Forester SJ - vymena prednych ramien alebo silentblokov

Diskuse o podvozkových částech, které jsou podobné nebo stejné napříč jednotlivými modely Subaru. Typicky kosti stabilizátorů, tlumiče, pružiny, silentbloky atd...
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4943
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Forester SJ - vymena prednych ramien alebo silentblokov

Příspěvek od Makovica »

Tak mam po 2 geometriach, ked som riesil ten trochu zvyseny odpor volantu, ci s tym nahodou nesuvisi (ze sa tam nieco "pretlaca" pri toceni volantom).
Na prvej g. nastavili predok, prave zadne koleso (to s tym riadenim nesuvisi) odklon nevedeli, tak som si dal spravit geometriu druhu, uz v autorizaku a samozrejme za vela penazi.
A ako vzdy ked idem z autorizaku, tak nejaky zadrhel, tentokrat som si vsimol az doma, ze mi nedoriesili predok a ze to tam svieti na cerveno.
Ide o "Priklon rejdoveho cepu" a to mi teda smrdi riadenim. To vo vystupe prvej geometrie nebolo.
Na mieste sme sa bavili o inom a toto som si nevsimol.
Mam to riesit ? Vacsina vystupov z geometrie takto do detailov nejde. Ale nepaci sa mi, ze to je dost mimo tolerancie.
geo.jpg
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4943
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Forester SJ - vymena prednych ramien alebo silentblokov

Příspěvek od Makovica »

Nikto sa nechyta na ten priklon rejdoveho cepu ? :)
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Podvozek“