Lukáš Lohr - hledá se

Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49152
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Lukáš Lohr - hledá se

Příspěvek od VDC »

Woky píše:Každý z nás je nahraditelný :655: :845:
To je v podstatě pravda, ale takovej Als, ten je jen jeden. :845:
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Marty73
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 3306
Registrován: sob črc 31, 2010 5:44 pm
Jméno a příjmení: Martin J.
Bydliště: Statenice

Re: Lukáš Lohr - hledá se

Příspěvek od Marty73 »

AWD píše:nechal se *prostě přetáhnout, tak už to v naší kotlině chodí.
Mě to podle upoutávky firmy spíš připadá, že se Lukáš udělal tak nějak pro sebe ve vlastním podniku. Ale to je jen hypotéza. Fluktuace profesionálů je běžná věc a také jsem byl před dvěma lety smutný, když mi odešel hlavní mechanik Subaru v Haagu a ještě smutnější, když jsem se dozvěděl, že šel dělat pro koncern. Ale život jde dál a dobrou firmu nedělají pouze jednotlivci, ale kompletní zázemí a struktura. Podívejte se na Apple. Ač bez principála, cirkus také jede dál. A konec konců, často i změna, která nevypadá dobře, přinese něco dobrého a posune firmu dopředu. Jen je škoda ztrácet lidi, se kterými si člověk rozumí, což ovšem zase dělá místo pro nová přátelství:)
"If in doubt, flat out." (Colin McRae)

Impreza WRX Prodrive, MY07
XV 2.0 Ridge, MY19
Toyota Aygo X
Forester SF, MY02 (ex)
Woky
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 186
Registrován: stř črc 20, 2011 7:31 pm
Jméno a příjmení: Jiří Vokurka
Bydliště: Jihočeský kraj

Re: Lukáš Lohr - hledá se

Příspěvek od Woky »

Naprosto souhlasím s Martym :850: :850: :850:
SUBARU Legacy sedan 3.0R Comfort MY 2006
ex. Subaru Impreza 2.0D MY09 Executive Sport Edition
joedog
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 306
Registrován: úte led 04, 2011 3:02 pm
Jméno a příjmení: Josef Varilek
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Lukáš Lohr - hledá se

Příspěvek od joedog »

Lidé prostě přicházejí a odcházejí, což je na druhou stranu dobře, protože tím dávají šanci jiným, třeba ještě lepším vystoupit ze stínu a ukázat něco víc. To je naprosto v pořádku a jedna vločka zimu nedělá (když už jsme u toho, těch vloček by to chtělo víc :845:)
Nemám potřebu měnit jen z důvodu, že kde se vzal, tu se vzal nový servis, pokud budu mít potřebu měnit tak z jiného důvodu - zatím zůstávám tam, kde servisuji a přeji firmě Boxerauto hodně štěstí a spokojených zákazníků, neb myslím, že stále je ještě dost potenciálu získávat spokojené klienty z těch nespokojených z jiných servisů
Ideální by bylo, aby vyrostla spolupráce mezi těmi "lepšími servisy" (asi víme o čem se mluví) než řevnivá konkurence (jak je v čechách zvykem), protože na tom by vydělali jednak oni, jednak my zákazníci a některé velké servisy by zjistili, že super kafe a nablýskaná hala nejsou vše...
Subaru Outback 2.5i, 5MT comfort-navi, MY08 Prodáno... ;-(
Skoda Octavia 1.9 TDI MY01 (Babička)
tango
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 6393
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Oplt
Bydliště: U Sila 1201,Liberec

