Velký jarní klubový sraz Hynčice

Diskuse o srazech pořádaných naším klubem, nebo kluby spřátelenými.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavlos
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 789
Registrován: ned zář 06, 2009 8:23 pm
Jméno a příjmení: Pavel šajdák
Bydliště: Chropyně

Re: Velký jarní klubový sraz Hynčice

Příspěvek od Pavlos »

Ahoj, mám spousty fotek, kam a jak- formát je vložit :friend:
ozawasan
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2356
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Lipová u Chebu

Re: Velký jarní klubový sraz Hynčice

Příspěvek od ozawasan »

kontaktuj HonzuCz - nebo vleť na chat - existuje na to server
4hrnky hnané na 4 - takže 4x4
Subaru XV AT
ex Subaru Forester 2.0XT AT
ex Subaru Outback 2,5 AT 2002
ex Subaru Outback H6 AT 2007
ex Subaru Forester 2,5XT AT 2006
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16162
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Velký jarní klubový sraz Hynčice

Příspěvek od quickly »

Pavlos píše:Ahoj, mám spousty fotek, kam a jak- formát je vložit :friend:
Pavlos, převzorkuj prosím fotky na 1MPix, případně mi někde vystav ZIP/RAR (FTP nebo uschovna.cz) a já to převzorkuji a dám do galerie. Login na galerii Ti dá HonzaCZ :pr:
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Doro
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4047
Registrován: ned zář 06, 2009 7:00 pm
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Velký jarní klubový sraz Hynčice

Příspěvek od Doro »

Rudolfo píše:Jestli Romi myslíš ty malé blatníčky před předními koly, tak ty jsem polámal už dávno na tvrdším sněhu. Jeden je pryč úplně a druhý je prasklý.

::-DDD: ::-DDD: ::-DDD:
To, co na autě nevydrží a upadne, je zjevně blbost, kerá tam stejně nemá co dělat (bo upadne zas, jen někde jinde ::-DD: ::-DDD: )....depak asi soudrizi z azije udělali chabu? :670: :baseball: :baseball:

Příště mosíme udělat okruh tak, aby nehrozilo křížení dráhy, dát tam více zatáček, bo místa je tam dost a i delší trať - najíždět se bude moct jen na jednom nebo dvou místech - bude třeba připravit malý plánek louky a tam to naskycovat, co kde je....to uděláme klidně i na místě (kdo má mobilní tiskárnu a NB?) nebo připravíme předem - terén už známe :850: :657: a rozdat všem nebo dáme na tabuli před vjezd na louku

Taky bude třeba vyhradit místo na bezpečný parking :4690: (třeba vpravo nahoře pod lesem)

Pro řádění mimo bude dobré více míst, kde se dá řádit, popř. stačí dva aktivní, co to tam i pohlídají - bude třeba nějak označit (třeba dřevěné tyčky stříklé barvou) - a budou zařezávat nešťastníky (nehlaste se šici ::-DDD: ::-DDD: )
Naposledy upravil(a) Doro dne pon bře 29, 2010 9:09 pm, celkem upraveno 1 x.
Forester 2.0 SG Comfort 2003
Forester 2.0 SG Active 2003
Impreza combi 1,8 76kW, 1993 (zrušeno)
Uživatelský avatar
hetzer
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1785
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: u Prostejova

Re: Velký jarní klubový sraz Hynčice

Příspěvek od hetzer »

me uz 3x upadnul predni podbeh - paradoxne vzdy na normalni silnici. dal jsem tam misto tech plastovych cudlu srouby tak to snad bude drzet
'ach 'a' jIH yIt vegh ngech vo'
QIb vo' Hegh
jIH DichDaq taHvIp ghobe' mIghtaHghach vaD SoH 'oH tlhej jIH
Doro
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4047
Registrován: ned zář 06, 2009 7:00 pm
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Velký jarní klubový sraz Hynčice

Příspěvek od Doro »

Jako, já zkoušel projíždět pokaždé kousek níže a níže a níže a ukecávat mě ani moc nemuseli....až sem málem skončil v lese...sklon už tam byl 20°, sněhu nějak sakra moc a jediná možnost byla jet přímo nahoru, bo bokem to byl masakr. Takže, sice tam bylo kousel trávy, kde sem se otočil, ale fakt jen flek....nahoře už se těšili na zářez na asi 50 m laně, bo kratší by bylo prd platné ::-DD: ::-DD: ::-DDD: ....hrabal sem i očima
Forester forever :690: :690: :690: :690:
Naposledy upravil(a) Doro dne pon bře 29, 2010 9:32 pm, celkem upraveno 1 x.
Forester 2.0 SG Comfort 2003
Forester 2.0 SG Active 2003
Impreza combi 1,8 76kW, 1993 (zrušeno)
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49321
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Velký jarní klubový sraz Hynčice

