Koupě Forestera

Máte zájem o koupi nějakého vozu ? Zde můžete prodiskutovat případné nabídky.
Odpovědět
DynamiteDawe
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob říj 22, 2022 12:09 pm
Bydliště: Trutnov

Koupě Forestera

Příspěvek od DynamiteDawe »

Zdravím všechny Subaru nadšence,

jsem tu nový a jsem fanouškem Subaru. Dlouho zvažuji koupi Forestera a teď na to tak nějak došlo. Našel jsem jeden inzerát a chtěl ybch se zeptat, zda to auto znáte, případně co se Vím na tom nezdá.

https://auto.bazos.cz/inzerat/158056517 ... ter-xt.php

Za jakékoliv rady, připomínky atd. děkuji
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20663
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Koupě Forestera

Příspěvek od námořník »

Vítej mezi námi, musíš napsat ještě 2 příspěvky aby jsi nemusel čekat na schválení.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
DynamiteDawe
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob říj 22, 2022 12:09 pm
Bydliště: Trutnov

Re: Koupě Forestera

Příspěvek od DynamiteDawe »

námořník píše: sob říj 22, 2022 12:22 pm Vítej mezi námi, musíš napsat ještě 2 příspěvky aby jsi nemusel čekat na schválení.
Super, díky za info (*_^) |,,,,
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5169
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Koupě Forestera

Příspěvek od petr »

pěkné autko , jestli je pravda co píše tak to odpovídá i ta cena, jinak je to manuál bez redukce , to jen pro připomenutí, někomu by mohla chybět, jestli to není shnilé tak asi fajn, navíc těch aut moc není , kdo navíc hledá turbo benzín tím spíš
DynamiteDawe
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob říj 22, 2022 12:09 pm
Bydliště: Trutnov

Re: Koupě Forestera

Příspěvek od DynamiteDawe »

petr píše: sob říj 22, 2022 2:27 pm pěkné autko , jestli je pravda co píše tak to odpovídá i ta cena, jinak je to manuál bez redukce , to jen pro připomenutí, někomu by mohla chybět, jestli to není shnilé tak asi fajn, navíc těch aut moc není , kdo navíc hledá turbo benzín tím spíš
No ty jsi to tak nějak shrnul, to co já chci .. Manuál, turbo benzín, redukce pro mě není stěžejní a právě jsem sháněl něco s minimální kosmetikou, což u foresteru není zrovna jednoduché ;) .. tohle tak nějak splňuje moje požadavky, snad se to nebude sypat :)
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5169
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Koupě Forestera

Příspěvek od petr »

no sypat se to bude a žrát taky :-D je to subaru navíc dost jeté
pufko
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1130
Registrován: pát úno 11, 2011 10:42 pm

Re: Koupě Forestera

Příspěvek od pufko »

Neviem či by som chcel Forester, kde sú sedačky z WRX, možno sú lepšie ako Forestrové, ale od áut, kde sú také úpravy by som nečakal zázrak
Subaru Impreza 2.0GX, 5MT, rv2001...
Subaru Legacy 2.5i, AT, rv2005...
Uživatelský avatar
barts
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 951
Registrován: ned bře 15, 2020 9:06 pm
Bydliště: Holomóc

Re: Koupě Forestera

Příspěvek od barts »

Hlavně si zjisti kdo dělal ten repas motoru, ideálně kdyby měl fakturu nebo co přesně se dělalo. Není repas jako repas. Pro někoho je repas že vymění těsnění pod hlavou :D.
Bude dobře naladěnej a bude to mít tak 150 kW +-. Ale počítej že to bdue víc žrát než obyč turbo. Kamarád to má podobně naladěný a minimálně to jede třeba za 12.
Jinak co tě ještě může potkat vzhledem k nájezdu tak podvozek, protože ten už má něco najeto. Ale jako vypadá že je to udržované a poladěné. Za ty peníze se to zdá dobrý, zelží teda co ten "repas" motoru.
Subaru Impreza WRX Hawk 06 / 169kw
Subaru Outback BP 06 / 121kw
Pežůt 206 CC / 80kw


