Hydepark

Odpovědět
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24305
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Hydepark

Příspěvek od sima »

Na tohle už je třeba velkého fištronu :-D <:-< do koho taky jiného by se už měl Santa zamilovat, že, když už by se teda nutně musel zamilovat :-D
https://www.novinky.cz/vanoce/clanek/sa ... d=40379291
To mě připomnělo, jak neteř teď o víkendu odpovídala na otázku mé ženy, co řeší za otázky při takzv. rétorice na její VŠ...obhajoba genderu, rovnocennost pohlaví, klimat...
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24305
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Hydepark

Příspěvek od sima »

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/doma ... ika-181899
Pěkně, hned ze startu "menší" problém, furt dokolečka dokola, že mě to ale vůbec nepřekvapuje.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49150
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Hydepark

Příspěvek od VDC »

Šímo to je přece v pořádku, když do funkce nenastoupil ne ? Špatně by to bylo, kdyby se to začalo řešit až po nástupu do funkce.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11889
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Hydepark

Příspěvek od Traveller »

Já myslím, že bylo špatně, že to vůbec zkoušeli a doufali, že se na to nepříjde. 8-?
Za mě je to na stejné úrovni a hovořit o tomto případu, jak jsem slyšel v TV, že je to skvělé a že teď je teprve vidět ta jiná slušnější politika..., takové tvrzení už fakt hodně skřípe. 8-?
Ale stejně jako Šíma překvapen nejsem. Ono ve finále je to všechno jedna pakáž.
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
milosv
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1034
Registrován: pon kvě 04, 2015 11:03 pm
Jméno a příjmení: Miloslav Všetička
Bydliště: Syrovice

Re: Hydepark

Příspěvek od milosv »

Moc se mi líbí přednáška MUDr. Honzáka:
https://www.youtube.com/watch?v=gbOJ0zpZEMQ
Je zde mnohé vysvětleno, viz. 16:40 min.
Proto nemám na to, dělat v politice a utekl jsem z ní :-D
Forester SJ 2.0i Comfort CVT ES 2018
Forester SH 2,0 XS Comfort LPG 2009
ex Forester SG 2,0 X Trend LPG 2003
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49150
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Hydepark

Příspěvek od VDC »

Vymlouvat vám to nebudu
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24305
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Hydepark

Příspěvek od sima »

VDC píše: stř pro 01, 2021 7:49 am Šímo to je přece v pořádku, když do funkce nenastoupil ne ? Špatně by to bylo, kdyby se to začalo řešit až po nástupu do funkce.
No ještě to tak, mám na to stejný názor jako Traveller. Tohle vydávat jako výhru, nebo jen tvrzení, že je to přeci v pořádku, to je za mě lhaní si do kapsy, oblbování voličů.
V čem to vidím stejně jako ty předsedo, nejhorší by bylo, kdyby nejen nastoupil, což bylo na pořadu dne, ale navíc by se křečovitě držel vesla a zalígroval se v korytě. Nicméně bohužel historie se opakuje a není ještě zdaleka všem dnům konec. Na začátek, hned ze startu slušný výkon.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Harous
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1625
Registrován: čtv pro 26, 2013 8:05 pm
Bydliště: Kolín

Re: Hydepark

Příspěvek od Harous »

Traveller píše: stř pro 01, 2021 1:22 pmOno ve finále je to všechno jedna pakáž.
Dovolím si nesouhlasit. Protože to co tu předváděl Bureš tady 30 let nebylo, to byl úplně jiný level...
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11889
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Hydepark

Příspěvek od Traveller »

V tomhle se ne úplně shodneme. Já si myslím, že ta banda, co tu byla předchozích víc jak 20 let před ním, tu napáchala mnohem větší škody. Jak finanční a ekonomické, tak politické, tak na společnosti.
A to mě vede právě k tvrzení, že je to všechno jedna banda.

Šímo, já myslím stejně jako ty, že se dočkáme ještě hodně "překvapení". Nejdříve než to vůbec dají dohromady a pak to bude pokračovat až to dají dohromady. Rád bych se pletl a celkem bych si přál, aby se ve společnosti něco trochu změnilo, aby se nám žilo příjemněji (nemyslím ekonomicky), ale obávám se, že to tak nebude.
Raději se tu nebudu pouštět do vlastních politologických rozborů. ;-D ;-D Takže to vezmu opravdu dvouřádkově - můj názor je takový, že nám nová garnitura rychle předvede, že to nebyla dobrá volba. Vždyť už po sobě vzájemně střílejí těžkým kalibrem ještě než dali dohromady vládu. A až se jim to rozpadne, což vidím tak za 2-3 roky, tak se stihnou natolik znemožnit, že to pak Babiš všechno převálcuje a bude tu vládnout sám bez koalice.
Ale třeba se pletu. Jak psal náčelník, vlastně ještě ani nezačali. Třeba překvapí. Ale když si tak občas poslechnu nějakou debatu s některými jejich čelnými představiteli, tak jsem k tomu docela skeptický.
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14835
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Hydepark

