Naše malé prohry

Odpovědět
pietro235
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 366
Registrován: pon kvě 01, 2017 5:13 pm
Jméno a příjmení: Peter Vido
Bydliště: Púchov, SR

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od pietro235 »

s fajčiacimi susedmi je to v paneláku blbé. u nás na prízemí (hneď vedľa nás) sú dvaja fajčiari a je to niekedy peklo. Sused fajčí z okna a popol a aj špaky končia pred domom na chodníku a v tráve. Horšia je však suseda, s ktorou máme spoločné steny 3 izieb. Tá tiež zvykla hádzať špaky pred dom a tvrdila, že to tam robia cudzí ľudia, ale teraz už hulí len doma takmer celý deň, nikam nevychádza a ten smrad už sa derie cez steny aj ku nám. A s tým nespravíme nič.
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11889
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od Traveller »

spm píše: čtv bře 09, 2023 3:26 pm No, my se zrovna kvůli tomuhle posledně přestěhovali. Sousedi nad vyznávali princip nevýchovy a ještě ty děti vyráběli 3x rychlejš, než Tapan :-DDD :-DDD No nic, když jsem přežil ve zdraví tohle, tak mi asi už z ničeho nešíbne :-D

S tim barákem to vidím podobně. To jsou doma furt stesky, že by chtěla barák, ale přestěhovat se do té králíkárny v novostavbách, kde člověk sotva projde mezi barákem a plotem, to by mi mohlo... Takhle mám ty sousedy sice za zdí, ale alespoň je nevidim :-D Takže když barák, tak jedině s dostatečně velkym pozemkem okolo, abych nikoho ani neviděl, ani neslyšel. A jsme zase v situaci, že v civilizaci takovej pozemek bude tak drahej, že to bude o několik řádů mimo možnosti a mimo civilizaci se lovením zvěře v lese asi neuživím :-DDD
Vidím to přesně tak. Když už, tak někde na přiměřené samotě. Třeba něco v duchu chalupy, kterou do nedávna často navštěvoval náčelník na Šumavě. ;-D
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
outback
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3093
Registrován: ned pro 20, 2015 8:40 am

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od outback »

Tak mi asi přijde fotka. Cestu z práce mám 12km dlouhou, jsou na ní tři obce které projíždím plus minimálně dalších deset omezení rychlosti, některé podle dne týdnu a času, hrozná pakárna a nikde ani kilometr v kuse beze změny limitu. A včera mě to vyfotilo na sedumdesátce mimo obec, kterou jsem prostě neuhlídal - radar jsem tam nikdy v životě neviděl. Snad by to mohlo vyjít pod 100€ a bez bodů nebo za bod... Naposledy mne vyfotili někdy kolem roku 2013 a před tím někdy kolem 2008, takže interval mezi přestupky hodně přes 100 000km.
Subaru XV 2.0 Exclusive r.v.2018, facelift EyeSight CVT nonhybrid
Busík Hyundai H1
Fendt Platin 470 (ne, není to traktor)
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20602
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od námořník »

Tak to nebudeš widerholugstaäter. +20 by mohlo bejt kolem toho kilča 😁
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24304
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od sima »

Jackylle píše: čtv bře 09, 2023 9:06 am Šímo a Vláďo... To co popisujete, to je hnus a totální bezmoc.
Lucko a Zuzko, zvykli jsme si, už to fakt ani tak nepřijde, jen to člověk samozřejmě furt vnímá. Navíc teď je období trochu klidnější, ty nejhorší hordy, party se tu teď moc nevyskytují, ale to zas přijde, nebo noví jiní dorostenci. Jsou to na tak malém městečku kontrasty, když se o tom při řeči zmíníš někomu z jiné čtvrti, typicky z horní části města, tak kolikrát nevěřícně kroutí hlavou, že o čem to vlastně mluvíš.
Kolikrát jsem o tom mluvil se známými policajty i měšťáky, je to bezmoc, sem tam je usměrní, vykážou, sbalí, ale to už teda musí být aby zakročili a samozřejmě další den jsou zpět na značkách.
Nejhorší je vidět, kolik je mladičkých lidí zfetovaných, mimo sebe, nebo jen každý den totálně pod parou, ideálně kombinace obojího, ty starší ještě některé i znám, ti kteří teda dosud žijou, dřív někteří z nich byli chytří, práce schopní a hodně šikovní lidi, společným znakem platí že hodně empatičtí, teď škoda mluvit, nezbylo jim nic než ulice a totální, finální závislost...ale furt tihleti bývalí známí se chovají neškodně, narozdíl od různých zmrdů, machýrků, hlavně tedav tlupě a pod vlivem. Tak tyhlety v drtivé většině neškodné, neotravující si pro sebe omlouvám, je fakt, že jsou mezi nimi i tací, co to neměli v životě lehké a dostali pár pořádných facek, člověk nakonec nikdy nemůže dát ruku do ohně jak skončí. I když si samozřejmě o sobě myslím a jsem přesvědčen, že mám jasné hranice, záklopky a přes to vlak nejede.
Jinak v baráku je teď momentálně taky dá se říct klid, poté co se z jednoho bytu na našem patře vystěhovali jedni, vlastně už druzí problematičtí nájemníci, ti sem natahali opravdu kde co, bylo to doslova jak v průchoďáku a s tím souviseli i drogy. Jeden policajt cirka před třemi léty říkal, že o jednom z nich už delší dobu ví a mají na něj spadeno, no vídávám ho furt a je absolutně v pohodě, že by mě to překvapovalo to fakt ne...
Jinak když tudy neznalý člověk projde, kolikrát mu to tady přijde i normální, ale je to jen zdání, za chvíli je vše jinak.
Cheza-pěkné zpestření jinak poklidného života u vás :-D :-D
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5157
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od petr »

