Hydepark

Odpovědět
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22810
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Hydepark

Příspěvek od spm »

@yeti Za to ty si to zjevně moc dobře nepamatuješ. Neočkované jsme mimo jiné v práci měli taky. Překvapivě do práce směli a nikdo je nevyhodil, na nákup mohli také. Ano, když jsi přišel do foodcourtu nákupáku a koupil sis tam žrádlo, tak sis bez papíru nemohl tam sednout a sníst to. Mohl sis to odnést. Stejně tak tě nepustili na koncerty, do divadla a podobně. Oser to byl, chápu že to ty lidi sralo, ale srovnávat to s vězením, nucenými pracemi v dolech nebo popravou je prostě absolutně mimo. Že si s majerem notujete vidím, evidentně máte oba dva veliký problém rozlišit mezi nepustili mě do divadla a zavřeli mě na 10 let do vězení. Takže bych skoro řekl, že je možná škoda, že ty perzekuce nebyly stejné. Pač byste třeba po pár letech za mřížema nepsali takové píčoviny.
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14909
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Hydepark

Příspěvek od Tapan »

@yeti tak pokud lžeš nebo nepatřičně relativizuješ, tak se nediv, že se proti tobě ostatní vymezují. Jak jsem psal, já jsem do sebe nic píchat nenechal a kromě celoplošným omezením dopadajícím na všechny (blbinec s cestováním mezi okresy apod.) si žádné perzekuce nejsem vědom.
Mimochodem všechny Covidový sračky zaváděla vláda toho vašeho milovaného Babiše, ne ta současná, která vás tolik dráždí. Tím ji nehájím, dělali by to samý v bledě modrým, jen by z toho tak obratně neždímali politický body mezi jednoduššími jedinci.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Majer
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1066
Registrován: pon bře 18, 2013 5:08 pm
Jméno a příjmení: Robert Košař
Bydliště: Ostrava

Re: Hydepark

Příspěvek od Majer »

Milovaný Babiš? Tak na to už není co napsat to už je diagnóza....
Peugeot 406,Subaru Outback 2,5AT,r.v.00
Majer
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1066
Registrován: pon bře 18, 2013 5:08 pm
Jméno a příjmení: Robert Košař
Bydliště: Ostrava

Re: Hydepark

Příspěvek od Majer »

Podle téhle teorie kdo nesouhlasí s tim jak to tady vede 5demolice tak je automaticky babisovec a kdo nesouhlasí s tim co páchá "zapad" s Ukrajinou tak je automaticky pro ruský, a vše tam je super....mno zajímavé
Peugeot 406,Subaru Outback 2,5AT,r.v.00
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19244
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Hydepark

Příspěvek od hamoun »

@námořník ta epizoda byla fajn ... a volna :) mas kanarky predplacene?

ja podcasty (zatim) neplatim .. nestiham poslouchat ani vsecko, co bych chtěl a je volne
... ale to je jeden z tech, kde jsem vazne uvazoval, ze to porusim ..
jsou skveli ...!

@yeti on ti stat zakazal chodit do prace? nebo na nakup?
Naposledy upravil(a) hamoun dne stř dub 24, 2024 1:18 pm, celkem upraveno 1 x.
škoda superb
ex WRX 2008
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3036
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Hydepark

Příspěvek od yeti »

Spm: já nikde nemluvím o fastfoodu nebo koncertě. To je hloupost a ty to víš, jen ses toho chytil. Já říkám - a to si zjevně nepamatuješ ty - že neočkovaní lidi byli státem, byť nepřímo, perzekuování a nuceni k očkování. Ano, oficiálně to povinné nebylo, ale byly zavedeny restrikce, ze kterých měli očkovaní vyjímky. Takže neočkovanej zdravej člověk mohl jít do obchodu jen s rouškou a očkovanej, byť nemocnej tu roušku mít nemusel. Například. Logika úplně v prdeli, protože očkování nebylo o tom, že jsi na covid imunní, ale o tom, že ho dostaneš, ale budeš mít "mírný průběh", ale bacily covidu budeš prskat stejně. A samozřejmě důkladná a nekonečná masírka v médiích, jak bez píchance zemřeš hroznu smrtí. A tuto perzekuci a propagandu jsem přirovnal k socializmu. Covid pominul a straší nás ruskem a nejvyšší státní zástupce nám s předstihem připomene, co bychom neměli říkat nahlas. Neustálé oficiální strašení válkou není poplašná zpráva?
Tapan: S tím Babišem máš nějakou obsesi, ne? Taky už máš krátkou paměť, jak současná vládní garnitůra tlačila na tehdejší vládu, že nic nedělá, že málo podporuje podnikatele atd.?
A s tím lhaním to máš taky nějak nějak rozmáznutý. Můžeš mi připomenout, kde vědomě lžu? Těžko. Akorát tě sere, že věci vidím jinak a poukazuju na paralely mezi současnou duhovou demokracií a tou zlou diktaturou.
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Uživatelský avatar
Harous
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1665
Registrován: čtv pro 26, 2013 8:05 pm
Bydliště: Kolín

