a noťasem, že ani nestíhal vyfotit všechny jídla, jak je nosili, ale pak to zase dohnal, přitom mu došla v noťasu šťáva a sehnal zásuvku v místech, kde u toho seděl na bobku, no prostě obětavost sama, jak jsme u něj zvyklí;

- veterinářovic děti: si mezitím udělaly domácí úkoly, alču jsem za celý večer neslyšel ani neviděl, ne že by tam nebyla, ale byla na pravém křídle úplně vzadu a co tam se dělo, to ví sám manitou;

- někdy uprostřed dorazil luciho synek, tak jsme ho poprvé viděli, už je to urostlý 17ti letý muž, bohužel neměl v naší sekci k sobě moc parťáky;

- quickly: požádal čahounovic alču, jestli by nám nezopakovala tu námi neslyšenou story o výměně aut, alča se na moment přesunula a ve stručnosti poreferovala, ovšem stihla to v čase, kdy byl clay čůrat, takže je jasné, že detailů bylo minimálně, clay po návratu nesměle požádal o další repetici, ale opravdu nesměle, alča to nejspíš ani neslyšela, takže nic;

- clay: byl tentokrát trochu upozaděný, vůbec nevím, jestli za celou tu dobu něco řekl;

- příště: bude netradičně v pátek 12. 1. 2024, ale ještě se neví kde, předběžně padl poněkud crazy nárh na liberec (že by to holky z výběžku měly blíž a my bychom si trochu užili cestování, navštívili nějaká ta místa, jako babylon a muzea a co já vím kam všude bychom se měli courat), ale návrh nebyl přijat úplně jednoznačně;

- quickly: průběžně na mobilu kontroloval, kdy kde kdo byl a nebyl a co jedl a pil - např. schafa se s námi sešel po 5leté absenci, to bychom mu bez quicklyho nedokázali;

- veterinářovic míra: se přesunul dočasně na náš konec, aby nám něco mohl říct a abychom věděli, že tam vůbec je, co nám ale chtěl říct, to nevím, protože:

- bohužel: zde se zápis v kronice částečně poškodil, kronikář se totiž zjevně přestal věnovat své práci a začal se bavit...

- při placení: společného účtu došlo k veselé situaci, kdy poslední platící veterinářovi chtěli platit pivo, co už bylo někým jiným zaplaceno, sympaťák číšník jim k tomu pogratuloval a platbu jim neumožnil;

- no a pak už jen loučení před restaurací...
[EOF]

Poznámky mimo protokol:
- původně jsem měl půl cesty jet s taxíko-grinchem, ale quickly nestíhal z práce na východě, tak že mě odveze luci, ale tomu zase zablokovali asfaltéři, co jim budují opravdovou silnici místo autodromu, co tam měli, tak ti asfaltéři mu zablokovali svými stroji výjezd, nakonec musel jet se šedivákem a se mnou za volantem a s milkou a káťou jako spolujezdci, milka s káťou proto, protože to měly z výběžku trochu z ruky a chtěly se aspoň kousek cesty svézt s chlapem za volantem, to jim moc nevyšlo, nakonec si je zpátky naložil quickly do grinche, akorát že jich už bylo spolu s luciho synkem 5, no snad se tam vešli, já si frčel v šedivákovi domů sobecky sám po hradubický...;

- mám důležitý poznatek: když chce, tak je luci jako navigátor prostě skvělý, informuje už několik km před kruháčem, že tento bude a kterým výjezdem ven, akorát že než k tomu kruháči dojedeme, tak se musím znovu zeptat kterýmže to výjezdem ven;

- a ještě jeden poznatek: šedivák uveze bez zadýchání 4 již opravdu dospělé osoby.

Poznámka na závěr:
Na to, že to bylo 100. setkání, tak proběhlo víceméně stejně, jako ta předešlá, žádné oslavy ani gratulace, natož pak projevy, chyběl i ten světelný subaru panel, co byl při minulé slávě při návštěvě přecedy. Pouze se ukázalo, že v tomto počtu je sezení u dlouhého úzkého stolu na škodu společné zábavě, protože kvůli vzdálenosti a okolnímu hluku je nemožné, aby se slyšeli lidé z opačných konců stolu, zatímco ti uprostřed se nemohou rozhodnout, který konec je pro ně zajímavější. Myslíme si (přesněji kronikář si myslí), že separátní (a tedy tišší) salonek a širší stůl jsou pro setkání v počtech nad 10 lidí lepší. Jinak se nám ta zábava rozpadne na samostatné party, což sice ničemu nevadí, ale z pohledu kronikáře a jeho povinností trochu jo.

Technická:
- zjednodušil jsem psaní velkých a malých písmen u jmen a nejen tam - přestal jsem v záznamech kroniky používat velká písmena. Ještě uvažuji o vynechání diakritiky :-)
Forester 2.0XT Comfort, MY2017, SJ - Šedivák
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19168
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Hradubické minisrazy

Příspěvek od hamoun »

Krásný zápis.. radost číst! Prostě paráda :)
škoda superb
ex WRX 2008
Odpovědět

Zpět na „Srazy“