Hydepark

Odpovědět
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22807
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Hydepark

Příspěvek od spm »

Však si můžete fríspíčovat jak chcete. Ale někde jinde :-D
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Cheza
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1236
Registrován: úte úno 14, 2017 10:32 am

Re: Hydepark

Příspěvek od Cheza »

Mně se líbí, jak se spousta idiotů, jejich sračky z úst anebo klávenic nikoho nezajímají, domáhají svobody slova :-D
Subaru Impreza WRX MY 2008
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19239
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Hydepark

Příspěvek od hamoun »

škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22807
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Hydepark

Příspěvek od spm »

Tohle se taky hodí :-D

Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
MirekK
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: úte úno 08, 2022 5:39 pm
Jméno a příjmení: Miroslav Kokinda
Bydliště: Brandýs nad Orlicí

Re: Hydepark

Příspěvek od MirekK »

Cheza píše: pon dub 22, 2024 12:41 pm Mně se líbí, jak se spousta idiotů, jejich sračky z úst anebo klávenic nikoho nezajímají, domáhají svobody slova :-D
Vy se tady vybarvujete. Kdysi jsem v knihovně nahlédl do Leninových spisů. Ten tvůj styl je od jeho stěží rozeznatelný. Až na ty klávesnice.

Doufal jsem, že ta doba už je pryč, a ona se obloukem vrátila. Ale že to doputuje až sem, to jsem si nemyslel...
MirekK
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: úte úno 08, 2022 5:39 pm
Jméno a příjmení: Miroslav Kokinda
Bydliště: Brandýs nad Orlicí

Re: Hydepark

Příspěvek od MirekK »

spm píše: pon dub 22, 2024 1:29 pm Tohle se taky hodí :-D

Jo, tohle je dobrý. To měli na vývěsním štítu cukrárny v Potštejně. Loni to změnili na:
„Proletáři všech zemí, vyližte si naši zmrzlinu.“ :-)
Uživatelský avatar
Metuzalem
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2281
Registrován: pát zář 22, 2017 5:52 pm
Jméno a příjmení: Milan P.
Bydliště: venkov u Jaroměře

Re: Hydepark

Příspěvek od Metuzalem »

Ale no tak, soudruzi komsomolci libtardi všech zemí, mírněte se...

Předsedo, já bych to vlákno nerušil ani nepromazával. Aspoň se líp poznáme a nějaký ten/ta/to "sink" je potřeba v každé kuchyni :-) Jedině snad, že by hrozilo, že ti, co již prozřeli, začnou hlásat pravdy i na zbytku fóra... Nebo že by z toho plynula nějaká sankce od AMK :-)

A na skutečně zajímavé přispěvky tady je navíc spousta mnohem lepších vláken :-)

Možná by stálo zato dát do pravidel fóra nějakou zmínku o apolitičnosti SFC... ale to je na zvážení, jestli to opravdu chceme a zda to má nějaký smysl. Jen jsem se inspiroval na chamurappi.eu:
Členové spolku nesmí vnášet do jeho činnosti své politické názory ani využívat komunikační prostor spolku k jejich propagaci.
Ale tam jde o odborný spolek s členy a stanovami a cílevědomou činností, zatímco tady jde jen o fórum SFC a jeho registrované uživatele a pokud možno přátelsky vedený pokec a ten je asi blbost jakkoliv vynucovat.
---
Edit: jen pro sichr - tohle vlákno mě příšerně se.e, ale jsem přece ten oný liberál :-)
Forester 2.0XT Comfort, MY2017, SJ - Šedivák
MirekK
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 260
Registrován: úte úno 08, 2022 5:39 pm
Jméno a příjmení: Miroslav Kokinda
Bydliště: Brandýs nad Orlicí

Re: Hydepark

Příspěvek od MirekK »

Tohle vlákno by se mělo přejmenovat, protože jeho název je evidentně již zavádějící:

https://www.royalparks.org.uk/visit/par ... ers-corner

„In the 1872 Parks Regulation Act, the right to meet and speak freely in Hyde Park was established through a series of regulations governing the conduct of meetings.“
Cheza
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1236
Registrován: úte úno 14, 2017 10:32 am

Re: Hydepark

Příspěvek od Cheza »

MirekK píše: pon dub 22, 2024 1:46 pm Vy se tady vybarvujete. Kdysi jsem v knihovně nahlédl do Leninových spisů. Ten tvůj styl je od jeho stěží rozeznatelný. Až na ty klávesnice.

