Pyreneje 2022 aneb Tigři a Zilvaři opět na výletě

Vše o cestování, expedicích a výletech. Tipy na cesty, záznamy z expedic, deníčky cestovatelů, zážitky z cest. Zkrátka vše na jednom místě.
Uživatelský avatar
Tiger
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1206
Registrován: úte črc 16, 2013 12:27 pm
Jméno a příjmení: Tomáš V
Bydliště: Praha

Re: Pyreneje 2022 aneb Tigři a Zilvaři opět na výletě

Příspěvek od Tiger »

mnov píše: stř led 04, 2023 8:42 pm To je krásně popsaný výlet. ,,,,| (*_^) |,,,,
Docela by mě zajímalo porovnání spotřeby s Týnky SG, ale v tom má asi i plyn a už sem nechodí.
Plynu si Týnka moc neužila, ten se tankoval naposledy někde v Německu. Co se týče spotřeby nevim, ale mají aerodynamičtější stan. Jinak ale XVčko má bez stanu a offroudů o litr a půl až dva nižší průměrnou spotřebu než třeba moje SG, který jezdí už jen na benzin
Subaru XV 1.6 84kW CVT MY20 Comfort
Subaru Forester SG 2.0 92kW MT MY05 ADV Comfort
ex Subaru Forester SF 2.0 92kW MT MY99 ADV
Honda SH150i 2022
Triumph Tiger 955i MY01
Uživatelský avatar
Sandence
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 943
Registrován: čtv lis 21, 2013 9:02 pm
Bydliště: Zákolany

Re: Pyreneje 2022 aneb Tigři a Zilvaři opět na výletě

Příspěvek od Sandence »

Pořád sem chodím, jen už poskromnu a ještě méně píšu:)
Co se týče jizdy na plyn,tak jsme si jí neužili ne vlivem absence LPG pump,ale protože nám přestal Magic v autě fungovat. Pokud se nepletu, tak průměrná spotřeba byla kolem 11l. Nutno podotknout, že byl motor těsně před smrtí a auto zkrátka nefungovalo správně. I přesto mě mile překvapilo, že jsme to celé zvládli po vlastní ose i když chvílema v oblaku dýmu:)
Tigře moc děkuju jak si to celé napsal, bylo fajn si zavzpomínat. Jen škoda, že si se víc nerozepsal o výměně kola na dálnici, kdy obsah vašeho kufru létal vzduchem :-DDD
SUBARU IMPREZA WRX STi PRODRIVE <- SUBARU FORESTER SG 2.0 <- OPEL ASTRA G 1.6 CARAVAN <- OPEL ASTRA F 1.6 CARAVAN <- ŠKODA FORMAN <- ŠKODA RAPID 2X <- ŠKODA 105L
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7813
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: Pyreneje 2022 aneb Tigři a Zilvaři opět na výletě

Příspěvek od mnov »

Týnko děkuji za odpověď.
Když ta auta jela stejnou trasu, tak jsem byl zvědavý na rozdíl ve spotřebě.
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
Odpovědět

Zpět na „Cestování“