Outback 3.0 h6 86tkm

Máte zájem o koupi nějakého vozu ? Zde můžete prodiskutovat případné nabídky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Houkee
Nováček
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: stř dub 03, 2024 3:50 pm
Jméno a příjmení: Martin houk
Bydliště: Praha 8

Outback 3.0 h6 86tkm

Příspěvek od Houkee »

Ahoj chlapci. Chtěl bych koupit subarko konkrétně toto: https://www.sauto.cz/osobni/detail/suba ... /206417439

Můžete na to kouknout a poradit jestli tam něco smrdí?

Je to krasavec... diky. Pište mi kdyztak smsky nebo whatsapp na 720620616. Můžete i volat... nejlépe zítra nebo v pondělí bych tam jel...

Přecejenom 1/4 mega....
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22784
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Outback 3.0 h6 86tkm

Příspěvek od spm »

Vítej u nás na SFC, je potřeba ještě napsat 2 další příspěvky a budeš moci psát bez odsouhlasení a posílat interku.
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22784
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Outback 3.0 h6 86tkm

Příspěvek od spm »

Co se týče auta, z inzerátu nic nepoznáš. Text je plný autobazarnických keců (začíná to nesmyslem "Motor absolutně vhodný na LPG") a konče zaškrtáním všech políček výbavy, co na sautu zaškrtat jdou :-) Takže chce se to spíše orientovat podle toho jak doopravdy to auto vypadá. 250 u tohohle modelu je dneska už poměrně dost, na to kolik běžně stojí, takže by to mělo být za ty peníze poměrně pěkné... což by s tím nájezdem třeba i být mohlo, ale jak znám naše bazarníky a dovozce, tak bych minimálně začal napsáním do švýcarského autorizáku, jestli ti k tomu něco řeknou (někde u některých aut servisy třeba ten tachometr opisují, tak aby se nezjistilo, že to ve švajcu mělo o dvě kila nalítáno víc).
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1681
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Outback 3.0 h6 86tkm

Příspěvek od CoZmo »

no ale je fakt, že je ultimátně nablejskanej teda...
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49254
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Outback 3.0 h6 86tkm

Příspěvek od VDC »

No je to tak vymazlený, až to ve mě tu důvěru úplně nebudí. Ten podvozek je načerněnej pěkně, ale může pod tím být schovaný kde co. Ten stříbřenkou natřenej vejfuk je srandovní. Ale na fotkách to vypadá lákavě. :-) Ty kilometry bych ověřil. Jestli to má fakt tak málo, tak by to mohlo bejt zajímavý. Ale když vidím tu řidičovu sedačku, tak se mi to nezdá. Přijde mi dost ojetá.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
suubaru
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1991
Registrován: čtv zář 08, 2011 2:19 pm

Re: Outback 3.0 h6 86tkm

Příspěvek od suubaru »

pokud tohle hledáš, určitě bych se jel kouknout. Může to být perspektivní auto, bazarník jej hloupě načančal. Sedačka řidič se mi zdá být ok.
IMPREZA 2,0i cvt sport MY18 naše dvanácté subaru :-)
LEGACY kombi BPE H6 5AT MY2008 letní auto
Outback 2019 BS exec cvt 2,5i
93, RXL, LR series
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22001
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Outback 3.0 h6 86tkm

Příspěvek od HonzaCZ »

Ta nabarvená rez na vejfuku, podvozku a trubce na vodu před motorem jsou dost vtipný. Obecně jako nástřik podvozku včetně tlumičů, pružin, manžet, brzd... ve mně moc důvěry nebudí. Spíš by mě zajímalo, jestli to je nastříkaný pod těma plastama, co jsou na spodku nebo to už by bylo moc rozebírání. 😁

Když vidím takhle naleštěný plasty, tak většinou zpozorním. Ten motor se dá umejt za 10 minut, že vypadá jako novej a nemusí se při tom použít ani kapka nějakýho posranýho oživovače, kterej ty plasty akorát umatlá. A vypadá to pak přirozeně. Ne jako naleštěnej prd. 😁

Já bych se na takový auto teda ani nejel kouknout.
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
Cliffer
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1756
Registrován: sob lis 21, 2015 6:24 pm
Jméno a příjmení: Tadeáš Pospíchal
Bydliště: Praha

Re: Outback 3.0 h6 86tkm

Příspěvek od Cliffer »

Já bych ještě zkouknul, jestli je nastříkanej i kardan :-D

Ale vážně. Působí to dost lacině. Nastříkaný na černo jen části (pod výfukem to stříknutý není). Nastříkaný přes všechno (jak psal HonzaCZ). Je přetěsňovaná vana převodovky červenou srajdou. Stříbřenka na výfuku, štíty zadních brz budou zrelý, jen natřený. Rozhryzaná izolace kolem průchody elektro na straně spolujezdce. Prasklá palubka u spolujezdce.

