Nefunkční el. otevírání 5. dveřích - SJG

Odpovědět
fobe
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon led 11, 2021 6:46 pm
Jméno a příjmení: Jaromír Dostál

Nefunkční el. otevírání 5. dveřích - SJG

Příspěvek od fobe »

Ahoj,

nemáte někdo zkušenost s nefunkčností automatického otevírání kufru? Nijak nezareaguje na tlačítko v autě, ani na klíčích.

Napadlo mě, jestli to nejde jen nějak vypnout, protože se mi kolem auta motali známí a pořád kufr otevírali a zavírali, až to přestalo fungovat.

Děkuju moc za rady.
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11892
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Nefunkční el. otevírání 5. dveřích - SJG

Příspěvek od Traveller »

Zkoušel jsi něco najít v manuálu?
Já jsem tlačítko na palubce ani na klíči, za ty 4 roky co jsem SJ sedlal, nepoužil, takže nedokážu prakticky poradit. Ale říkal jsem si, jestli by v tom manuálu něco nemohlo být. Když mi na STI odpojili baterku, tak jsem musel nastavit ovládání oken z místa řidiče - funkce o které jsem předtím vůbec netušil, že tam je a že je ji nutné použít. Jestli s těmi dveřmi někdo vergloval furt dokola, jak píšeš, tak z toho třeba nějaká elektronika dostala "psotník" a jen je potřeba ji nějak nastavit. Pokud jsi tak již neudělal, tak do toho manuálu mrkni.
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
janek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: úte čer 05, 2018 8:46 am
Jméno a příjmení: Jan Vince

Re: Nefunkční el. otevírání 5. dveřích - SJG

Příspěvek od janek »

Když jsem v létě zkoušel Forestera v eurocng, taky se nám po pár pokusech s tlačítkem zadních dveří úplně přestaly otevírat - prý se to stává a je potřeba odpojit na pár minut baterku.

Díval jsem se na webu, že to pár lidem opravdu pomohlo: https://mechanics.stackexchange.com/que ... -wont-open (určitě bych jen odpojil na chvíli mínus).

Taky mrkni, jestli není stisknuté tlačítko paměti výšky otevření - je pod volantem vlevo.
Forester XT 2.0i CVT Sport 2018
Suzuki Jimny 2009
ex Forester 2.0i CVT Active 2017
ex Škoda Kodiaq 2.0 TDI 4x4 2019
Odpovědět

Zpět na „IV. gen. SJ (13-18)“