Subaru Outback 2019 Limited X z M Servis

Odpovědět
lupama
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: čtv srp 24, 2023 9:09 pm

Subaru Outback 2019 Limited X z M Servis

Příspěvek od lupama »

Ahoj, už nějakou dobu sháním OTB a tento se mi líbí jak cenou, výbavou, tak tou barvou. Bílé Subaru je prostě sen. Je to už novější poFL, takže super. Je servisovaný v M servis. Znáte někdo? Kroměříž, Kotojedy. Nikdy jsem o nich neslyšel. Není servis jako servis. Znáte to. Je to auto za 600 a má nalitano 180tis km a to za 4 roky!! Obrázek
Tak si nechci koupit kasicku.

Mám od nich výpis co vše bylo dělané. Přijdou mi tam nějaké věci zvláštní. Více v PM kdyžtak.

Prvního majitele tu asi nenajdu? Díky

Obrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk
Naposledy upravil(a) lupama dne čtv srp 24, 2023 9:18 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16151
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru Outback 2019 Limited X z M Servis

Příspěvek od quickly »

lupama píše: čtv srp 24, 2023 9:18 pm Je to auto za 600 a má nalitano 180tis km a to za 4 roky!! Obrázek
Tak si nechci koupit kasicku.
Já v listopadu budu mít Grinche už 4. rok a budu mít najeto 170 Mm. Ty km nemusí být problém, spíše kvalita servisu.
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
lupama
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: čtv srp 24, 2023 9:09 pm

Re: Subaru Outback 2019 Limited X z M Servis

Příspěvek od lupama »

Ahoj, jo problém to být nemusí. Pokud se servis dělal podle představ a nikdy se v ničem nepolevilo. Ono i když auto plní servisní plán, neznamená, že ho to splnilo správně. Už mám nějaké zkušenosti s tím, že za hodně peněz, žádná muzika. Kdybych o tom mservis někdy slyšel a slyšel bych dobré recenze, tak bych pochyboval minimálně. Ale nikde jsem nenašel ani zmínku přitom to je autorizák. Kotojedy, Kroměříž MSERVIS. Dělají i Citroën..


Sent from my iPhone using Tapatalk
lupama
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: čtv srp 24, 2023 9:09 pm

Re: Subaru Outback 2019 Limited X z M Servis

Příspěvek od lupama »

quickly píše: Já v listopadu budu mít Grinche už 4. rok a budu mít najeto 170 Mm. Ty km nemusí být problém, spíše kvalita servisu.
Ahoj, jo problém to být nemusí. Pokud se servis dělal podle představ a nikdy se v ničem nepolevilo. Ono i když auto plní servisní plán, neznamená, že ho to splnilo správně. Už mám nějaké zkušenosti s tím, že za hodně peněz, žádná muzika. Kdybych o tom mservis někdy slyšel a slyšel bych dobré recenze, tak bych pochyboval minimálně. Ale nikde jsem nenašel ani zmínku přitom to je autorizák. Kotojedy, Kroměříž MSERVIS. Dělají i Citroën..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odpovědět

Zpět na „Legacy, Outback“