zajímavé čtení tady :-/ naštěstí u nás vše v pohodě , sousedi uplně v pohodě , mít takové existence kolem sebe to by bylo něco na mě , to už bych tu nepsal ale seděl v base :-D
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19069
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od hamoun »

Petre, u vas to byt ani nemuze .. do toho kopca fetka nemuze vylezt :)

jinak proste mazec to, co "je" kolem :(
škoda superb
ex WRX 2008
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24304
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od sima »

Petře to tak nejde dělat, konat jak myslíš :-D protože by jsi skončil jak říkáš, nebo taky minimálně teda pěkně rozbitý, chuck je jen jeden :-D
Hamoune přesně jak říkáš, fetky se zdržují pro sebe v komfortním dosahu, na Bílou- do hor by fakt nešli :-D z vícero důvodů, jooo Petr žije ve skvělé lokalitě =)
Jinak bude to možná znít jak akčního filmu, ale opravdu tu už pár odvet bylo- protože jednoudše nasranost a žádné zastání, prevence co by něco dokázala pořešit- poté co se spáchalo vážné ublížení na zdraví, to jsou ty chvíle kdy tyhle m.dky zalezli do děr, utekli, ale tj tak vše, je to marný boj, chovají se jak krysy, přežijí a škodí dál. Nicméně starý svět končí a zelenou mají o to víc parchanti. Nechci být zbytečně pesimistický, jen to prostě vidím.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
culda84
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 190
Registrován: pát lis 18, 2022 7:14 am
Jméno a příjmení: Petr Culek
Bydliště: Ždírec nad Doubravou

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od culda84 »

V domnění že u dojezdové sady nemám v autě hever, klíč atd. jsem nedávno sehnal origo hever a minulý týden mi přišel z Lidlu klíč na kola a když jsem šel vše dát včera do kufru tak najdu ještě jednu schránku, kde je krásně vsazený originál hever, klíč a tažné oko :-/ Takže kdyby někdo měl zájem... Já už budu shánět jen rezervu, tam jsem se radši 2x ujistil, že tam není >:(
Subaru Levorg
Volvo XC60
VW Golf IV
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19069
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od hamoun »

včera jsem spálil přední brzdy ::-(((

servis hledá náhradu, co snad vydrži, ... ať může na Severce jezdit ...
normální jezdění ok ... ale ... :-/
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14833
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od Tapan »

Ty jsi ďábel :⁠-⁠) Hele...lopatou se taky nezatloukají hřebíky... proč si na tohle nepořídíš opravdický auto? :⁠-⁠)
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20602
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od námořník »

Spálit Porsche brzdy, tak to jsi jim asi dal pěkně na prdel 😂👍
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
.dundee.
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2905
Registrován: stř kvě 18, 2011 1:08 am
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Praha

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od .dundee. »

hamoun píše:včera jsem spálil přední brzdy ::-(((

servis hledá náhradu, co snad vydrži, ... :-/
EBC YellowStuff se na Supa nedělají?
Subaru Impreza WRX STi MY04
ex Subaru Legacy 2.0D MY09
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19069
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od hamoun »

ja nevím .. kombinace kotoučů na supa a desek z porsche ... :)
jdu hledat .. dekuji Ti!!!

ted neco potrebuji kazdopadne rychle ...

(byly to "okruhové" kotouče "testované a laděné na smyčce" (jasne, marketing je super) ... ale žádné sračky .. o to víc jsme překvapen ... )

popraskala mi i barva na trmenech .. to jsem si vsiml dnes .. a nevim, zda je to ze vcerejska ..

tak to dopada, kdyz si nekdo poridi velkou tezkou limuzinu ...
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19069
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Naše malé prohry

Příspěvek od hamoun »

.dundee. píše: pát bře 17, 2023 8:09 am EBC YellowStuff se na Supa nedělají?
jo .. jsou .. ted to nejak vyresim a pak tam soupnu tuhle kombinaci na obe napravy ...
DEKUJI za nakopnuti ... :-()()-:
škoda superb
ex WRX 2008
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“