Subaru4ever-ovo Subaru Leone 4WD Super Station 3AT (1983)

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49562
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru4ever-ovo Subaru Leone 4WD Super Station 3AT (1983

Příspěvek od VDC »

Adame sorry, ale ten mončičák je hnusnej furt stejně, tenkrát i teď :-) Ale hlavně,že z něj máš radost. :-)

[ Příspěvek odeslán z mobilního zařízení ] Obrázek
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Subaru4ever-ovo Subaru Leone 4WD Super Station 3AT (1983

Příspěvek od cerv »

Souhlas s VDC,ale hlavne ze mas Adame radost...a moc to zase nehon...je to starous!

[ Příspěvek odeslán z mobilního zařízení ] Obrázek
Uživatelský avatar
Subaru4ever
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2496
Registrován: pát lis 12, 2010 9:44 pm
Jméno a příjmení: Adam
Bydliště: Praha 5

Re: Subaru4ever-ovo Subaru Leone 4WD Super Station 3AT (1983

Příspěvek od Subaru4ever »

Samozřejmě jsem si vědom, z jaké doby a poměrů Mončičák pochází, a to rozhodně neobdivuji :1774: . Ale jinak mi přijde roztomilej. A rozhodně jsem chtěl jako spolucestujícího plyšáka nějakého dobového, ne nějakou moderní hračku z Ikeii :1774: . Ale pokud mi seženete pravého japosnkého plyšáka ze 70./80. let, nebudu se zlobit :unami:

Já ho honit rozhodně nebudu - důchodce bych taky bičem nehnal sprintem do schodů. Ale chtěl jsem si to jednou vyzkoušet, abych věděl. Samozřejmě jsem mu šlápl na krk až po 10 km, aby byl celý pohon dostatečně zahřátý a rozběhaný :4690:

Včera jsem absolvoval psychickou torturu na magistrátě při přihlašování :10125: . Poté, co jsem ze sebe udělal 2x blbce, než jsem se doptal po okýnku, kam chodí žadatelé, objednaní přes internet, se mi ženská vysmála do očí, co jsem to jako za vola, že za takovou šunku vyhazuju peníze za ekopoplatek. Nějaký soucit nad daní ekofašistům se fakt nekonal :baseball: . Na můj vtípek, že by bylo fajn mít možnost si za ty těžký prachy alespoň vybrat RZ, jsem byl setřen rázným "to nepřipadá v úvahu!!!". Pak jsem zaplatil a čekal snad 15 min. Bylo mi divný, co tam tak dlouho buší do počítače. Když mě zavolala, ukázala totálně zmršeně natisklej původní techničák, který prý musí vyhodit a že mi vyplňovala nový techničák. Takže v novém techničáku jsem evidovaný jako první majitel :-D, je mimochodem vytisklý taky o celý jeden řádek posunutý, a navíc výrazně zestručnila technický popis na zadní straně :839:

V původním bylo ve třech kolonkách "výrobce, výrobce vozidla, výrobce" ve všech vyplněno precizně "FUJI HEAVY IND., JAPONSKO". A ta kráva jednu kolonku nevyplnila vůbec, v té první je jen "FUJI JAPONSKO" a v jiné jen "FUJI HEAVY" :baseball:

Český úřade :fuckoff: ... za ty prachy, co jsem jim tam odevzdal, by mi měli nabídnout kafe, zákusek, masáž a přeblejskout při čekání boty. A místo toho se mi tam smějí do očí a nabízí takovou úroveň služeb, že by člověk nejradši brečel a stěhoval se do zahraničí :686:
EX Subaru Leone Super Station 1,8 AT, (r.v.83)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2005, LPG (r.v.04)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2010 (r.v.09)
>>> Subaru, čím starší, tím lepší! <<<
Uživatelský avatar
u-geen
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2103
Registrován: úte led 19, 2010 9:49 pm
Jméno a příjmení: Evžen Eiba
Bydliště: Kyje, okres Jičín