Re: Hydepark

Příspěvek od Harous »

yeti píše: stř dub 24, 2024 11:46 am Harous: někdo z rodiny musel aktivně proti komoušům vystupovat.
Ne, nemáš pravdu.
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3036
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Hydepark

Příspěvek od yeti »

Mám.
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Uživatelský avatar
Harous
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1665
Registrován: čtv pro 26, 2013 8:05 pm
Bydliště: Kolín

Re: Hydepark

Příspěvek od Harous »

Jasně. Víš o mé rodině víc než já... :-D

Hlavně se tu pak ptej kde že tady lžeš... <:-<
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3036
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Hydepark

Příspěvek od yeti »

Ty o mně víš taky houby.
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14909
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Hydepark

Příspěvek od Tapan »

yeti píše: stř dub 24, 2024 1:01 pm Spm: já nikde nemluvím o fastfoodu nebo koncertě. To je hloupost a ty to víš, jen ses toho chytil. Já říkám - a to si zjevně nepamatuješ ty - že neočkovaní lidi byli státem, byť nepřímo, perzekuování a nuceni k očkování.
Ne, mne nikdo neperzekuoval ani k očkování nenutil. Největší "nátlak" na mne činil asi Láďa alias Outback ve zdejším Covidovém vláknu, ale to asi nebylo na popud vlády. Takže například tady lžeš. Mimo jiné.
Nikdo tu netvrdí, že Covidová opatření měla logiku a byla bez výjimky nastavená dobře, ale srovnávat to s pracovním táborem a politickými procesy...to musí mít člověk hodně vymňoukáno.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20688
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Hydepark

Příspěvek od námořník »

@hamoun mám předplaceno a taky úplně nestíhám 😁
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20688
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Hydepark

Příspěvek od námořník »

@Tapan mysliš,že hovno mňouká ?
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22810
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Hydepark

Příspěvek od spm »

yeti píše: stř dub 24, 2024 1:01 pm Spm: já nikde nemluvím o fastfoodu nebo koncertě. To je hloupost a ty to víš, jen ses toho chytil. Já říkám - a to si zjevně nepamatuješ ty - že neočkovaní lidi byli státem, byť nepřímo, perzekuování a nuceni k očkování. Ano, oficiálně to povinné nebylo, ale byly zavedeny restrikce, ze kterých měli očkovaní vyjímky. Takže neočkovanej zdravej člověk mohl jít do obchodu jen s rouškou a očkovanej, byť nemocnej tu roušku mít nemusel. Například. Logika úplně v prdeli, protože očkování nebylo o tom, že jsi na covid imunní, ale o tom, že ho dostaneš, ale budeš mít "mírný průběh", ale bacily covidu budeš prskat stejně. A samozřejmě důkladná a nekonečná masírka v médiích, jak bez píchance zemřeš hroznu smrtí. A tuto perzekuci a propagandu jsem přirovnal k socializmu. Covid pominul a straší nás ruskem a nejvyšší státní zástupce nám s předstihem připomene, co bychom neměli říkat nahlas. Neustálé oficiální strašení válkou není poplašná zpráva?
Tapan: S tím Babišem máš nějakou obsesi, ne? Taky už máš krátkou paměť, jak současná vládní garnitůra tlačila na tehdejší vládu, že nic nedělá, že málo podporuje podnikatele atd.?
A s tím lhaním to máš taky nějak nějak rozmáznutý. Můžeš mi připomenout, kde vědomě lžu? Těžko. Akorát tě sere, že věci vidím jinak a poukazuju na paralely mezi současnou duhovou demokracií a tou zlou diktaturou.
Takže to, že jsi si do krámu musel vzít hadr na hubu, zatímco někdo jiný ho mít nemusel, automaticky znamená, že jsi nemohl jít vůbec nakupovat a je to teda úplně stejně hrozný, jako kdyby tě zavřeli do uranových dolů, je to tak?

Ano, asi bych si osobně pod slovem perzekuce představil něco jiného.
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3036
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Hydepark

Příspěvek od yeti »

No vidíš Tapane, tys žádné omezování a nátlak ze strany vlády v době covidu nepociťoval, někdo jiný třeba ano. A s těmi komunisty - když se vrátím k tématu - to bylo podobné. Akorát že tehdy nebyla mezi lidmi taková agresivita a sprostota. A to je návrat k tématu podruhé, protože tato plodná diskuse začala příspěvkem MirkaK, který lehce porovnal komunisty a dnešní slušné, vzdělané a kultivované demokraty. Hoši, z vás by měl ten Lenin radost! ,,,,| (*_^) |,,,, <:-<
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Odpovědět

Zpět na „Politika, věda, vzdělání, společnost, legislativa“