Servis Praha

Uživatelský avatar
mamut
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Lukáš
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Praha

Příspěvek od mamut »

rauol píše:Máte někdo zkušenost s ALM Hostivař??
Jezdila tam AndreaM a zkušenosti nám popisovala na jednom minisrazu :)
Už tam nejezdí a jezdí do AWD.
jediné světlo mého života, je světlo v ledničce

Subaru Impreza GT (1999) Obrázek
Fiat Ducato 3.0 CNG (2010) Obrázek
Uživatelský avatar
AndreaM
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1906
Registrován: čtv zář 10, 2009 12:59 pm
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Praha

Příspěvek od AndreaM »

mamut píše:Jezdila tam AndreaM
Tak úplně to nebylo, nikdy jsem tam na běžný servis nejezdila :1774:
Jen jednou jsem se na ně obrátila s nějakou svítící kontrolkou během záruky a potom jsem bohužel nebyla spokojená s průběhem řešení. Od té doby už jsem tam nebyla a ani to neplánuji, ač to mám "u baráku" :655:
Subaru Outback 2,5 CVT MY2019 X Edition
Subaru Outback 2,5i CVT MY2014 Sport Line - prodáno
Subaru Forester 2.0D Comfort MY2010 Obrázek - prodáno
Uživatelský avatar
mamut
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1905
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Lukáš
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Praha

Příspěvek od mamut »

Já věděl, že to uvedeš na pravou míru :)
jediné světlo mého života, je světlo v ledničce

Subaru Impreza GT (1999) Obrázek
Fiat Ducato 3.0 CNG (2010) Obrázek
Uživatelský avatar
Albi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3126
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Albert Němčík
Bydliště: Železná Ruda / Praha

Re: Servis Praha

Příspěvek od Albi »

nerad dělám negativní reklamu za základě jedné menší letité zkušenosti, tak přispívat nebudu :845:
Subaru Legacy 2.5 MT sedan '2004 | Kawasaki ZR-7S '2002 | Agados VZ-26 '2009 | Author A-RAY Plus '2008
EX: Subaru Legacy 2.2 MT kombi '1991 | Toyota Tercel 4WD kombi '1986 | Dacia 1310 TX sedan '1989
Behavka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob bře 24, 2012 8:55 pm
Jméno a příjmení: Petr Běhávka

Re: Servis Praha

Příspěvek od Behavka »

Mate nekdo zkusenost s opravami v Srba Servis? Chystam se tam opravovat noveho Otika. Zalezi mi, aby o nej bylo dobre postarano. Diky.

[ Příspěvek odeslán z mobilního zařízení ] Obrázek
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Servis Praha

Příspěvek od romull »

Zkušenost se Srbou teda nemám, ale stejně bych raději zkusil AWD :supeer:
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
nasticka
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3540
Registrován: stř říj 12, 2011 8:00 pm
Jméno a příjmení: Stanislava Kopcová
Bydliště: Václavice

Re: Servis Praha

Příspěvek od nasticka »

Taky doporučuju AWD. Byla jsem tam sice jen jednou..ale přístup perfektní, výborná komunikace a mám pocit, že i ceny mají hodně solidní. :850:
Forester SG 2.0XT - SíGr
Behavka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob bře 24, 2012 8:55 pm
Jméno a příjmení: Petr Běhávka

Re: Servis Praha

Příspěvek od Behavka »

Nezbyva mi, nez servisovat v Srba Servis. Arval jako leasingovka v Praze spolupracuje jen s nimi a s "no smile service" od pana Freye. Jednou si se mnou prijimaci technik od Freye ve Stodulkach vytrel z... a druhou sanci jim dobrovolne nedam. ;)

[ Příspěvek odeslán z mobilního zařízení ] Obrázek
Uživatelský avatar
Loga
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 89
Registrován: sob čer 11, 2016 11:51 pm
Bydliště: Praha

Re: Servis Praha

Příspěvek od Loga »

Pokusím se oživit tohle vlákno. Co vlastně v Praze máme? AWD, Boxer Auto, Emil Frey a Carpenter?

Zkoušel jsem trochu projít fórum, ale číst 5 a více let staré věci asi nemá úplný smysl.

-AWD tu lidi poměrně chválí, ale už jsem tu i viděl pár negativních komentů z poslední doby.
-Boxer Auto v zásadě to samé co AWD.
-Emil Frey oficiální dovozce, reakce mi přišli spís smíšené a ceny údajně vysoké?
-Carpenter komunikace občas vázne, ale nic moc víc jsem nenašel?

Můžete se podělit o svoje, především nedávné, nedávné zkušenosti?
Subaru Forester SG, 2.0 92kW, 12/2002
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48972
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Praha

Příspěvek od VDC »

Odepsal jsem ti vedle ve vlákně. Zapomeň na pražské servisy. Nedává smysl jim platit o třetinu až polovinu víc, za stejnou práci, rozhodně ne kvalitněji provedenou.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Servis Praha

Příspěvek od námořník »

V Říčanech-Těhovci je p. Janoušek, hlavní mechanik Vojty Štajfa. Ceny porovnat nedokážu, ale určitě je to odborník. Během sezóny nebývá vždy úplně dostupnej. Jako všichni, co aktivně závodí.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
mirekst
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 784
Registrován: čtv říj 10, 2013 8:02 pm

Re: Servis Praha

Příspěvek od mirekst »

Loga píše:Pokusím se oživit tohle vlákno. Co vlastně v Praze máme? AWD, Boxer Auto, Emil Frey a Carpenter?

