Kdo nebo co vám udělalo radost?

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14868
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Tapan »

Cleo, to není vůbec špatnej čas, když neběháš pravidelně. Dobrá práce :-)

Já se taky pochlubím, tentokrát cizím peřím, můj nejstarší mladej včera vybojoval druhý místo na dovednostní cyklosoutěži, co se pořádala u nich ve škole :-) Žádný velký mistrovství světa to nebylo, ale byl jako prvňák v kategorii s druhákama a ve srovnání s ostatníma děckama mu to šlo moc dobře.
Naposledy upravil(a) Tapan dne pát kvě 20, 2022 10:38 am, celkem upraveno 1 x.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49207
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od VDC »

Pavle super !! Jsi dobrej !!!

Štěpáne to je skvělý, že je mladej šikovnej !!!
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19154
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od hamoun »

parada :) beh i kolo :) jste sikovni vc. potomstva :)

... a predsedo .. prehlidl jsem, nebo nebyly vysledky lukostrelby?
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3092
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Šaman »

Že občas člověk narazí na druh Homo sapiens sapiens, který umí použít hlavu. Jel jsem že zkoušky a docela jsem valil mezi dědinami skoro devadesát a potkal jsem Cyklistu. Ano s velkým cé. Byl sice v maskáčích, ale na batohu měl velký LED světelný proužek, který blikal a neozařoval jak červený lejzr, viděl jsem ho půl km před sebou. Prostě paráda! A měl aj světlo!
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24338
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od sima »

Cleo opět jsi to dal :-) já vůbec netuším co by to se mnou bez přípravy udělalo, vyplivl bych si plíce a vyvrátil bolavý bok, to teda vím, tohle jo, čas ne :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3092
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Šaman »

Nějak jsem nikdy nebyl na básničky, ale po dlouhé době jsem našel knížečku, kterou jsem (skoro mimovolně koupil na koncertu) a zalistoval jsem si.....od srdce jsem se zasmál, protože Plíhal pobavit umí....třeba:
Benzínem......se nehasí ohniště.
Teď už je to jedno, ale....
Pro příště.....

No je tam víc perel.
Přílohy
IMG_20220521_121924.jpg
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14868
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od Tapan »

To je roztomilé :-) Plíhal má spoustu moc pěkných těchhle malých dvou- a čtyřverší. Taky to můžu.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
outback
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3096
Registrován: ned pro 20, 2015 8:40 am

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od outback »

outback píše: pon kvě 16, 2022 10:35 pm Dnes jsem s přívěsem vyletěl na technický. Možná máte dojem, že jsem ve špatném vlákně, ale nikoliv. Namontoval jsem za poslední dva roky dvě větší vylepšení (mover a automatické přepínání plynových lahví), tam nebyly žádné připomínky a mám tedy požehnání od Dekry, že jsem to úplně nezprasil. Poslední revize plynu mi propadla 2016 a ačkoliv vše sám kontroluju, tak mne bezproblémová oficiální revize plynu potěšila. Věděl jsem, že brzdy končí a taky že jo. Technik mne vzal dolů do šachty, ukázal mi kde se můžu kontrolním otvorem podívat na obložení a že na jedné straně už skoro nic není. Přívěs jsem hned nechal v servisu a dá se očekávat, že do týdne bude vše vyřízené a na dva roky pokoj. Takže vlastně samá pozitiva.
Tak jsem to přechválil. Přívěs jsem odvezl do servisu, dali mi nové pakny, bubny i bowdeny. Vezu to zpátky na technickou, ještě si říkám že to není znát a chová se to pořád stejně...

Na technické jízdní zkouška, technik říká sorry, pořád to nebrzdí.

Zpátky do servisu, tam tvrdí, že to seřídili správně, zatáhnou za ručku, tvrdí že má správný úhel...seběhla se celá firma včetně šéfa. Tak popojedu metr, zašlápnu to, vlek dojede na doraz - aha, fakt to nebrzdí, seřídíme.

V práci jsem si postěžoval u automatu na kafe, kolega M. se přidává a vypráví, jak se svými přívěsy jezdí na technickou s ráčnou, protože musí těsně před seštelovat brzdy na krev až skoro na doraz a po obdržení nálepky povolit aby nepřibrzďovaly a neodrovnal je cestou domů.

Za dva dny to vyzvedávám, jedu na technickou, cestou cítím změnu, hele, už to brzdí. Technik na Dekře: jo, brzdí to, ale blbě. Moc velká vůle na nájezdové brzdě, radí využít ty tři týdny co mi zbývají a jezdit, aby si to sedlo, a až pak seřídit a znova na technickou. Jenže já žádné kempování příští tři týdny neplánuju.

Pěkně vytočenej to beru s přívěsem až do práce, místo dálnice schválně napříč přes město stylem brzda plyn, těch 170 koní krásně akceleruje i s tunou na kouli, takže pak mám strach o kotouče na busíku a posledních pár km už jen volně doklouzávám a dochlazuju. Ve třicetistupňovém vedru si jdu do přívěsu pro suché tričko - a sakra, jednak mi při těch brzdných zkouškách gril vytlačil dvířka spodní skříňky, naštěstí nedestruktivně. Hlavně jsem ale zapomněl zajistit dveře od koupelny, takže se vyrvaly panty a dveře ulítly. Hm.

V práci si opět stěžuju kolegovi M. Ptá se kde to mám a v kolik končím. Po práci popojíždíme k němu před pozemek, říká že na technické mívají nereálné požadavky, zase zkouška - a M. říká, že to mám fakt blbě, a že by mne vyrazil taky. Takže přívěs na hever, kola ve vzduchu, seřídit brzdy. Přívěs dolů, zkouška, zase blbě, stejně jako před tím.

