Hydepark

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14908
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Hydepark

Příspěvek od Tapan »

@yeti Ale my jsme se tě ptali několikrát na příklad perzekuce. Srovnáváme s režimem, který "nepřátele režimu" věznil, posílal do pracovních táborů, vraždil, jejich příbuzní nemohli studovat, nebo aspoň nemohli studovat co chtěli, nemohli dělat práci jakou chtěli... A co jsi nám k tomu napsal? Že jsi během nějakého ne úplně dlouhého období musel do obchodu s respirátorem. Fakt si nepřipadáš jako idiot?
Se slušnými kultivovanými demokraty jdi někam. Debilů, zmrdů a kurev je v populaci pořád zhruba stejné procento. Režim je o něco lepší. Bez vady není a nikdy nebude.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Majer
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1066
Registrován: pon bře 18, 2013 5:08 pm
Jméno a příjmení: Robert Košař
Bydliště: Ostrava

Re: Hydepark

Příspěvek od Majer »

A když už rady zazněl kovid tak k zamyšlení je třeba tenhle článek: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/m ... zet-754245
Peugeot 406,Subaru Outback 2,5AT,r.v.00
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14908
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Hydepark

Příspěvek od Tapan »

@Majer Kecy, porodnost klesla, protože jsem si začal dávat pozor :-)

Dle grafu zde
https://www.czso.cz/csu/stoletistatisti ... -republice
je porodnost nižší než v předchozích letech, ale srovnatelná s lety 1996-2004. Bylo by fér se zamyslet, jestli korelace s očkováním opravdu znamená kauzalitu, nebo jestli se spíše neprojevují jiné faktory, jako ekonomická situace obyvatelstva, dostupnost vlastního i nájemního bydlení a životní náklady. Ne že by v 21. století neexistovalo neplánované těhotenství, ale dominantní bude, řekl bych, to plánované. Při 15 % inflaci a 6+ % sazbách hypoték si holt pořizují děti jen ti odvážnější :-) Samozřejmě strašení médií a některých politiků válkou s Ruskem tomu taky nepomáhá.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22810
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Hydepark

Příspěvek od spm »

Parlamentní listy, to tu dneska ještě nebylo :-D Na tom přelomu tisíciletí za to taky mohl kovid? Nebo Kalousek? :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
puschpull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3954
Registrován: pát dub 21, 2017 5:49 pm
Jméno a příjmení: Petr Püschel
Bydliště: Most, Korozluky
Kontaktovat uživatele:

Re: Hydepark

Příspěvek od puschpull »

Jedna, dvě, tři, čtyři, pět, šest, sedm, osm, devět, deset.
Subaru XV 2,0i Executive CVT (MY 2018)
Subaru Forester 2.0x SG (MY 2004)
Škoda Fabia Combi (2004)
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22810
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Hydepark

Příspěvek od spm »

@Tapan

Obrázek
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14908
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Hydepark

Příspěvek od Tapan »

@spm to jsem neznal, moc hezký :⁠-⁠)
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20686
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Hydepark

Příspěvek od námořník »

Aktuálně: Ficova vláda právě schválila návrh změn veřejnoprávních médií. To znamená, že na TV a její vysílání, bude mít vláda mnohem větší vliv.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4948
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Hydepark

Příspěvek od Makovica »

Zmrdi to davaju na Orbana a Lukasenka.
A to este caka zakon o zahranicnych agentoch...
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1313
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Hydepark

Příspěvek od PeteBiggy »

Noo, vidím, tohle vlákno neustále hledá své dno :-(

Srovnávat bolševické STB praktiky s dnešním balastem fakt nejde. Já sice přestal říkat učitelce soudružko hned během první třídy, ale i tak mám myslím slušnou představu, co ty bolševické svině prováděly; bohužel třeba i mým prarodičům! Takže v tomhle ohledu ten dnešní cirkus s tímhle porovnávat je trochu silné kafe. Ale na druhou stranu jde naopak klidně konstatovat, že ten dnešní liberální progresivismus, který je pro některé tady jak fetiš, je v podstatě tak trochu dnešní komunismus. Nejsmutnější? Nejsrandovnější? Noo, asi oboje... na tom je to, že liberální a demokratický to je jen, když se to hodí... Ale pokud bych měl volit mezi "tímto" a nebo "tam tímto tehdy", tak to bych jako měl jasno bez mrknutí oka!
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Cheza
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1236
Registrován: úte úno 14, 2017 10:32 am