250 kolíků je za tohle fakt moc, kór za předFL. Zajel bych se na to kouknout s kladívkem a oklepal bych jim tu barvu :-) Zaměřil bych se na zadní nápravnici, protože tam to dle vrstvy patlali dost.
Subaru Outback 3.0R "Démon"
- Skotsko 2022 (5567 km)
- Rumunsko 2021 (3574 km)
- Norsko 2020 (7007 km)
- Ukrajina 2019 (4060 km)
Subaru Outback 2.5i-prodán
- Balkán 2018 (4457 km)
- Balkán 2017 (5884 km)
- Skandinávie 2016 (8300 km)
Š.Felda 1.6
- Istanbul 2012 (6100 km)
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22784
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Outback 3.0 h6 86tkm

Příspěvek od spm »

Pod plastama to nebude nastříkaný skoro určitě. Je to evidentně stříknutý narychlo před prodejem (kdyby to tam bylo déle, tak to nebude takhle sytě černé), což je vlastně horší než kdyby to tam nebylo - je to k ničemu a není vidět co je pod tím :-D Jako to auto je s odpočtem, takže vývar bazarníka jsou dvě kila. Takže bych tipl, že za to dal tak 130. Když vezmu dovoz, přihlášení a podobně, tak mi tam prostor 15k na to, aby se ten spodek nastříkal alespoň trochu poctivě, nezbývá :-D
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
Bekr
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 547
Registrován: sob lis 26, 2011 9:47 pm

Re: Outback 3.0 h6 86tkm

Příspěvek od Bekr »

Tak tomuhle bych se asi vyhnul obloukem. To bude zážitek servisovat něco na podvozku. :-/ Už jen seřídit geometrii bude díky těm sračkám vopruz... <:-<
Bekr
Subaru Forester 2.0X Comfort 2003
Subaru Forester 2.0X Active 2007
Subaru Forester 2.5XT Low 2008
Subaru Outback 2.5i Executive ES 2020
GSX400SH 88 & XJR1300 00 & S22 60
Uživatelský avatar
wenzel
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 287
Registrován: sob bře 06, 2021 9:16 am
Jméno a příjmení: Václav Šikl
Bydliště: Šumperk

Re: Outback 3.0 h6 86tkm

Příspěvek od wenzel »

hele, máš to kousek za Kladnem, tak si udělej výlet. Je to šitý horkou jehlou. Na první pohled podle fotek se to může zdát hezký, ale neee. Dělají tyhle "super důkladné ošetření" interiéru, exteriéru i spodku v bývalým kolchozu na X autech který kdoví kde (prý Švýcarsko, Itálie.) nakoupí . Esli je to stočený, netuším a třeba to bude i dobrý, ale... Já tam byl okouknout dvě auta a >:( >:( Nakonec tam stalo jen jedno a nafocenej byl úplně jinej interiér . Takže bych si dal velký pozor a vzal s sebou někoho,kdo opravdu ví,kam se podívat, co odkrytovat a do čeho bez ostychu rypnout 😉
Forester 2.0 AT, 2006
Superb VR6, 3.6, AT, 2012
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10655
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Outback 3.0 h6 86tkm

Příspěvek od Mira »

Zadní nápravnice byla skříklá i s korozí, to je vidět. KM bych nechal on-line prověřit, za 5-ti kilo se to určitě vyplatí a ta cena je úlet.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
RudaK
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 760
Registrován: úte zář 03, 2019 6:34 am
Bydliště: Ostrava

Re: Outback 3.0 h6 86tkm

Příspěvek od RudaK »

Jsem naprostý laik, ale dycky mi je divné když někdo nejede s autem za milion 4,5 km za rok, to táta v důchodu co nikam dál nejezdi ujede více.
Já za tu dobu ujel odhadem cca 450 tisíc a to jsou lidi co jezdí mnohem více
Toto názor laika :-)
Subaru Levorg 1.6 2019
Suzuki Swift 2015 mama car
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14897
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Outback 3.0 h6 86tkm

Příspěvek od Tapan »

@RudaK Lidi jsou různí. Umím si představit, že mám dvě auta, na hrkačky po okolí něco menšího, co se cestou pro rohlíky stihne aspoň ohřát a nemá na těchhle trasách spotřebu 14, a na delší cesty (kterých ani já nemám moc) může mít Oťase. Sám jsem kdysi koupil skoro dvacetiletou Felicii po dědkovi, měla najeto necelých 30. Byla ale taky jasným důkazem toho, že nízkej nájezd nevypovídá o stavu auta vůbec nic. Jak už tu psali ostatní, tohle je prostě načančaný na prodej, což ve mně důvěru nevzbuzuje. Auto v topu čančat nepotřebuje, u toho stačí omejt wapkou, vyluxovat a utřít prach uvnitř. A BP H6 za čtvrt míče by měla být sakra v topu.
Když si vezmu, že nedávno se prodávala na FB faceliftová H6 s fouklým těsněním za asi 65k, motor i kdyby se udělal pořádně za 70 (a za 70 to pořádně bude), k tomu brzdy, tlumiče, silentbloky a další spotřebák a udělala se poctivá ochrana podvozku, jsem možná pořád do dvou kil a mám velice podobnej, v některých ohledech možná lepší stav.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
kwt2000
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1318
Registrován: pát led 07, 2011 5:51 pm
Jméno a příjmení: Petr Jelínek
Bydliště: Rudolec u Sokolova

Re: Outback 3.0 h6 86tkm

Příspěvek od kwt2000 »

V tomhle bazaru si kupoval synátor Lego, taky 3.0, rok 2005. Načančaný úplně stejně, bazárník trochu zvláštní týpek, ale o autě nám řekl úplně všechno, co je kde lakovaný atd. Auto dodnes funguje, už je to 4 roky a asi 140tkm zpátky.
Zarazila mě jedna věc, ty auta tahá ze Švýcarska a když jsem podle servisní knížky kontaktoval servis s dotazem jestli k nim to auto jezdilo, tak mi odepsali že takové auto vůbec neznají :-/ .
OUTBACK Touring 2023
FORESTER ACTIVE 2,0i 2018
MB W124 300CE

PONTIAC FIREBIRD - minulost ::-(((
OUTBACK 2,5i SPORT 2015 - minulost
OUTBACK 2,5i Comfort 2010 - minulost
"nejezdím rychleji než létá můj anděl strážný"
"seru na sociální sítě, mám rád skutečné přátele"
Odpovědět

Zpět na „Kupuji/vybírám auto“