Re: Lukáš Lohr - hledá se

Příspěvek od tango »

hele určitě, ale převedu to teď možná do jiného prostoru, ale máme nového personalistu no dozvěděli jsme se, že ten kdo je ve firmě víc jak 10.let , že prej je vyhořelej. Tak naháním hasičák ::-DDD:
No prostě si myslím, že to že uvolní někdo místo jinému, možná schopnějšímu, může být ve firmě jako je automobilový průmysl kontraproduktivní. Ale zase je pravda, že když chce někdo dělat na sebe, což v tom to případě asi tak je, tak proč ne. Jestli to má zmáklé a lidi přijdou, tak proč ne. Rozhodně by bylo zajímavý, proč šel pryč, ale to jen tak na okraj.
Toyota Auris, 2,0D4-D 125k,300nm.
Srdcem JEN A JEN SUBARÁK!!!
http://www.spritmonitor.de/en/detail/525277.html
Fitipaldi
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 190
Registrován: stř kvě 05, 2010 12:02 pm

Re: Lukáš Lohr - hledá se

Příspěvek od Fitipaldi »

S odchodem Lukáše Lohra odešel i AWD servis, resp. návrat k arogantnímu a povýšeneckému stylu autorizovaných servisů.
SUBARU Impreza 2.0D MT MY 2010
Uživatelský avatar
seatik
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4038
Registrován: ned srp 09, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Vašek
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Lukáš Lohr - hledá se

Příspěvek od seatik »

Jak to myslis? Spatna zkusenost?
Subaru Forester 2.5 XT MY 2007
Subaru Outback 2.5 Limited 2020
ex Subaru BRZ 2.0i Sport MY2015
ex Subaru Impreza 2.0i 92kw MY2004
marek.sm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 02, 2010 2:35 pm
Jméno a příjmení: marek smrček
Bydliště: praha

Re: Lukáš Lohr - hledá se

Příspěvek od marek.sm »

Já byl v AWD minulý čtvrtek s Foresterem na garančce a maximální spokojenost.
Uživatelský avatar
Marty73
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 3306
Registrován: sob črc 31, 2010 5:44 pm
Jméno a příjmení: Martin J.
Bydliště: Statenice

Re: Lukáš Lohr - hledá se

Příspěvek od Marty73 »

Fitipaldi píše:S odchodem Lukáše Lohra odešel i AWD servis, resp. návrat k arogantnímu a povýšeneckému stylu autorizovaných servisů.
Něco k tomu? To je dost vážné na to, aby se to jen tak hodilo do vzduchu bez vysvětlení. :655:
"If in doubt, flat out." (Colin McRae)

Impreza WRX Prodrive, MY07
XV 2.0 Ridge, MY19
Toyota Aygo X
Forester SF, MY02 (ex)
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Lukáš Lohr - hledá se

Příspěvek od romull »

Taky bych uvítal konkrátnější info .....chystám se zanedlouho na velký servis a zatím jsem byl v AWD spokojen :850:
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2390
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Lukáš Lohr - hledá se

Příspěvek od newli »

Taky bych byl rad, kdyby se dotycny podelil o konkretni zkusenost a nehazel nejaky vyrok jen tak do vzduchu.

Ja osobne jsem byl od odchodu Lukase Lohra v AWD dvakrat a pokazde spokojen. Je tedy pravdou, ze u pana Lohra jsem mel tak nejak pocit, ze ho vic zajimam, nez u pana Pesouta. Ale spis z emailove korespondence - tam je ta odezva vazne horsi. Komunikace po telefonu je nicmene bezproblemova, s diagnostikou zavady a vymeny kladky jsem byl take spokojen (AWD byl navic v predvanocnim rezimu a vzali me vicemene dobrovolne navic :826: )

Celkove podle me tedy zadna zmena, mozna az na ten mene pozitivni/nadseny pristup kontaktni osoby, ale uprimne - kazdy jsme jiny a tohle to auto stejne neopravi ::-DD:
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
Fitipaldi
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 190
Registrován: stř kvě 05, 2010 12:02 pm

Re: Lukáš Lohr - hledá se

Příspěvek od Fitipaldi »

