Forester SG 116kW 2006 - prodám (už neprodám)

Zamčeno
majkl73
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 249
Registrován: pát úno 04, 2011 10:52 am
Bydliště: Semily

Forester SG 116kW 2006 - prodám (už neprodám)

Příspěvek od majkl73 »

Zdravím,
prodávám svého Forestera SG.
Auto má najeto cca 200tkm a je v dobrém v technickém stavu. Já ho mám od 120tkm a od té doby jsem si ho servisoval sám, vše mám poznamenané, něco se řešilo zde na fóru.

motor:
auto je po výměně motoru u M. Bíma, v původním motoru skočily 10tkm před výměnou rozvody a bylo vymalováno. Nový motor je s podobným vyšším nájezdem, z ekologické likvidace jiného Forestera, ale auto s automatem bez LPG. Mám od M. Bíma slíbeno, že když budu potřebovat, dá mě k tomu nějaké papíry. V autě je místo poruchového ventilátoru sekundárního vzduchu krabička, kterou jsem tady na fóru kdysi rozjel viewtopic.php?t=6021
Funkční ventilátor k tomu mám také.
V autě je namontováno LPG + Flashlube od Matyáše Vaňka, bez problémů, ale jak píšu výše, nový motor jezdil pouze na benzín.

karoserie:
lak v dobrém stavu, bez koroze, auto jsem celé před lety udělal Dinitrolem a vyplatilo se, kritické místo za zadními sedačkami vypadá OK. Nějaké lakování v průběhu let samozřejmě proběhlo ( např. zadní nárazník - nějaký šikula na parkovišti...).

kola: k autu jsou 3 sady kol
- letní Nexeny na originálních hliníkových kolech
- zimní Nokiany na dojetí na starších originálních plecháčích
- úplně nové nejeté Yokohama a zánovní origo plecháče - ty ještě nejsou ani nazuté.
v autě je připevněno origo dojezdové kolo
Ostatní:
- auto má tažné zařízení
- v autě je nainstalováno 2DIN autorádio (android, takže Torgue, ČT1 atd.), výškové repro z vyšší výbavy
- je nainstalovám alarm MAGICAR M880AS s Pagerem a dálkovým startem, dva ovladače... můžu ho ale vymontovat a zprovoznit oba originální klíče
- dálniční známka někde do června?
- technická bude nová, protože končí příští týden...

Cena: představoval bych si 90000Kč
Přílohy
IMG_0084.jpg
IMG_0085.jpg
Naposledy upravil(a) majkl73 dne čtv lis 30, 2023 6:53 am, celkem upraveno 1 x.
Outback 2,5 2017
Forester 2.0X 2006
majkl73
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 249
Registrován: pát úno 04, 2011 10:52 am
Bydliště: Semily

Forester SG 116kW 2006 - prodám

Příspěvek od majkl73 »

Prodej ukončen, stejně nebyl zájem....manželka se rozhodla, že si ho nechá, a z domu půjde Berlingo..
Takhle to vypadá v garáží líp :-)
Přílohy
garage.JPG
Outback 2,5 2017
Forester 2.0X 2006
Zamčeno

Zpět na „Forester“