Zkoušel jsem trochu projít fórum, ale číst 5 a více let staré věci asi nemá úplný smysl.

-AWD tu lidi poměrně chválí, ale už jsem tu i viděl pár negativních komentů z poslední doby.
-Boxer Auto v zásadě to samé co AWD.
-Emil Frey oficiální dovozce, reakce mi přišli spís smíšené a ceny údajně vysoké?
-Carpenter komunikace občas vázne, ale nic moc víc jsem nenašel?

Můžete se podělit o svoje, především nedávné, nedávné zkušenosti?
Moje osobní zkušenosti co jsem subarista (tj. cca 8 let):

1/ AWD - spokojenost
2/ Emil Frey Stodůlky - spokojenost

ceny naprosto srovnatelné, pokud jsem schopen posoudit.

Problém u obou servisů může být v tom, že jsou to "velké" servisy, kde se různě střídají mechanici, takže pokud máš smůlu, můžeš narazit a nějaký matlák, co je tam týden (a příští týden tam už nebude) to zvrtá. Nicméně jednání v obou servisech s přijímacími techniky bylo vždycky velice vstřícné, a osobně jsem nemusel řešit žádnou velkou stížnost. Ty malé problémy byly řešeny k mé spokojenosti.

Jiné zkušenosti nemám.
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10609
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: Servis Praha

Příspěvek od podvlada »

Na začátek rovnou přiznám, že nemám zkušenost s žádným pražským servisem. Jen příběhy zdejších kamarádů, kteří museli řešit nějaký problém, ale o tom už se napsalo dost. Jednou šlo o nepovedený lakování nárazníku, ztrátu nebo zničení dalšího kusu externí bižuterie a cukání "my nic", jednou o křivdu, kdy si zákazník koupil auto jinde místo u nich, a když s ním přijel na servis, pohanili mu ho tak, že se skoro bál odjet, co za jebku si to koupil, jednou o dolití nádržky ostřikovačů která už plná byla, taková servisní alternativa couvertu v restauraci... plus samozřejmě našponovaný ceny, protože Praha je drahá. Ale samozřejmě to jsou asi ty jednotky kusů a třeba tam odsud odjíždí 99 % spokojených lidí. Ale třeba je jich 99 % jen protože tomu nerozumí a neví.

Pokud to nečiní zásadní problém tobě, a měli by v blízkém horizontu volno, taky bych hlasoval za Dobřany. Tam jsem těsnění nechával dělat já stejně jako spousta dalších místních co to maj v dojezdový vzdálenosti. Sice to je spojený s jednou drobností, která se při testovací jízdě po servisu neprojevila - spodní hadice chladiče byla už stará a jak ji sundali a nandali, netěsnila perfektně a doma jsem si všiml, že trochu kape. Dotáhl jsem si ji sám a jen jsem jim to oznámil, moc se omlouvali a při příští poptávce na nějaký díly nabízeli slevu... ok, stane se a jednání naprosto korektní. Ale je to velkej servis a ač to bude levnější než v Praze, pořád to něco stát bude, a nějakou marži na dílech si taky berou, klasika no. :-)
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
Uživatelský avatar
strider
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1267
Registrován: stř zář 05, 2018 2:07 pm
Jméno a příjmení: Jakub D.

Re: Servis Praha

Příspěvek od strider »

2 roky stara zkusenost v AWD - velkych oprav se nezaleknou, udelaji je i rychle, cena super, ale ... cert je v detailech. Tu setri na odstinu barvy, tu prelakujou i co nemaj. Ale zase budik a i ty pasy s dopinanim mi udelali dobre, i s tahanim elektriky, to zase jo. Nektery prace asi delaji radsi nez jine.
Ale pak jim tam vezu auto, ktere jede pod plynem doleva, a oni mi to vrati dalsi den s tim, ze to mam opravene. Nebylo opravene. Dvakrat sem jim to tam jeste dal a prosim je at to najdou, ze jim to klidne ukazu co to dela. Ze prej ne, ze nepotrebujou, a ze to mam opravene. Trikrat mi to takhle vratili dokola. Tak sem si to vzal a sel jinam. Nakonec 'jen' blby lozisko a cep rizeni, coz na prvni dobrou udelali jinde, a od te doby se do awd nevracim. :( Nevadi mi, ze se hleda problem, i nekolikrat dokola, sam sem technik a znam to, ale v tu chvili se lame chleba jak se k tem vecem kdo postavi..
Mimo Prahu sem spokojenejsi, pristupem, praci. Jen to tam trva vsechno dele, ale uz chapu proc.
WRX STI Active MY18
Forester XT Sport MY17
Uživatelský avatar
cleo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 6320
Registrován: čtv lis 20, 2014 11:38 am
Jméno a příjmení: Pavel Klofáč
Bydliště: Poddžbánsko

Re: Servis Praha

Příspěvek od cleo »

Já začínal servisovat v AWD, spokojenost. Do doby, kdy se vyskytla závada v záruce a nechtěli ji v tý záruce řešit.
Přejel jsem do EF ve Stodůlkách a záruka uznána. Od té doby servis u nich. Za mě přístup dobrej, jediná nespokojenost s ochranou podvozku, kdy to bylo odfláknuté, ale to bude asi o konkrétním pracantovi.
MY2020 Subaru Outback 2.5i Active - otouš Obrázek
ex 2016 Subaru Forester 2.0i-L Comfort CVT - modrásek
Odpovědět

Zpět na „Ze světa Subaru“