Příspěvek od Tapan »

"aby se ve společnosti něco změnilo, aby se nám žilo příjemněji", o to se nikdy nepostará žádný politik. Ten se postará tak o to, aby se příjemněji žilo jemu. A dokud si tohle výrazně nadpoloviční většina lidí neuvědomí, nic se nezmění.
Každá společnost, která se má dobře, začne dříve nebo později spět k záhubě. Vždycky to tak bylo a je to tak i nyní. To jen abych to zakončil nějak optimisticky :-)
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14835
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Hydepark

Příspěvek od Tapan »

Nicméně přeceda už je na scénář ála Mad Max připravenej, káru už má nachystanou :-)
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
puschpull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3883
Registrován: pát dub 21, 2017 5:49 pm
Jméno a příjmení: Petr Püschel
Bydliště: Most, Korozluky
Kontaktovat uživatele:

Re: Hydepark

Příspěvek od puschpull »

Nicméně přeceda už je na scénář ála Mad Max připravenej, káru už má nachystanou :-)
Tak ještě se přesunout do Austrálie. [BANANA]
Subaru XV 2,0i Executive CVT (MY 2018)
Subaru Forester 2.0x SG (MY 2004)
Škoda Fabia Combi (2004)
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19076
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Hydepark

Příspěvek od hamoun »

Harous píše: Dovolím si nesouhlasit. Protože to co tu předváděl Bureš tady 30 let nebylo, to byl úplně jiný level...
Naprostý souhlas .... bohužel :(

Odesláno z mého SM-G781B pomocí Tapatalk

škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11889
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Hydepark

Příspěvek od Traveller »

puschpull píše: čtv pro 02, 2021 7:50 am Tak ještě se přesunout do Austrálie. [BANANA]
ˇ
Áááááá, koukám, že tu máme dalšího aspiranta na náčelníkovské místo? :-DDD :-DDD :-DDD
To už tady jednou bylo a nějak to nedopadlo. ;-D ;-D ;-D
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24305
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Hydepark

Příspěvek od sima »

Traveller píše: čtv pro 02, 2021 6:40 am V tomhle se ne úplně shodneme. Já si myslím, že ta banda, co tu byla předchozích víc jak 20 let před ním, tu napáchala mnohem větší škody. Jak finanční a ekonomické, tak politické, tak na společnosti.
A to mě vede právě k tvrzení, že je to všechno jedna banda.

Šímo, já myslím stejně jako ty, že se dočkáme ještě hodně "překvapení". Nejdříve než to vůbec dají dohromady a pak to bude pokračovat až to dají dohromady. Rád bych se pletl a celkem bych si přál, aby se ve společnosti něco trochu změnilo, aby se nám žilo příjemněji (nemyslím ekonomicky), ale obávám se, že to tak nebude.
Raději se tu nebudu pouštět do vlastních politologických rozborů. ;-D ;-D Takže to vezmu opravdu dvouřádkově - můj názor je takový, že nám nová garnitura rychle předvede, že to nebyla dobrá volba. Vždyť už po sobě vzájemně střílejí těžkým kalibrem ještě než dali dohromady vládu. A až se jim to rozpadne, což vidím tak za 2-3 roky, tak se stihnou natolik znemožnit, že to pak Babiš všechno převálcuje a bude tu vládnout sám bez koalice.
Ale třeba se pletu. Jak psal náčelník, vlastně ještě ani nezačali. Třeba překvapí. Ale když si tak občas poslechnu nějakou debatu s některými jejich čelnými představiteli, tak jsem k tomu docela skeptický.
Jsem stejného názoru, zlo plodí ještě větší zlo, či spíše další zlo, čili jestli Babiš vydrží, bude zas na koni, jen si osobně myslím, že bude už jinde.
Neodpustím si nicméně opět a zase tohle, trochu z jiného soudku. Jako fajn, mě nevadí nic, jen mě přijde srandovní překrucovat tak nádhernou pohádku jen proto aby se někdo necítil upozaděný, to znamená co, jen to, že se děje zase další násilí, nepřirozené, zbytečné, znám pár lidí z téhle "pohádky" co tohle opravdu nepotřebují, je jim to úplně u prdele, holt jak je někdo padlý na šišku, tak je:
https://www.novinky.cz/kultura/filmy-se ... .seznam.cz
Ale opravdu krásně to norští pěvci zapěli, českou popelku, zas úkaz jak je vše umělcům jedno, hlavně, když to sype, sorry, ale jo, anebo jsou fakt už roboti... i když musím říct, že se mě ten jejich norský přezpěv opravdu líbil, to jo =)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Odpovědět

Zpět na „Politika, věda, vzdělání, společnost, legislativa“