Příspěvek od VDC »

Rozhodně všechny nápady jsou splnitelné bez problémů. Mytí aut nebude problém pod hospůdkou, voda tam teče a wapku někdo přiveze, to se domluvíme. Trať je skutečně třeba příště vymezit, místa je tam na to dost.
Stolů ve Spartaku bylo málo, to už víme a jsem si naprosto jistej, že nebude problém nějaké přidat.
Kouzlo opakování akce na jednom místě je jasné, lze se poučit z chyb a vyvarovat se jich. :supeer:
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
DDDD
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1033
Registrován: čtv srp 27, 2009 9:57 pm

Re: Velký jarní klubový sraz Hynčice

Příspěvek od DDDD »

Ahoj všichni :826:
Akce se opravdu zdařila.O tom není pochyb.Poděkování všem pořádajícím :657:
Tu zk.....ou trávu jsem odstraňoval cca 2 hodiny převážně z podvozku.Nejlepší místo jsou misky pružin.Bylo tam toho tak dvě kyla :fuckoff:
Jo a zřejmně nikdy nezapomenu na to jak jsem se po osmi pivech z hor pokoušel otevřít dveře hotelu Sněženka novou klubovou kartou ::-DDD:
Forestr 2.0 WP 08 a XT 1.8 TURBO 86 monentálně v rekonstrukci.
Jo a když to šlo dolu tak to pude i nahoru.
Uživatelský avatar
jaromir
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1078
Registrován: stř zář 09, 2009 10:41 pm
Jméno a příjmení: Jaromír
Bydliště: Úpohlavy (okr. Litoměřice)
Kontaktovat uživatele:

Re: Velký jarní klubový sraz Hynčice

Příspěvek od jaromir »

VDC píše:Mytí aut nebude problém pod hospůdkou, voda tam teče a wapku někdo přiveze, to se domluvíme
No mytí aut pod hospůdkou možná nebude problém pro pár aut, ale já když jsem tam jel po večeři prakticky jako poslední (přede mnou ještě Vašek), tak už tam byl pěkný močál a dalo to dost přemlouvání, aby nás tam pustili. Ono se není čemu divit - z toho tajícího sněhu se jim tam tlačí voda do sklepa a když se k tomu přidá močál před vchodem... Samozřejmě je tu řešení - podstatně delší hadice a stříkat auta na kraji cesty, kde to může odtékat vesele dolů do nížin.
Jaromír
Subaru Forester 2,5XT MY2009
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16162
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Velký jarní klubový sraz Hynčice

Příspěvek od quickly »

Mám WAPku se 7-mi metrovou hadicí+2 hlavice + hadice na bubnu, takže to příště mohu vzít s sebou
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
jaromir
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1078
Registrován: stř zář 09, 2009 10:41 pm
Jméno a příjmení: Jaromír
Bydliště: Úpohlavy (okr. Litoměřice)
Kontaktovat uživatele:

Re: Velký jarní klubový sraz Hynčice

Příspěvek od jaromir »

To Romik: zadní nárazník jsem měl též plný a musel jsem si pomoci i rukou. Lapač před předním kolem jsem zničil vlastní blbostí již na Pertolticích - v servise mi řekli 485,- Kč za kus. A prý jich letos už dost prodali... (Liberec). Můžeš mi detailněji popsat to vyrovnávání xenonů - já se domníval, že když jsou vzádu samonivelační tlumiče, tak to odpadá, neboť auto by mělo mít stále stejnou světlou výšku bez ohledu na zatížení.
Jaromír
Subaru Forester 2,5XT MY2009
Uživatelský avatar
jaromir
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1078
Registrován: stř zář 09, 2009 10:41 pm
Jméno a příjmení: Jaromír
Bydliště: Úpohlavy (okr. Litoměřice)
Kontaktovat uživatele:

Re: Velký jarní klubový sraz Hynčice

Příspěvek od jaromir »

