Hydepark

Odpovědět
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20663
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Hydepark

Příspěvek od námořník »

Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4943
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Hydepark

Příspěvek od Makovica »

To som sem nedavno daval, ale teraz v sobotu bolo fakt super s Brianom Coxom. Dobry typek a pekne vie vysvetlit veci.
O par tyzdnov je v Prahe.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Chorche
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2620
Registrován: ned úno 06, 2022 5:21 pm

Re: Hydepark

Příspěvek od Chorche »

Makovica píše: pon bře 18, 2024 12:12 pm Toto ma mat nejaku uroven ten posuk + ten za kamerou ?
jojo, zato prasoryjec to je úrovně futrál :-D Jen se mu vrátila karma a dostal vochutnat vlastní recept. A přisrazil se u toho jako typickej sráč. Za mě fajn, že vofce uviděj jeho pravou tvář :-D
offroadforum.cz

Otloukánek = legacy outback BP 2004
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24342
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Hydepark

Příspěvek od sima »

JRJ píše: pon bře 18, 2024 1:39 pm
Za mě srozumitelně napsaný článek. Že Klus je "myslitel" snad pro nikoho není překvapením.
No, tak taky doufám, že aspoň v tomhle se zde shodnem :-D ale samozřejmě nikomu ho neberu, je mě to šumák. Osobně ho nemůžu ani vidět, samozřejmě natož slyšet, jeho songy, ale tak holčičky, holky šílí, jedno kdo vše šílí, dobrý projekt... :-) potud jeho věc, ale proboha ať nemuví :-D :-| no a vždy když stejně zas otevře pusu je vymalováno. Nevydržím ho ani poslouchat, nač se trápit takovýmy zbytečnostmi, jak říkávala naše matikářka, přímo nejapnosti, má to hoch dobře v šišce pomotané, já vím, každý má svůj názor a právo na něj, je u těchhle lidí je to holt víc vidět.
Tentokrát jsem udělal vyjímku a pustil si ho o víkendu záměrně celého (protože Izrael) nezklamal, dokonce ještě trochu víc překvapil to se cení taky, je holt svůj :-)

Novotného komentovat radši nebudu, to by nebylo pěkné vyjadřování, toho druhého taky ne, nehrané, hrané, nevím, je mě to jedno, vlatně tohleto je taky jedno.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4943
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Hydepark

Příspěvek od Makovica »

Chorche píše: pon bře 18, 2024 8:27 pm jojo, zato prasoryjec to je úrovně futrál :-D Jen se mu vrátila karma a dostal vochutnat vlastní recept. A přisrazil se u toho jako typickej sráč. Za mě fajn, že vofce uviděj jeho pravou tvář :-D
Vletiet niekde ako sedlak, atd.. to je fakt pointa ako svina.
Nabuduce by to mohol byt niekto so zbranou, to by bolo este lepsie, nie ? A apolu by sme sa na tom zabavali, ako ten druhy nevie, co ma od magora cakat. Tak si to predstavujes ?
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Chorche
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2620
Registrován: ned úno 06, 2022 5:21 pm

Re: Hydepark

Příspěvek od Chorche »

dostal sráč co si zaslouží za svý nenávistný kecy proti českýmu národu a vofce viděli že machrovat umí jen vod klávesnice a ve sračkometech. Z xichtu do xichtu je posranej uplakánek. Tečka.
offroadforum.cz

Otloukánek = legacy outback BP 2004
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19168
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Hydepark

Příspěvek od hamoun »

... on je sice Novotny blb ... ale kecy proti narodu jsem od nej jeste neslysel :) ... a naběhnout nekde do mistnosti takovy magor, boji se kazdej ... bo nevis ve sve vymlete palici schovava ...
jako .. nechces se s primitivnim naposilovanym naspeedovanym typkem fyzicky potkat .. nebo ja teda ne :-D
škoda superb
ex WRX 2008
Chorche
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2620
Registrován: ned úno 06, 2022 5:21 pm

Re: Hydepark

Příspěvek od Chorche »

no tak se přiuč jeho výrokům... https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pave ... omaci_pitt Todle myslim by u jinejch nevyvolenejch stačilo na pár let kriminálu: "Češi by potřebovali válku. Vyhnat je v noci z baráku, zabít dítě a zapálit barák. Abyste pochopili, co to je válka,“ dodal Novotný."
offroadforum.cz