Re: Subaru4ever-ovo Subaru Leone 4WD Super Station 3AT (1983

Příspěvek od u-geen »

jiny urad, jiny mrav... u nas (Semily) za poproseni ukazou par cisel, se vsim pomuzou a poradej, dovyplnej formular... bohuzel to tak nefunguje vsude.
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Subaru4ever-ovo Subaru Leone 4WD Super Station 3AT (1983

Příspěvek od cerv »

To jsou fakt zmrdi s tim technicakem...a fakt nevim co tem kravam je do toho za co si kdo chce platit eko dan!Kdybys byl kamarad pana Janouska,Bema nebo jen vedouciho toho odboru,tak by si mel znacku jako vino...Na ten zkurvenej technicak sis mel stezovat u vedouciho,ja bych jim tam udelal bordel,co te ma zajimat ze je to krava co neumi tisknout!Hlavne abys tam mel spravny cisla atd,takhle aby ses nedivil ze pak mas auto nepouzitelny...me se to takhle jednou stalo,krava se spletla a pak to bylo dost slozity to resit!

[ Příspěvek odeslán z mobilního zařízení ] Obrázek
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49562
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru4ever-ovo Subaru Leone 4WD Super Station 3AT (1983

Příspěvek od VDC »

Adame chápu tvoji nasranost. Škoda, že nemáš v rukávu nějakýho držitele ZTP, mohl jsi ekozmrdskej poplatek ušetřit. Je to lumpárna.
K tomu plyšákovi, na plyšáky už jsem starej, tak o žádné vhodné alternativě k mončičákovi nevím. Na sedadle spolujezce mi vyhovuje manželka a ta pokud možno bez chlupů... :845:
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
alky
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1257
Registrován: úte srp 11, 2009 12:00 am
Bydliště: býv. voj. výcvk. p. Ralsko

Re: Subaru4ever-ovo Subaru Leone 4WD Super Station 3AT (1983

Příspěvek od alky »

VDC píše:Na sedadle spolujezce mi vyhovuje manželka a ta pokud možno bez chlupů... :845:
... ::-DDD:
Uživatelský avatar
SCOOTER
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2999
Registrován: ned úno 14, 2010 9:45 pm
Jméno a příjmení: Miloš Tůma
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru4ever-ovo Subaru Leone 4WD Super Station 3AT (1983

Příspěvek od SCOOTER »

Tome ty si vůůl ::-DDD: ...
Legacy 2.0R 121kw MT. MY2007 ...mazel
Forester S Turbo 2.0i 130kw. MY 2002-Radost
Legacy com.III 2.0i 92kw. MY2002
Outback 2.5i 121kw MT,MY2005
Outback H6 3.0i 154kw. MY2003-Luxus
Legacy 2.5i 115kw. MY1999
Subaru Impreza GT 155kw. MY1996-Legenda
Uživatelský avatar
Subaru4ever
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2496
Registrován: pát lis 12, 2010 9:44 pm
Jméno a příjmení: Adam
Bydliště: Praha 5

Re: Subaru4ever-ovo Subaru Leone 4WD Super Station 3AT (1983

Příspěvek od Subaru4ever »

Tak jsem se byl dneska po 33 dnech projet. A konečně jsem na Leonovi pošolichal alespoň nějaké drobnosti. Například jsem překontroloval tlak ve všech gumách (byl v pořádku) a nafoukl rezervu z 1,1 na 2,4 :845: . Taky jsem konečně pomocí nehtů a benzínu odstranil všechny moderní parazitní nálepky. Podle louže pod autem jsem odhadl výtok oleje na 2 deci za měsíc, což je v normě :811: . Před startem jsem kontroloval voltmetrem baterku a ukazovala plných 12V :850: . Start se hned napočtvrté povedl, a i po prohřátí pak sice na prvních 50 metrech motor pokuckával, ale vše si rychle sedlo do normálu. Je to pašák :supeer:

