Opravy koroze našich Subaru

Plechy, plasty, nárazníky, zástěrky, lak, okna atd.
mišus
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1496
Registrován: pon dub 27, 2015 8:12 pm
Jméno a příjmení: Michal

Re: Opravy koroze našich Subaru

Příspěvek od mišus »

Jo Čibi, ty hrnce by měly být stejný na všem (liší se jen rokem výroby ty horní dýnka roztečí na šrouby)

Mělo by to jít na:

Kombíky: Jednička legacy, dvojka legacy, Impreza gf,gg Forester sf asi i sg (pokud to není dokonce z něj) :D

Každý to auto má ale ještě individuální výztuhy například gf Réza, ale hrnec jako takovej je stejnej. PRO ÚPLNOST: neměřil jsem to, myslím si to:D Protože proč by to dělaly na každý auto jiný zejo.

Dělal jsem sf a gf takhle s kompletní preparaci podběhů a přišlo mi to stejný. Co mě čeká jedničkový lego, tak jsou ty hrnce totožný stoprocentně s imprezou



Viz foto
Přílohy
DSC04648.jpg
DSC04649.jpg
DSC04616.jpg
DSC04618.jpg
Naposledy upravil(a) mišus dne sob pro 17, 2022 7:34 am, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Čibi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: pon lis 08, 2010 11:17 am
Jméno a příjmení: Martin Cháb
Bydliště: Českolipsko

Re: Opravy koroze našich Subaru

Příspěvek od Čibi »

mišus píše: pát pro 16, 2022 11:45 am Jo Čibi, ty hrnce by měly být stejný na všem (liší se jen rokem výroby ty horní dýnka roztečí na šrouby)
Super, dík
Outback 2.5 123 kw 2006
Forester 2.0 XT 130 kw 2005
mišus
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1496
Registrován: pon dub 27, 2015 8:12 pm
Jméno a příjmení: Michal

Re: Opravy koroze našich Subaru

Příspěvek od mišus »

Jediný čeho jsem si všiml, tak že ty starší hrnce mají víc těch větších děr na tý čelní straně. Asi z jedinyho prostyho důvodu......když se dávají karoserie po zbodovani na lince do katoforezniho základu, tak aby barva líp zatejkala a vzlinala. Pak je to ale bohužel taky terčem aerosolů ze silnic, když po x letech ten tmel kterej ty díry a samotnej hrnec ucpává rozpraská. Takže čím míň, těch velkých děr, tím líp....
Odpovědět

Zpět na „Karoserie, zasklení a exteriér vozu“