Otloukánek = legacy outback BP 2004
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19168
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Hydepark

Příspěvek od hamoun »

... jo takhle . chapu .. ale ono to neni proti narodu .. ono to je proti tem, co proste nechteji pomoc, protoze popiraji a hlavne zlehcuji to, co se deje :-D
dal k tomu uz nic psat nebudu .. bo se zase neshodneme .. :)
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20663
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Hydepark

Příspěvek od námořník »

@Makovica vím, že jsi to zmiňoval, ale nevěděl jsem, že jsi dával odkaz. Sorry.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
JRJ
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2463
Registrován: pát úno 25, 2011 3:04 pm
Jméno a příjmení: ヤン ヤクビーク
Bydliště: Praha

Re: Hydepark

Příspěvek od JRJ »

10-Year-Old Kids Denied Drinking Water In Class Because Of Three Muslims Observing Ramadan
https://www.zerohedge.com/political/10- ... ng-ramadan
10letým dětem bylo odepřeno pít vodu ve třídě kvůli třem muslimům, kteří dodržují ramadán
...
Čtyřiadvaceti dětem bylo řečeno, že ve škole v Německu nemohou pít vodu, protože tři další studenti ve třídě byli muslimové, kteří dodržovali ramadán, podle zprávy.
....
Otec jednoho ze studentů poznamenal: „Toto oznámení nám připadalo zvláštní… dětem v páté třídě je mezi 10 a 11 lety. I pro věřící muslimy platí požadavek půstu až od 14 let.“
Se už fakt někdo zbláznil.
You cannot imagine the immensity of shit I do not give
Subaru Legacy wagon MY2004
Uživatelský avatar
StandaB
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3662
Registrován: pát led 03, 2020 2:20 pm
Jméno a příjmení: Stanislav Becvar
Bydliště: Nürnberg

Re: Hydepark

Příspěvek od StandaB »

Jojo, tahle zelena vlada tady je uplne vypatlana. <:-<
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4943
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Hydepark

Příspěvek od Makovica »

Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4943
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Hydepark

Příspěvek od Makovica »

JRJ píše: úte bře 19, 2024 9:43 am 10-Year-Old Kids Denied Drinking Water In Class Because Of Three Muslims Observing Ramadan
https://www.zerohedge.com/political/10- ... ng-ramadan


Se už fakt někdo zbláznil.
Toto dost smrdi hoaxom.
Ale inak by som nakopal do prdele vsetko sektarske v skolach.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24342
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Hydepark

Příspěvek od sima »

Makovica píše: pon bře 18, 2024 8:48 pm Vletiet niekde ako sedlak, atd.. to je fakt pointa ako svina.
Nabuduce by to mohol byt niekto so zbranou, to by bolo este lepsie, nie ? A apolu by sme sa na tom zabavali, ako ten druhy nevie, co ma od magora cakat. Tak si to predstavujes ?
No musím nakonec taky reagovat, ať si to každý přebere jak chce. Pro mě samozřejmě nic překvapivého, jeho otec byl úplně stejný šašek, trapný a ubohý, za mě bez skurpulí ano a kdo ví co ještě, takových lidí bych se opravdu bál.
Tluče hubou kudy chodí a prudí a prudí, sračka totální. Nejdřív urazí jak jen to jde, jedno koho, jedno jak, jen co nejvíc, rozhodně nejde jen o tuto blbost...a pak když má dostat svého slibu a provokací a vystoupí ze své komfortní zony, tak se projeví, slizký had, chjo, jak se někomu tohle může líbit. Co kdyby jsme se chovali takhle všichni, to je teda vzor starosty, politika :-D
Samozřejmě Makovico chápu, co jsi měl na mysli, jen to vidím i z té druhé strany.
Ale nic, ať si kluci hrajou, dobrá komedie, ale proč se zastávat takového stvoření, ten musí díky svému chování počítat s čímkoliv, tečka.
https://www.top-fight.cz/a-je-to-tu-zno ... d=27036791
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Odpovědět

Zpět na „Politika, věda, vzdělání, společnost, legislativa“