Re: Hydepark

Příspěvek od Cheza »

PeteBiggy píše: stř dub 24, 2024 6:52 pm Ale na druhou stranu jde naopak klidně konstatovat, že ten dnešní liberální progresivismus, který je pro některé tady jak fetiš, je v podstatě tak trochu dnešní komunismus. Nejsmutnější? Nejsrandovnější? Noo, asi oboje... na tom je to, že liberální a demokratický to je jen, když se to hodí... Ale pokud bych měl volit mezi "tímto" a nebo "tam tímto tehdy", tak to bych jako měl jasno bez mrknutí oka!
Mohl bys někoho jmenovat, pro koho je tady progresivismus fetiš? Já jsem si tedy nevšiml, že by tady někdo bojoval za klima, transgender, migraci, dotace atd.
Subaru Impreza WRX MY 2008
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1313
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Hydepark

Příspěvek od PeteBiggy »

:-D Holt jseš asi málo všímavej... Nebo mi chceš jako nakukat, že tady nejsou voliči těch různých Kolajů, Niedermayerů, Progresívneho Slovenska ad.? :-D
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19241
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Hydepark

Příspěvek od hamoun »

taky jsem malo vsimavy :-D ...
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20686
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Hydepark

Příspěvek od námořník »

Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
MirekK
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: úte úno 08, 2022 5:39 pm
Jméno a příjmení: Miroslav Kokinda
Bydliště: Brandýs nad Orlicí

Re: Hydepark

Příspěvek od MirekK »

PeteBiggy píše: stř dub 24, 2024 6:52 pm Noo, vidím, tohle vlákno neustále hledá své dno :-(

Srovnávat bolševické STB praktiky s dnešním balastem fakt nejde. Já sice přestal říkat učitelce soudružko hned během první třídy, ale i tak mám myslím slušnou představu, co ty bolševické svině prováděly; bohužel třeba i mým prarodičům! Takže v tomhle ohledu ten dnešní cirkus s tímhle porovnávat je trochu silné kafe. Ale na druhou stranu jde naopak klidně konstatovat, že ten dnešní liberální progresivismus, který je pro některé tady jak fetiš, je v podstatě tak trochu dnešní komunismus. Nejsmutnější? Nejsrandovnější? Noo, asi oboje... na tom je to, že liberální a demokratický to je jen, když se to hodí... Ale pokud bych měl volit mezi "tímto" a nebo "tam tímto tehdy", tak to bych jako měl jasno bez mrknutí oka!
Klid, PeteBiggy,

já tu dnešní dobu s komunismem fakt nesrovnával. Když jsem napsal, že ta doba je do značné míry zase zpátky, měl jsem tím na mysli to omezování svobody a sílící cenzuru, jež k nám přichází ze Západu. To že na Západě jsou už dnes lidé za své přesvědčení šikanováni a někdy i vyhazováni z práce asi nebudou jen pomluvy „dezolátů“. A k nám snad všechno přichází s delším zpožděním, ale přichází.

Všiml jsem si už dopoledne, že se diskuse zvrhla směrem, jakým jsem vůbec nečekal, na základě mylné interpretace toho, co jsem napsal. Měl jsem se vyjádřit jasněji. I když, kdoví, zda by to pomohlo. Předpojatost některých lidí tady snad nezná mezí a tahle interpretace se jim náramně hodila. Jen jsem neměl kvůli práci čas na to reagovat a uvést na pravou míru, abych tu lavinu zastavil. Ale, jak říkám, kdoví, zda by to pomohlo.

Víc k tomu psát asi nemá význam. Stejně si tu moje slova vyloží každý podle toho, co mu ukáže zrcadlo.
Odpovědět

Zpět na „Politika, věda, vzdělání, společnost, legislativa“