Marty73 píše: Něco k tomu? To je dost vážné na to, aby se to jen tak hodilo do vzduchu bez vysvětlení. :655:
Co mi vadí ? Lhaní. Poptával jsem garanční servis. Vypálili nějakou cenu, Ta se mi zdála vysoká. Nechal jsem si udělat cenovou nabídku, položkově.
Nejprve práce za 3000,-, pak po opravě 2500,-. Tvrdil, že cena je vyšší, protože je dražší materiál.
Nepravda. Cenový rozdíl u nejdražší položky 191,- ostatní koruny. Když jsem jim porovnání poslal. Zdražili oproti minulé prohlídce o 500,- jen za práci. Jenže prohlídka 30000km je podstatně náročnější než po 45000 km, kterou teď poptávám. Přesto stále tvrdil, že nezdražili. Pak tvrdil, že jsou oproti konkurenci levnější, že ví, jak to vypadá jinde. Při prvním cenovém nástřelu byli nejdražší, při druhém střed a teprve po urgenci se dělí o 3. pozici. Jim leží v žaludku, že si vozíte vlastní olej, kde Vás oberou. Problém,je v tom, že platí zákon, který jasně říká, že nákup zboží nebo služby nelze podmiňovat nákupem jiného zboží nebo služby. Takže z něho vylezlo, že to, že Vás nenatáhne na oleji, Vás natáhne na něčem jiném. Navíc tvrdil, že v motoru je 6,5 L oleje, což je opět NEPRAVDA, protože výrobce uvádí 5,5 + 0,3 olejový filtr, dohromady 5,8 L. Rozdíl je 0,7 litru. Co z toho plyne ? Jako absolvent fakulty strojní bych se musel do morku kosti stydět naletět těmto blábolům. Výrobní tolerance u odlitků jsou ~0.1, ostatní v setinách, vstřikovače v tisícinách. Pokud výrobce napíše objem náplně, je to za identických podmínek důvěryhodný údaj, je to opakovatelný úkon. Na rozdíl od spotřeby paliva, která je ovlivňována různými faktory. Jinými slovy, pokud mechanik lije olej jinam, než do motoru zákazníka, pak bude i 10L málo.
SUBARU Impreza 2.0D MT MY 2010
Uživatelský avatar
seatik
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4038
Registrován: ned srp 09, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Vašek
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Lukáš Lohr - hledá se

Příspěvek od seatik »

Mozna bych to videl i jako nedorozumeni.Nechci AWD obhajovat,ale skoro v kazdem autoservisu proste pri podpisu smlouvu s predbeznou cenou prestrelili. Co se tyce oleje,nevim s kym si mluvil,prijimaci technik nekdy v zavalu prace nevi,ktera bije,jsou to take lidi.Plna profesionalita by to byla,kdyby to rekli presne na halir,taky mi to vadivalo,ale uz sem si zvykl. Myslim,ze kdyby sis to nechal udelat,dostanes se s cenou niz nez uvedena nabidka.Jestli ses do nej pustil hned zhurta,nedivim se ze vypenil :845:
Subaru Forester 2.5 XT MY 2007
Subaru Outback 2.5 Limited 2020
ex Subaru BRZ 2.0i Sport MY2015
ex Subaru Impreza 2.0i 92kw MY2004
marek.sm
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 637
Registrován: pát dub 02, 2010 2:35 pm
Jméno a příjmení: marek smrček
Bydliště: praha

Re: Lukáš Lohr - hledá se

Příspěvek od marek.sm »

Já platil tuším necelý 4500,-Kč za prohlídku v 75 tisících, za benzínovýho forestera, jinde jsem cenu nezjišťoval.
Když vidím kam to dovedly řetežce s nabídkou nejnižší ceny u potravin, je mi z toho zle.
Uživatelský avatar
mamut
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Lukáš
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Lukáš Lohr - hledá se

Příspěvek od mamut »

Ona ta honba za nejnižší cenou vede do většinou do záhuby nějakýho "řemesla".
Nakonec člověk zjistí, že vlastně nic neušetřil a ještě z toho má nervy v kýblu.
jediné světlo mého života, je světlo v ledničce

Subaru Impreza GT (1999) Obrázek
Fiat Ducato 3.0 CNG (2010) Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Výpomoc, kontakty, lidi, práce“