Ex: Lexus IS 200 Sportcross 04 / 114kw
Ex: Subaru Forester S-turbo 99 / 125kw
Ex: Mazda 3 Kintaro 07 / 110kw
Ex: Škoda Octavia 1.6 / 74kw
Ex: Subaru Forester SF 98, 2.0/92Kw
Ex: Škoda Felicia 98, 1.3 mpi/40Kw
DynamiteDawe
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob říj 22, 2022 12:09 pm
Bydliště: Trutnov

Re: Koupě Forestera

Příspěvek od DynamiteDawe »

No tak díy za reakce, některé potěšující, některé méně :D. Co se týče sedaček a výkonu, já bych chtěl ideálně sériovku, originál a černý, ale kupuju ojetinu a to si nejde úplně vybírat :). Nájezd tam je velkej na můj vkus, ale měl jsem nějakou představu, že když to bude udržovaný a motor kvalitně udělanej, že tam prostě není, co by se mohlo sypat :D. Navíc je to právě Subaru, to po mechanické stránce musí být nesmrtelné ne ? :))
Ale každopádně děkuji všem, co se mi k tomu vyjádřili a za vaše postřehy a připomínky.
Uživatelský avatar
barts
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 951
Registrován: ned bře 15, 2020 9:06 pm
Bydliště: Holomóc

Re: Koupě Forestera

Příspěvek od barts »

Starý Turbo bude vždycky kasička. V poslední řadě je to vždycky kus od kusu. Můžeš koupit auto s nájezdem 150k a uvalit do něho za rok další 100 tis. to prostě zaleží.
Doporučuju počkat nebo se zeptat na Facebooku na skupině. A neboj vždycky je co co by se mělo sypat :-D . Je to starý auto. Ale s tím do ozoh člověk prostě jde je to risk jako každá ojetina
Jestli chceš něco nesmrtelného tak něco s motorem EJ20 92kW atmo 8-?
Subaru Impreza WRX Hawk 06 / 169kw
Subaru Outback BP 06 / 121kw
Pežůt 206 CC / 80kw


Ex: Lexus IS 200 Sportcross 04 / 114kw
Ex: Subaru Forester S-turbo 99 / 125kw
Ex: Mazda 3 Kintaro 07 / 110kw
Ex: Škoda Octavia 1.6 / 74kw
Ex: Subaru Forester SF 98, 2.0/92Kw
Ex: Škoda Felicia 98, 1.3 mpi/40Kw
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10654
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Koupě Forestera

Příspěvek od Mira »

Má to na okně reklamu na Hajzel motorsport, tak třeba to dělali oni. Jestli to funfuje a kastle je v poho, tak bych řekl dobrý. Podvozek stejně řeší všichni furt dokola a visco je nová, ta by při tomhle nájdezdu šla kukat. A sedačky z WRX jsou určitě lepší než origo, ty stojí za pendrek. že je někdo vyměnil se nedivím,
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
pufko
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1130
Registrován: pát úno 11, 2011 10:42 pm

Re: Koupě Forestera

Příspěvek od pufko »

Na starom Forestrovi bude problém korozia, sú to takmer 20 ročné autá. Fotka pravého zadného blatníka je taká nejasná a podla mna zámerne chýba fotka z toho uhla.
Podvozok už asi tiež bude pamätať svoje a je vysoko pravdepodobné že ťa neminie údržba = uloženia ramien...
A k tým sedačkám, už len to že nedal fotku ako to vyzerá, tak to u mna vzbudzuje pozornosť v akom sú stave...
Ja neviem možno im nič nie je, ale je to divné. Každopádne dať auto do poriadku po takých zásahoch tiež nebýva lacné
Vela povie aj počet pozretí inzerátu a mne z toho vychádza že záujem možno aj bol, ale ku kúpe nedošlo (lebo technický stav)
Subaru Impreza 2.0GX, 5MT, rv2001...
Subaru Legacy 2.5i, AT, rv2005...
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10654
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Koupě Forestera

Příspěvek od Mira »

No je to 20 let stará vrána co žere i trávu kolem cest. Na takový auto musí být zákazník, obyčejný řidič na přesun z A do B tohle neocení. A zajímal by mě RV, ten volant mi tam nepatří a chybí zadní stěrač. A fotek málo a nekvalitní aby nebylo nic poznat. Tohle chce vidět, ukázaná platí.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Odpovědět

Zpět na „Kupuji/vybírám auto“