Doufal jsem, že ta doba už je pryč, a ona se obloukem vrátila. Ale že to doputuje až sem, to jsem si nemyslel...
Můj příspěvek navazoval spm a byl myšlen všeobecně. Tvoje odkazy neotvírám, takže jsem neměl ani na co u tebe reagovat. Nicméně pokud ses do té skupiny zařadil sám, tak ti to vymlouvat nebudu a dle tvé reakce s přirovnáním k Leninovi budu jen souhlasit :-)
Subaru Impreza WRX MY 2008
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1313
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Hydepark

Příspěvek od PeteBiggy »

Když mazat sračky, tak ty z obou stran. Ale pochybuju, že toho jste tady schopni. Zrušení celého vlákna by bylo řešení, ale obávám se, že by se to pak rozneslo do dalších běžných vláken a tak vrátilo jak bumerang. Což by bylo ještě horší. Takhle to je (až na občasný výlev ve vtipech) tady poměrně izolované. A pokud se někdo není schopen nad některými příspěvky povznést, tak se tady přece nemusí vůbec dívat a jeho duševní zdraví bude zachováno. Nicméně vaše fórum, vaše věc.

Mirek: K tomu Skotsku; byl jsem tam 3x. Od první návštěvy už uběhlo skoro 20 let, od poslední už přes 10. Dohromady jsem tam strávil asi půl roku života, tu zemi projel křížem krážem (od autostopu, přes své/půjčené auto po motorku). Jedna z mých srdečních záležitostí. Vždycky jsem říkal, že Skotové jsou skvělí lidé. Neskutečně dobrosrdeční, hrdí, féroví a zároveň tvrdí. Ale už tehdy platilo, že toto se týkalo především venkova. V těch větších městech už tehdy šla vidět ta západní velkoměstská mládež "na přes držku", ti typičtí nevychovaní parchanti, kteří si myslí, že všechno můžou a bohužel jim to tak i bylo často tolerováno.... Už jsem tam tedy delší dobu nebyl, ale očividně tato generace dorostla a jde to vidět i na mezinárodním poli. Koneckonců to jde i vidět poslední roky i na Skotském fotbale. To, co se kolem něj děje, to se mi úplně hnusí.... Ten venkov asi bude ještě jakž takž, ale ta města, mnooo, to nevím. Asi už smutný obrázek zdegenerované západní civilizace....
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49281
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Hydepark

Příspěvek od VDC »

Milane já se na nějaký mazání z vysoka vykašlu. Z mé strany to bylo jen takové popíchnutí a čekal jsem, kolik hus zakejhá a začne se dovolávat svobody. :-) A hele, už se tu s ní ohání :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3036
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Hydepark

Příspěvek od yeti »

Tak taky může předseda zkrátka demokraticky rozhodnout a zabanovat, případně rovnou smazat uživatele s jiným názorem. No problém.
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19239
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Hydepark

Příspěvek od hamoun »

Sračky.. jedna za druhou... zoufalé ...
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14907
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Hydepark

Příspěvek od Tapan »

Jasně, hlavně nesahejte yetimu na jeho svobodu projevu...na cizím SW běžícím na cizím HW a na cizím hostingu. A až přijde k vám domů v zablácenejch bagančatech a vysere se do předsíně, opovažte se ho vyhodit, to je jeho svobodný projev a má na něj právo!
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
Metuzalem
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2281
Registrován: pát zář 22, 2017 5:52 pm
Jméno a příjmení: Milan P.
Bydliště: venkov u Jaroměře

Re: Hydepark

Příspěvek od Metuzalem »

VDC píše: pon dub 22, 2024 7:35 pm Milane já se na nějaký mazání z vysoka vykašlu. Z mé strany to bylo jen takové popíchnutí a čekal jsem, kolik hus zakejhá a začne se dovolávat svobody. :-) A hele, už se tu s ní ohání :-)
Jo, stejně mi nějak to mazání k tobě neštimovalo :-) Já jsem měl potřebu upozornit na fakt, že ucpáním odpadu se tento většinou neřízeně a nezřízeně rozleje někam jinam :-) A nic na tom nemění fakt, že právě tohle vlákno už mě několikrát vedlo k přemýšlení, jestli na tomto fóru ještě vůbec chci něco psát...
Forester 2.0XT Comfort, MY2017, SJ - Šedivák
Odpovědět

Zpět na „Politika, věda, vzdělání, společnost, legislativa“