Dane - to pak buď budeš muset vzít přívěs nebo nechat Maxe doma - pokud ovšem nemáš nafukovacího Forýska (Jaromír jr se po našem loučení v neděli u Sněženky podivoval :670: nad tím, jak si celou rodinu s bagáží a dvěma velkými psy dostal do auta - já mu to nedokázal vysvětlit).
Jaromír
Subaru Forester 2,5XT MY2009
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16162
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Velký jarní klubový sraz Hynčice

Příspěvek od quickly »

jaromíre, forestík je opravdu velké auto :supeer: , mám protipesovou mříž, takže vzádu jsou tašky až ke stropu a přivázané pavouky a na druhé polovině leží Max (na prostor nenáročný). Lord má kšíry a je z něho pátý člen do auta - kšíry jsou připojené na pás, takže má určitou volnost, ale položí mi jen hlavu na rameno, dál nemůže. Třeba na dovolenou do Orliček jsme jeli i s kočkou v boxu :657: . Jinak dozádu dám 14 pytlů kůry po 60 l - stačí dobře ukládat :850:
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
romik
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1423
Registrován: pát led 22, 2010 9:48 pm

Re: Velký jarní klubový sraz Hynčice

Příspěvek od romik »

jaromir píše:To Romik: zadní nárazník jsem měl též plný a musel jsem si pomoci i rukou. Lapač před předním kolem jsem zničil vlastní blbostí již na Pertolticích - v servise mi řekli 485,- Kč za kus. A prý jich letos už dost prodali... (Liberec). Můžeš mi detailněji popsat to vyrovnávání xenonů - já se domníval, že když jsou vzádu samonivelační tlumiče, tak to odpadá, neboť auto by mělo mít stále stejnou světlou výšku bez ohledu na zatížení.
Jaromír
Jak jsem byl v servise a sundal kola na převážení, tak na obou dvou levých nápravách jsou přivařené přímo na rameni takové malé táhla s kloubem a k nim vede konektor.
Oni mi v pneuservise totiž pod to táhlo šoupli rameno zvedáku a já jsem měl strach, že mi to ohnuli. Tak jsem volal do servisu a tak mi vysvětlili, ať si na to dám pozor, že se to nesmí zohnout, jelikož by pak dle zatížení tlumičů xenony svítily moc nahoru nebo dolů. Ono totiž záleží i na zatížení předku. Na přadchozím autě jsem sice xenony měl, ale "štelovaly" se jenom v motorovém prostoru a to velice pracně. Tady se to prý děje automaticky dle zatížení a předek se zadkem se navzájem asi nějak "synchronizuje". Ale v motorovém prostoru se to dá přizvednout či snížit také. Jinak ale když jsem hodně naloženej, tak ten zadek stejně sedne, i když jsou tam samoniveláky. Mám rok 2009, rok 2010 už má prý nějaké úpravy na tom vyladění zadní části podvozku, akorát jsem ještě od nikoho neslyšel osobní zkušenost. Ctělo by to s někým porovnat.

Ty lapače (deflektory) má Rudolfo taky pryč, zeptám se ho, jestli mu pomáhají ty zástěrky, jestli tam toho bahna měl méně. Já jsem vyhrábnul dlaní z každé strany tak dvě hrsti.
Naposledy upravil(a) romik dne pon bře 29, 2010 10:52 pm, celkem upraveno 1 x.
romik
Subaru Forester 2.0i Comfort ES CVT MY18 Obrázek
Subaru Forester 2.0D Comfort MT MY09 EURO4 SW 22611AP207 Obrázek
Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Re: Velký jarní klubový sraz Hynčice

Příspěvek od saburafu »

quickly píše:jaromíre, forestík je opravdu velké auto :supeer: , mám protipesovou mříž, takže vzádu jsou tašky až ke stropu a přivázané pavouky a na druhé polovině leží Max (na prostor nenáročný). Lord má kšíry a je z něho pátý člen do auta - kšíry jsou připojené na pás, takže má určitou volnost, ale položí mi jen hlavu na rameno, dál nemůže. Třeba na dovolenou do Orliček jsme jeli i s kočkou v boxu :657: . Jinak dozádu dám 14 pytlů kůry po 60 l - stačí dobře ukládat :850:
Kdyby si ukázal inženýrům v Japonsku užitkovost Forestera ve tvém podání, tak se už na nějakou Tribecu nebo Exigu vyprdnou ::-DD: :845:
Odpovědět

Zpět na „Srazy“