Kdo nebo co vám udělalo radost?

Odpovědět
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16137
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od quickly »

Při spočtených cca 56% okrsků měli ANO+SPD a SPOLU+PirSTAN skoro stejný počet mandátů, takže to ještě mohlo být zajímavé.
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24300
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od sima »

Tak nějak to vidím Petře taky. Já nejsem volič Babiše, ale nečeká nás nejspíš nic dobrého, nečekalo by ani tak ani tak. Já si přeji jen jedno- co nejméně omezování osobní svobody, co nejméně zbytečného zdražování ve jménu "lepší" zelené a jiné budoucnosti a tak trochu rozumný přístup, sebevědomější vůči EU, být ne moc přehnaně proti všemu, ale to důležité, rozumné se snažit prosadit, aspoň teda samozřejmě svými názory a hlasy. Vždyť o tom by měli státníci být a celé EU společenství, nebát se být barvitější, ne jen kývat jak nemocný osel. Na tohle mě teda třeba Fiala nepřijde jako dokonalý kandidát :-/ ale pravda, moc to už nesleduji, jen co jsem slyšel, jeho postoje, můžu se mýlit, rád bych.
Jasně být, snažit se nadále zůstat víc západním směrem, vůči východu být opatrný, ale holt taky je potřebujem, celý svět s nimi zvesela kšeftuje, není vše úplně špatně, nebuďme naivní a hloupí.
A osobně nejvíc nadále nepovinné očkování.
Takže opět fantasmagorie, zpátky na zem. Snad jen to očkování by mohlo zůstat nepovinné, jinak nevím, asi budu mít problém, ale to je jen moje maličkost.
Já mám teda radost z toho, že piráti v čase dokonale odrovnali sami sebe a to několikrát, až to ve finále dotáhli do ideálu :-D
Uvidíme, mě přijde dost utopické, že by se tohle mega seskupení domluvilo, tedaa zpět, tohle ještě vyjde, to jooo, ale co dál, až přijdou první neshody, jakože přijdou. Tak jak říkám uvidím-e, změnu to chtělo, vybírat z čeho nebylo, je to bída.
Edit: hlavně si říkám, že je dost možné, že se to vše bude táhnout dost dlouho, Zeman už dávno řekl své řešení po volbách a kdyby už nebyl nakrásně schopen něco řešit, taky to nebude jen tak cyk-cyk a je nová vláda. To je to horší na tom všem. Ale ať se nové síly předvedou.
Já teda piju, slavím víkend, tradičně už, ale slyším teď v KačicÁch ohňostroj :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5157
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od petr »

jak píšeš, horší než to bylo to snad nebude , výběr byl mizerný , uvidí se , no třeba překvapí , ale jsem realista ne optimista , bohužel ...
Cheza
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1227
Registrován: úte úno 14, 2017 10:32 am

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Cheza »

Horší to samozřejmě nebude. Nenapadá mě horší varianta než vládnutí eSTBáka za podpory komunistů. Já se nově rodící vlády vůbec nebojím. Dobrý je, že Piráti mají nejmenší zastoupení, takže si nebudou moc vyskakovat.

Jinak povolební výstup Babiše je k nezaplacení. Hesla jako "Praha nesnáší Babiše" nebo "Kandiduje i Kalousek"
Subaru Impreza WRX MY 2008
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24300
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od sima »

No tak horší snad ne, to by bylo vážně špatné. Uvidíme, já tomu zlepšení moc nevěřím a to říkám ještě optimisticky, průsery zase budou, ne že ne, ale tak snažím se být optimista, sic jsem víc realista za ty roky minulé zde jo, nic jiného člověka časy minulé nenaučily. Nejhorší na tom všem byl Andrej a jeho někteří přimrdávači, vyscánci, jak se tomu vyvarovat v nové vládě to nevím, ale nic seru na to, teď jsou na tahu jiní, my můžem jen čekat, co bude dál, svůj hlas jsme už dali, jak říkal kdysi Jarda Dušek, svůj hlas :-D a teď mlč a jen čuč :-) furt dokola. Kolikrát se tu už slavilo a jak to pak dopadlo. Tak se třeba necháme překvapit, příjemně a nebude nás to moc bolet, kouzelný proutek stejně nikdo nemá a ve finále kopírujem vývoj třeba v Německu tak jako tak, budou peníze, nebudou peníze, od toho se vše odvíjí. Nějakou tu demokracii ještě furt máme, ještě ty finance, že.
Ještě pořád nikdo opravdu nezačal s tím zvelebováním naší země, opravdové sebevědomé, hledajíc nové řešení, krom nových montoven, překladišť a skladů zde, inovace, nápady, podpora finálních výrobků zde. Furt vidím tu propast mezi politikem, posléze státní správou a mezi šikovnými lidmi, podnikateli, vývojaři, novými nápady, myšlenkami jak věci dotáhnout až do konce a jejich podporou, tj to gro všeho, dle mě jo.
Edit: přišel mě ten výraz Bartoše při ohlášení společného postupu dvou koalic dosti zaťatý a to je dobře, nějak to musí ten kluk dredatá, ušatá spolknout ;-D
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
bushman1
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3623
Registrován: úte led 21, 2014 3:15 pm

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od bushman1 »

Mě výsledek voleb fakt potěšil, nečekal jsem to. Předpokládal jsem, že zase vyhraje Ano.
Už roky volím buď ODS nebo KDU, takže u nás doma se oslavovalo, s vínem.
Jen ještě čekám co na to Zeman - jestli pověří sestavením vlády Babiše a začne se to celé protahovat.