Chtěl jsem jet za sucha, takže zafungoval strejda Murphy a hned po vyjetí z garáže začalo lehce pršet :baseball: . Takže jsem objel cca 3 km, což sice není mnoho na prohřátí pohonu a regeneraci baterky, ale nechtěl jsem Leonka promáčet. Je to fakt neskutečná mašina a navíc je neskutečně krásnej :love:
EX Subaru Leone Super Station 1,8 AT, (r.v.83)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2005, LPG (r.v.04)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2010 (r.v.09)
>>> Subaru, čím starší, tím lepší! <<<
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Subaru4ever-ovo Subaru Leone 4WD Super Station 3AT (1983

Příspěvek od cerv »

Ty ze me delas nejakyho priznivce nevkusu...ty moderni samolepky byly samolepky ze srazu,tak aby si nekdo nemyslel,ze si polepuju auta samolapkama z hypermarketu:)

[ Příspěvek odeslán z mobilního zařízení ] Obrázek
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49562
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaru4ever-ovo Subaru Leone 4WD Super Station 3AT (1983

Příspěvek od VDC »

Zasvěcení vědí... :845:
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Subaru4ever-ovo Subaru Leone 4WD Super Station 3AT (1983

Příspěvek od cerv »

A co se tyce ty samolepky subaruclub.cz,ty sem nechal delat tenkrat ja,proto tak dobre drzi,to jsem jeste tenkrat netusil,ze ten web vedou takovyhle sracove,ktery az do dnes se tvari jako priznivci subaru,ale nejsou!Takze kde jsem jeste tu samolepku, mel,taky sem sundal!

[ Příspěvek odeslán z mobilního zařízení ] Obrázek
Uživatelský avatar
Subaru4ever
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2496
Registrován: pát lis 12, 2010 9:44 pm
Jméno a příjmení: Adam
Bydliště: Praha 5

Re: Subaru4ever-ovo Subaru Leone 4WD Super Station 3AT (1983

Příspěvek od Subaru4ever »

Tak to promiň Štěpáne, že jsem na tebe tak nevědomky nadával ::-DDD: :pr: ... holt "kvalitní Subarista" nechal vyrobit kvalitní Subaru-nálepky :supeer:
EX Subaru Leone Super Station 1,8 AT, (r.v.83)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2005, LPG (r.v.04)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2010 (r.v.09)
>>> Subaru, čím starší, tím lepší! <<<
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Subaru4ever-ovo Subaru Leone 4WD Super Station 3AT (1983

Příspěvek od cerv »

Oh yes:)

[ Příspěvek odeslán z mobilního zařízení ] Obrázek
Uživatelský avatar
Subaru4ever
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2496
Registrován: pát lis 12, 2010 9:44 pm
Jméno a příjmení: Adam
Bydliště: Praha 5

Re: Subaru4ever-ovo Subaru Leone 4WD Super Station 3AT (1983

Příspěvek od Subaru4ever »

Dneska jsem si udělal po měsíci den volna od učení a mimo jiné vytáhl v onom krásném slunečném dni Leona na pořádný výlet :drive: . 40 km na okreskách od Prahy směrem na Karlštejn jsem si fakt užil, a Leon taky. Starej krasavec s obrovskou chutí jezdit je balzám na nervy :supeer: . Vřele doporučuji!

A potvrdilo se mi, že prvních 10 km od nastartování Leon moc nejede, řadí nic moc a je takový unavený. Ale když se pak všechno prohřeje, promaže a rozhýbá, tak "Starouš" pádí tak živě a nadšeně, jako by minulý týden vyjel z fabriky. Je to drak! :subaru: :winner:

PS: Vyrazit autem jen tak bez důvodu je naprosto geniální. Bez mapy, bez hodinek, bez cíle, bez časového limitu. Jakmile člověk nespěchá, nikdo na něj netlačí a jede si JEN TAK pro radost, kam ho "kola zavedou", je to lahoda a dokonalý relax :811:
EX Subaru Leone Super Station 1,8 AT, (r.v.83)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2005, LPG (r.v.04)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2010 (r.v.09)
>>> Subaru, čím starší, tím lepší! <<<
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“