Servis Praha

Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Servis Praha

Příspěvek od námořník »

A já ten čep viděl hned. Stačilo se kouknout
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
strider
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1267
Registrován: stř zář 05, 2018 2:07 pm
Jméno a příjmení: Jakub D.

Re: Servis Praha

Příspěvek od strider »

námořník píše:A já ten čep viděl hned. Stačilo se kouknout
je to tak, v tom si mel recht ;) (*_^) |,,,,
WRX STI Active MY18
Forester XT Sport MY17
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4313
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Servis Praha

Příspěvek od OZP »

Zalezi to na lidech, vyvyji se to v case a vsechno ma sve pro a proti. Me osobni zkusenosti:

Byly doby, kdy jsem do AWD posilal pohledy z dovolene, stejne tak byly doby, kdy sem odtud odjizdel dost nespokojenej. Libilo se mi, jak bezproblemove vyresili s pojistovnou mou posledni pojistnou udalost a i diky nim mam svoji Imprezu (pomahali pred lety s proverenim pred nakupem). Bohuzel nektere veci posledni dobou nefungovaly dobre, takze uplna spokojenost neni. Jezdim tam dal, ale uz rozhodne ne nadseny.

EF ve Stodulkach- jak se to vezme. Lakovna a karosarina des a hruza, ale motor tam staveny zatim drzi (cca 30kkm). Uz bych do toho nesel.

Boxer Auto- jezdival jsem tam rad, ale zazitky kamaradu a personalni zmeny mezi mechosi me donutily zmenit. Nevim jak to tam ted funguje, cca 3 roky jsem tam jezdil.

Takze opravdu zalezi na lidech, jejich momentalni urovni mamvpicismu a potreby spechat, konstelaci hvezd, a typu opravy. Coz me vlastne dost sere, mam rad konstantni kvalitu a vysokou uroven (a jsem ochoten za to zaplatit!).
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
Loga
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 89
Registrován: sob čer 11, 2016 11:51 pm
Bydliště: Praha

Re: Servis Praha

Příspěvek od Loga »

Zkusil jsem i ty Dobřany, poslal jim e-mail. Uvidíme co odpoví, když tak zítra zavolám a připomenu se. Paradoxně to pro vlastně není o tolik dál než třeba ten Boxer Auto, jelikož jedu ze Zličína. A jako bonus se možná projedu vlakem. :-D
Subaru Forester SG, 2.0 92kW, 12/2002
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Praha

Příspěvek od VDC »

Dobřany mají jeden naprosto zásadní bonus. Že tam ty motory dělá vždycky Aleš. Nikdo jinej. A Aleš je člověk, kterej má 20 let zkušeností a má ty auta rád. A dělá to poctivě. Nehrne to, aby to bylo, ale aby to bylo dobře.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10609
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: Servis Praha

Příspěvek od podvlada »

...Aleš, kterej má ty motory tak rád, že na nich dělá i po práci ve svém volnu navíc ,,,,| (*_^) |,,,,
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2389
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Servis Praha

Příspěvek od newli »

Vsechno je to o lidech. Mam dlouhodobou zkusenost s AWD a limitovanou s BoxerAuto, ale protoze oboje je minimalne 2 roky stary, tak to nebudu sdilet, neb to uz nemusi byt pravda. Kazdopadne obecne plati, ze dulezite je, kdo na tom aute bude delat. Prd je ti platne, ze auto prejima slusny clovek, co tomu asi i rozumi, kdyz na tom bude delat lempl nebo nemehlo. Pred davnymi lety jsem si takto vybral firmu na kompletni malovani bytu a ... no tragedie - manik (majitel) fajn, ale ti debilove, co pak prisli na samotnou praci, no nechali vic skod, nez uzitku.
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
Uživatelský avatar
Mráča
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1364
Registrován: ned srp 09, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Jiri Mraček
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Praha

Příspěvek od Mráča »

VDC píše:Dobřany mají jeden naprosto zásadní bonus. Že tam ty motory dělá vždycky Aleš. Nikdo jinej. A Aleš je člověk, kterej má 20 let zkušeností a má ty auta rád. A dělá to poctivě. Nehrne to, aby to bylo, ale aby to bylo dobře.
Ano, stím souhlasím do puntíku. V Dobřanech sem měl jak H6, tak GT a nemohl sem si stěžovat.
Skvělý přístup a práce.
V Liberci je třeba Ilos, tam jezdím. Je to sice origo servis, ale naprostá rodinná pohoda a skvělá domluva.
WRX 08
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Praha

Příspěvek od VDC »

newli píše:Vsechno je to o lidech. Mam dlouhodobou zkusenost s AWD a limitovanou s BoxerAuto, ale protoze oboje je minimalne 2 roky stary, tak to nebudu sdilet, neb to uz nemusi byt pravda. Kazdopadne obecne plati, ze dulezite je, kdo na tom aute bude delat. Prd je ti platne, ze auto prejima slusny clovek, co tomu asi i rozumi, kdyz na tom bude delat lempl nebo nemehlo. Pred davnymi lety jsem si takto vybral firmu na kompletni malovani bytu a ... no tragedie - manik (majitel) fajn, ale ti debilove, co pak prisli na samotnou praci, no nechali vic skod, nez uzitku.
Proto zdůrazňuju, že v těch Dobřanech je to v pořádku. A klidně ti můžou bejt nesympatičtí majitelé servisu, protože ti ty motory nedělají. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Patman
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon pro 14, 2020 9:32 am

Re: Servis Praha

Příspěvek od Patman »

Chtěl jsem něco řešit s Carpenter, chvíli se neozývali a nakonec mi volala paní, že servis zavřeli. Tedy Carpenter uzavřeno.
Uživatelský avatar
Albi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3126
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Albert Němčík
Bydliště: Železná Ruda / Praha

Re: Servis Praha

Příspěvek od Albi »

To je škoda :-(
Subaru Legacy 2.5 MT sedan '2004 | Kawasaki ZR-7S '2002 | Agados VZ-26 '2009 | Author A-RAY Plus '2008
EX: Subaru Legacy 2.2 MT kombi '1991 | Toyota Tercel 4WD kombi '1986 | Dacia 1310 TX sedan '1989
Odpovědět

Zpět na „Ze světa Subaru“