Povolební projev lídrů Spolu byl velmi sympatický a pokorný, tak jen aby jim to vydrželo.
Naopak Babišův projev, to byly zase perly.
Všichni mu ubližují, jsou proti němu a hází mu klacky pod nohy. Nezapomněl zmínit ani Kalůska :-)
Subaru WRX STI 2.5 2012
viewtopic.php?f=39&t=7756
Mini Cooper Clubman S ALL4 2.0 2016
Skoda Octavia IV 1.5 2021
Mazda MX5 NA 1.8 1995
Ex Subaru Legacy 2.5 2008
viewtopic.php?f=39&t=3638
https://www.instagram.com/fova.bushman/
Uživatelský avatar
Omega23
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: pon říj 22, 2018 6:45 pm
Jméno a příjmení: Miloš Těsnohlídek
Bydliště: Budweis Kančíkov

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Omega23 »

Take jsem slavil,dopadlo to velmi dobře i když to bylo těsné. Na co mne,ale upozornil kamarád a já si to vůbec neuvědomil je že poprvé v mém životě NEBUDOU komouši ve vládě. A to se taky počítá.
__________________
Forester 2.0D SJ 2015 MT
Legacy II BG 2,2 1994 MT
Ex.3 x Octavia 1,9TDI
Uživatelský avatar
bushman1
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3623
Registrován: úte led 21, 2014 3:15 pm

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od bushman1 »

Nejen KSČM, ale i ČSSD.
Takže jde obecně o odklon směrem k pravicové politice.
Nejlevicovější jsou tam teď Piráti.
Subaru WRX STI 2.5 2012
viewtopic.php?f=39&t=7756
Mini Cooper Clubman S ALL4 2.0 2016
Skoda Octavia IV 1.5 2021
Mazda MX5 NA 1.8 1995
Ex Subaru Legacy 2.5 2008
viewtopic.php?f=39&t=3638
https://www.instagram.com/fova.bushman/
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14830
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Tapan »

bushman1: žádná pravice tam není :-) Ale řekněme výhradně strany politického středu a pružní přizpůsobiví populisti. 4 piráty pádlující na rozvrzaném voru nepočítám :-)
Každopádně ať sestaví vládu kdokoliv, bude muset začít hospodařit trochu racionálně a šetřit. Jinak bude zle. A bohužel i zvednout daně. Dárečky voličům, myslím, skončily. Holt vládnout po Andrejkovi není žádnej med. Se mu vlastně divím, kam se sere, musí mu být jasný, že pokračovat v téhle divoké jízdě nende.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5157
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od petr »

no pořád tu visí otázka co bude s prezidentem že , co takhle Babiš :-D , sice říkal, že nechce , ale to se viděl jako premiér , možná změní názor :-D to by se mu náramně hodilo , o to víc když to nové vládě náhodou moc nepůjde
mi výsledek voleb udělal radost taky, protože jsem se vsadil a celkem jsem se trefil, s tím Babišem jako prezidentem bych se ale trefil teda dost nerad , jenže problém je , že pořád dostane spoustu hlasů a kdo by případně mohl dostat víc než on ?
Cheza
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1227
Registrován: úte úno 14, 2017 10:32 am

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Cheza »

Já bych volil za prezidenta Kalouska, to už by Bureš nedal. K těm daním. Vzhledem k předvolebním prohlášením si zvednout daně Fiala nelajzne. To už by si u dalších voleb neškrt. Možná tak spotřební daň na chlast a cigarety. Ale zvedat daně není moc třeba, je třeba se zaměřit na výdaje. Sociální dávky, státní správa atd.
Subaru Impreza WRX MY 2008
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Slavek_xxx »

Omega23 píše:Take jsem slavil,dopadlo to velmi dobře i když to bylo těsné. Na co mne,ale upozornil kamarád a já si to vůbec neuvědomil je že poprvé v mém životě NEBUDOU komouši ve vládě. A to se taky počítá.
To ale neni presne, komunisti ve vlade pokud vim v samostatne CR nebyli nikdy. Ale v parlamentu vzdy.
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14830
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Tapan »

Cheza: buď zvedne daně, nebo bude pokračovat v zadlužování. Realisticky - sociální dávky snižovat nelze, převaha lidí na nich není z vychcanosti, o kdovíjaké bohatství nikdy nešlo a aktuálně vše zdražilo v průměru o 30 procent.
Já jsem velmi zvědav, jak se příští vláda, ať bude jakákoliv, postaví k tomuhle:
https://dfens-cz.com/o-cem-se-ve-skutec ... yto-volby/
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3419
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od mari75 »

Tapan píše:Cheza: buď zvedne daně, nebo bude pokračovat v zadlužování. Realisticky - sociální dávky snižovat nelze, převaha lidí na nich není z vychcanosti, o kdovíjaké bohatství nikdy nešlo a aktuálně vše zdražilo v průměru o 30 procent.
Já jsem velmi zvědav, jak se příští vláda, ať bude jakákoliv, postaví k tomuhle:
https://dfens-cz.com/o-cem-se-ve-skutec ... yto-volby/
Já se klidně přiznám, že jsem vždy volil ČSSD, ale tentokrát jsem neměl koho volit. Jako nejmenší zlo jsem zvolil Trikolóru i s ohledem na to bláznovství ohledně GD. Dle výsledků voleb jsem si tedy nepomohl, ale vlastně vnitřně ano
Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
Uživatelský avatar
masha
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1583
Registrován: pát dub 27, 2018 9:26 am
Jméno a příjmení: Václav Mašek

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od masha »

Škoda že nešla volit ODS… Ty předvolební koalice jsou fakt na hovno :-/


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“