Hydepark

Odpovědět
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20648
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Hydepark

Příspěvek od námořník »

StandaB píše: sob lis 19, 2022 2:50 pm Petre, vidim to zrovna tak. Prijde na to s kym ten rozhovor ma.
Mě Stando přijde moderátor jako záruka objektivity a kvality té debaty.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
StandaB
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3662
Registrován: pát led 03, 2020 2:20 pm
Jméno a příjmení: Stanislav Becvar
Bydliště: Nürnberg

Re: Hydepark

Příspěvek od StandaB »

Tak v tom mas taky pravdu, to uznavam.
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24338
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Hydepark

Příspěvek od sima »

Šopora trochu znám, teda jeho víceletou tvorbu, má velice zajímavé počiny, videa, to co se člověk moc jinde nedozví, aneb může si to myslet, dočíst se jen tak "někde" ale jeho zpovědi jsou jiné, osobní zkušenosti, anebo jeho hosta.
To co jsi Petře postoval jsem tu snad dával taky, nebo chtěl dát, až dohledím vše, už nevím. Měli by jsme se na to dívat opravdu všichni, takové oživování paměti, historie a srovnání s dneškem, jak se bohužel nic nezměnilo, naopak se vše opakuje. A neřekl bych už určitě ani, že jen plíživě...
Jako moderátor mě vždy přišel naprosto objektivní, hlavně maximálně nechává mluvit hosta, nikam ho nesměřuje, to už vůbec ne, neovlivňuje, výběr hosta je samozřejmě na něm.
To jaké má názory politické a jiné nebudu komentovat, mám svůj rozum, třídím si vše, svět není černobílý.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20648
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Hydepark

Příspěvek od námořník »

Přít se s tebou nebudu. . Když ti nevadí, že ho citují na Sputniku, tak je jakákoli snaha o diskusi ztrátou času.
Russácký narativy tady jsou a budou ještě dlouhou dobu. A dost lidí je ochotno na jejich podporu ze sebe dělat debily
https://www.visegradsky-jezdec.cz/je-to-lozeny-je/
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4942
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Hydepark

Příspěvek od Makovica »

To je fskt chore, ake postavicky tu slobodne siria svoje rasisticke "nazory". A su aj vo funkciach. U nas, u vas, takmer vsade.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24338
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Hydepark

Příspěvek od sima »

námořník píše: ned lis 20, 2022 10:44 pm Přít se s tebou nebudu. . Když ti nevadí, že ho citují na Sputniku, tak je jakákoli snaha o diskusi ztrátou času.
Russácký narativy tady jsou a budou ještě dlouhou dobu. A dost lidí je ochotno na jejich podporu ze sebe dělat debily
https://www.visegradsky-jezdec.cz/je-to-lozeny-je/
Hlavně mě jde v prvé řadě o to, že je škoda tyhlety informace, debaty hned zavrhovat. Třeba skrz to citování jak uvádíš.
No a k té citaci samotné tedy- nevím co kde citovali, co máš přesně na mysli. Ono to taky bývá velice často tak, že si zdroj vyzobe co chce a ocituje co se mu hodí a pak vyřečené vypadá úplně jinak, pak spíš chudáci původní autoři-teda to je už jejich postoj, pocit pak, takže kdo ví, to už je na každém.
Já našel v rychlosti tohle:
"Na záběrech Michala Šopora ilustruje AE News (aronet.cz) údajný pokračující rozpad USA na státy pod kontrolou demokratů, kde vládne chaos, neomarxismus, liberalismus a chudoba, a na státy, kde panuje zákon a pořádek republikánů vykoupený potíráním komunistů a Antify. Má se jednat o důsledek liberalizovaného školství a pandemie. "
Tak tu třeba Šopora uvedli, teda ne přímo citovali, ale to je jedno, typické vyzobnutí si toho co chceš. Použili jen jeho záběry. Asi ty z demonstrací, možná i z "poklidných" demonstrací Černochů( už ani vlastně nevím jak je správně nazývat...prý s velkým Č, tmavá pleť je taky blbost...afrického původu? nevím) nebo jistě taky použili jeho reportáže z ulic, běžné záběry, vím asi jaké, je to možné, to by se jim mohlo hodit.
Takže už je to jejich člověk? Tím pádem je navždy dehonestován? To je přeci šílenost tohleto, za mě jo.
Ale chápu, že máš vůči němu i jiné výhrady, prý antivaxer, to je ten kdo se nechce očkovat taky? To jsem tedy i já. Vaxer je tedy ten kdo jedině očko. Mě se tyhlety expresiva silně nezamlouvají, proč lidi takhle dělit?! Nebo je anivaxer jen ten kdo všemi prostředky brojí proti očkování? Tak to pak nejsem, je mě to teda jedno, protože větrné mlýny celkem... ať si každý se svým zdravím dělá co chce, sakra to bych do toho ale zabředl už moc, to už tady bylo, tak nic, jen ať mě každý nechá na pokoji, za tím si stojím, já nikomu neškodím, tak ať nikdo neškodí proti mému přesvědčení ani mě, natož když je ve hře zdraví a havně taky princip jakýsi důležitý. Ale chápu postoje všelijaké, opravdu ano.
No a že je někdo republikán, tak to už vůbec nebudu komentovat, republikáni byli vždy a budou silnou stranou, pákou v USA. Historicky si lze jejich činnost dohledat, úspěchy.
Tak třeba tohle:
Republikánská strana, běžně označovaná GOP, je vedle Demokratické strany jedna z dvou hlavních politických stran ve Spojených státech amerických. Patří mezi nejstarší politické strany na světě a řadí se k pravici. Stranickým symbolem je slon. Během historie se 19 členů Republikánské strany stalo prezidenty USA.
Píši docela narychlo, spoustu toho mě uniklo a už vážně taky končím, Šopora nijak nežeru, jistě má své chyby, přišel mě někdy i trochu zmatený, jakoby se hledal, ale to asi fakt přeháním, spíš ho beru jako člověka co se o vše možné zajímá, žije několik let v USA, bere tu zemi se vším všudy, přestěhoval se z Kalifornie na Floridu, protože...no to už by bylo zase na dlouho.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20648
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Hydepark