M. říká, že možná nebyla při seřizování nájezdová brzda úplně na předním dorazu, i když jsme se snažili, tak druhé kolo, roztáhnout, hever, seřídit, vyzkoušet. Zase blbě jako předtím.

Já už bych to vzdal, ale kolega M. opět několikrát zatáhl a povolil ručku, prozkoumal a promazal přepákování u ručky, vše v pořádku a správně, třetí kolo seřízení - no je teď to lepší, i když ne ideální, mohlo by to projít. A naštěstí prošlo, cestou na technickou jsem se brzd skoro ani nedotýkal aby si to znova nějak nesedlo.

Dokonce i dveře od hajzlíku už mám zpátky na místě, včera jsem přesadil panty a přišrouboval to celé zpět.

Úžasná přehlídka ztraceného času.
Subaru XV 2.0 Exclusive r.v.2018, facelift EyeSight CVT nonhybrid
Busík Hyundai H1
Fendt Platin 470 (ne, není to traktor)
Uživatelský avatar
StandaB
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3662
Registrován: pát led 03, 2020 2:20 pm
Jméno a příjmení: Stanislav Becvar
Bydliště: Nürnberg

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od StandaB »

No tvl. to je Odyssea 8() Hlavne ze to mas za sebou. :-)
outback
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3096
Registrován: ned pro 20, 2015 8:40 am

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od outback »

Jo, a taky mi v tom servisu poškodili kolečko, taky moc pěkná debata. Najednou musím točit kličkou nesmyslnou silou - jo, to se musí namazat, pak chodí pěkně, tak šéf osobně řeší reklamaci, maže štětkou vazelínu, kolečko zpátky, sakra proč to nejde....tak mu ukazuju čerstvě promáčknutou vnější trubku.

No samozřejmě, na dvoře manipulují s přívěsy pomocí ještěrky s navařenou koulí. Zvedne to celý i s kolečkem a jede. A když to zvedne málo, kolečko někde škrtne o zem, to je slušná síla a páka a objímka pak zdeformuje vnější trubku a drhne to.

Takže mi to nakonec vyměnili, ale zase ztracený čas.
Subaru XV 2.0 Exclusive r.v.2018, facelift EyeSight CVT nonhybrid
Busík Hyundai H1
Fendt Platin 470 (ne, není to traktor)
Uživatelský avatar
StandaB
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3662
Registrován: pát led 03, 2020 2:20 pm
Jméno a příjmení: Stanislav Becvar
Bydliště: Nürnberg

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od StandaB »

Hmm.Blbove. <:-< Ale ja ohnul tu trubku u kolecka zrovna tak. Chtel jsem valnik jen kousek popotahnout, vytahnul kolecko malo, a zrovna chytil hrbol, ktereho jsem si ani nevsimnul. Jasne,jsem blb, ale oni to nedelaji poprve, <:-<
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20642
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od námořník »

Tvl já vím proč to nechci 😂
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49207
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od VDC »

Láďo tak to je pěkná anabáze...
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22756
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od spm »

Kdyz to tak ctu, tak mi ty hydraulicky brzdy na mym plataku prijdou jako vyhra :-D byt teda odvzdusnit to je taky docela zabava...

Odesláno z mého SM-F926B pomocí Tapatalk

Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
gerda
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2247
Registrován: ned srp 29, 2010 6:46 pm
Jméno a příjmení: Michal Gerych
Bydliště: rozmezí Valašského království, Slovácka a Hané

Re: Kdo nebo co vám udělalo radost?

Příspěvek od gerda »

Neprijemny zazitek, ale zazitky maji byt silne, ne pozitivni. Hlavne, ze to kolega nejak rozchodil.

Nicmene pridam silny pozitivni zazitek, ktery mi udelal neskutecnou radost. Vlastne je to souhrn zazitku. Organizoval jsem pro kluky, co jsme spolu za mlada hravali basket, sportovni a kulturni sobotni akci.
1. radost - Navrh loga na akci se opravdu necekane povedl a navic s tim prisel kamos, ktery ani nerikal, ze to nekomu zada. Je to smesice treneru, co jsme meli (knirek, bryle, koule).
2. radost - Nechali jsme si udelat tricka s logem a jmenem. V pondeli zadani, ve ctvrtek rano z druhe strany republiky tricka dorazily.
3. radost - ucast byla necekane velka. Seslo se nas 18, takze jsme se rozdelili na 2 druzstva
4. radost - odehrali jsme v kuse a bez nejake vetsi prestavky 4x 10 minut a skore bylo 45:45, takze se prodluzovalo.
5. radost - prodluzovalo se tak, ze jsme odehrali dalsich 4x 10 minut. V souhrnu jsme odehrali 2 utkani (nastesti v hrubem case) a nasazeni vubec neopadavalo a nekteri chteli jeste pokracovat. Ale pobrali jsme rozumu a zavcas skoncili.
6. radost - vybrali jsme si do druzstva hrace, ktery je profesional a vyhrali jsme 103:81. No nejvetsi vitezstvi bylo, ze se nikdo nezranil :)
7. radost - kulturni cast se povedla i s grilovanim a pocasim
8. radost - v nedeli jsem nebyl nejak extra dolamany a to jsem mel ve ctvrtek a patek trenink.
9. radost - vsichni byli spokojeni a na podzim akci opakujeme
10. radost - jdu spat :)
Člověk by se měl učit celý život. Všechno jde, když se chce. Když nemůžeš, tak přidej. Nebojte se ničeho.

Subaru Outback 3.63R 191 kW, MY11
Honda FR-V 1.8 i-VTEC 103 kW, MY08
Honda Civic Anglán liftback 1.4 66 kW, MY00
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“