Příspěvek od námořník »

Republikánská strana byla normální strana do doby než se do jejího čela dostal blábolista Trump. A až Trumpa odejdou, tak zase bude. Mimochodem, pokud jsi si všiml pro ně, jako opoziční stranu , dopadly volby nejhůře za poslední desetiletí.
Antivaxeři jsou lidi co šíří bludy ohledně očkování. Když se koukneš jak se projevují dnes, tak ti musí být jasný, že to ze svý hlavy nemají a dělají to kvůli svému prospěchu, nebo jsou tak hloupí, že se nechají zneužít.
Já osobně si myslím, že absolutně nemám kapacitu a ani vědomosti, abych si dokázal přečíst cokoli a z toho si vyzobal co je pravda . Proto sleduji pouze zdroje, které se mi vykrystalizovaly jako věrohodné a které mají mimo jiné transparentním financovani, jsou známí vlastníci a probíhá tam nějaká editorská činnost. Proto mě vůbec nebere nějakej youtuber , cvičitel ve fitness co rozumí všemu, nota bene podporovatel blábolisty Trumpa. Mimochodem to nedělá zadarmo, ale vydělává si tím. Takže to dělá tak, aby se koukalo co nejvíc lidí.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24338
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Hydepark

Příspěvek od sima »

Jak jsem už napsal, nebudu už reagovat, to by jsme opět neskončili, ale určitě dík za odpověď.
Jen dvě věci rychle- Trump už by měl odejít, souhlas. Jen si myslím, že se situace v USA tehdy tak moc vyhrotila, že logicky nastoupil Trump, něco jako už nejedenou u nás, bohužel. Není volby dobré, jen lepší. Která je lepší to ví každý sám za sebe.
Druhá věc- že je Šopor cvičitel, zápasník či cokoliv podobného je to poslední co by mě teda bralo, je mě to zcela jedno, to zcela pravdivě jo, to jsem postřehl až později...takových je jak máku a ano i takových youtuberů, jen jeho některé počiny, rozhovory opět musím říct, že jsou za mě dobré, dobré si poslechnout taky něco "jiného".
Edit: no a právě s tám vyzobáním a kapacitou, tu já nemám taky, ale právě proto neodsuzuji někoho, na základě jistých věcí určitě ne. Zní to jak babiš náhodný generátor slov co jsem teď napsal, ale snad je to furt srozumitelné.
Mimochodem kdo dnes dělá něco zadarmo, všechna sranda a už jen svůj samotný čas do projektu něco stojí. No a transparentní zdroje financí, tak to nic, to by byla taky pěkná motanice, Šopora dle mě určitě podporují běžní lidi, uživatelé, kteří se chtějí podívat, nic víc.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24338
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Hydepark

Příspěvek od sima »

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/koro ... .seznam.cz
tohle dlouhodobě opravdu nechápu, ty jejich nelogické, násilné, necitlivé uzávěry, inu čína, chudáci lidi, lidi co tyhle zvěrstva pachájí bych zavřel taky a zatloukl deskami dveře, zavařil svářečkou, jako to tam ostatně je i běžné 8()
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
šintr
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 520
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Bydliště: Brno

Re: Hydepark

Příspěvek od šintr »

61.jpg
Ač nerad, musím probrat staré složky a myslím, že neuškodí připomenout jaká byla realita.
Pro někoho pravěk, pro mě včera :D
šintr
Outback H6 MY 2001
dříve:
Subaru Impreza 2.0 GL MY97
Subaru Leone Super Station 110 KW MY88
Subaru Leone Super Station MY87
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49211
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Hydepark

Příspěvek od VDC »

Ještě, že to je vzpomínka.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20648
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Hydepark

Příspěvek od námořník »

Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3027
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Hydepark

Příspěvek od yeti »

A proč nám vadí Čína?
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20648
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Hydepark

Příspěvek od námořník »

Zkus si to přečíst.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49211
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Hydepark

Příspěvek od VDC »

Jirko myslím, že se dozvíš, že jsi zlý a není to pravda.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Odpovědět

Zpět na „Politika, věda, vzdělání, společnost, legislativa“