PC Games :-O

Odpovědět
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5063
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Makovica »

Ze som si ja blbec nevzal valnik s bocnicami :)
Přílohy
azov-khan.jpg
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5063
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Makovica »

Inak to sa mi zase zadarilo.
Isiel som Khana z garaze opravit pomocou F750. Ako som sa kochal, tak som vletel na tenky lad a uz som sa nevyhrabal. Tak som si povedal, ze pojdem s tym na korbe Azova nalozenym Khanom (len na navijaku) ho vytiahnut a zabavim sa pri tom. Ten skoncil rovnako :) Este, ze som mal nablizko CAT, ktory ho vytiahol .
Azov to inak dal skoro sam z toho ladu von, moc nechybalo.
Ak by som sa vratil s F750 do garaze a isiel znovu bez zachrannych operacii, usetrim asi 5nasobok casu tej cesty :)
Přílohy
azov-rescue1.jpg
azov-rescue2.jpg
azov-rescue3.jpg
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3127
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Šaman »

Makovica: podobný princip i u mne. Záchranná mise trvá x-nasobně delej, než restart ukolu...:-)

Nechal sem sa inspirovat a taky jsem zkusil vláček, trochu mini Austrálie. Dělám pořádek na Mičigenu (by Černé řece) a vrácením přívěsů,návěsů, cisteren a jiných jsem si "vydělal" na další slušné auto. :-)
A zkusil jsem toho DLC gratis CATa. Jako auto na úklid dobré, ale v bahně slabší. Ten "Mezinárodní" je lepší.
Přílohy
IMG_20210523_133030.jpg
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
pietro235
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 391
Registrován: pon kvě 01, 2017 5:13 pm
Jméno a příjmení: Peter Vido
Bydliště: Púchov, SR

Re: PC Games :-O

Příspěvek od pietro235 »

Makovica píše:Dnes som po dlhsom case pozrel do predajne aut a zistil som, ze mi odomklo kopec aut.
Tak som kupil Azov 64131 a hned ho aj vyskusal na snehu, lade na Kovde. A je to fakt neskutocny pracat. Ani tento nezna bratra. A este aj stabilitu ma vybornu a spotrebu ani nevravim.
Trochu nevyhoda je, ze ma pri 8x8 zapnuty diff vzdy on, takze sa blbo toci, ale to su detaily.
Mal byt udajne pomaly, ale vobec sa mi nezda.
Takze Bandita z DLC isiel hned do prdele.

A to by som asi mal este skusit asi Kolob 74760

Idem …
ten azov 64131 je asi najpomalší stroj v hre :)
je veľmi schopný, len škoda, že má len 47" pneu, pritom voron grad aj azov 5319 má "až" 50tky.

inak dnes som si všimol, že azov 73xxx, ten 5 nápravový má valník a "bočnice" s 3ma pozíciami pre náklad a aktívny podvozok.
konečne to nebude taký bruchoplaz ako doteraz.
pietro235
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 391
Registrován: pon kvě 01, 2017 5:13 pm
Jméno a příjmení: Peter Vido
Bydliště: Púchov, SR

Re: PC Games :-O

Příspěvek od pietro235 »

Makovica píše:Inak to sa mi zase zadarilo.
Isiel som Khana z garaze opravit pomocou F750. Ako som sa kochal, tak som vletel na tenky lad a uz som sa nevyhrabal. Tak som si povedal, ze pojdem s tym na korbe Azova nalozenym Khanom (len na navijaku) ho vytiahnut a zabavim sa pri tom. Ten skoncil rovnako Este, ze som mal nablizko CAT, ktory ho vytiahol .
Azov to inak dal skoro sam z toho ladu von, moc nechybalo.
Ak by som sa vratil s F750 do garaze a isiel znovu bez zachrannych operacii, usetrim asi 5nasobok casu tej cesty
tie autá sa dajú na korbe/ na prívese či návese pripevniť napevno pomocou tlačítka/príkazu "upevniť trucky" v menu "funkcie"
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5063
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Makovica »

pietro235 píše:
tie autá sa dajú na korbe/ na prívese či návese pripevniť napevno pomocou tlačítka/príkazu "upevniť trucky" v menu "funkcie"
No tak to vidim prvykrat, ze by tam nieco take malo byt.
Dalsi objaveny favorit Yar38. Na to, aka je to krabica, ma uzasnu stabilitu a priechodnost (6x6).
Len sa mi uz nejako namnozili skauti - Khan, F750, H2, Yar, nieco asi dam prec.
Ten HX520 ma zatial moc nepresvedcil a z priechodnosti F750 som celkom sklamany.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3127
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Šaman »

Trošku podvádím. Kdo by taky v tom terénu jezdil 3x, když to jde 2x :-)
Přílohy
IMG_20210523_203758.jpg
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5063
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Makovica »

Teraz som viezol s tym Azovom kovove tramy cez pol mapy na nepristupny stoziar (Kovd spodom mapy, cez mociare, kamenne priesmyky atd) a co ten truck presiel a vysplhal, to je neuveritelne.
Skautom by som tu trasu nedal.
Schvalne som vyberal kadejake chutovky, ze ho otestujem.
Priam neuveritelna stabilita a vysplhal by asi aj po stene. Pritom nezerie skoro nic.
Za mna zatial najlepsie auto v hre, asi aj lepsie ako Tayga (co sa tyka priechodnosti a prevozu materialu urcite). Nie nadarmo bol v par toplistoch uplne hore.
Přílohy
Umyvanie skla.
Umyvanie skla.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
pietro235
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 391
Registrován: pon kvě 01, 2017 5:13 pm
Jméno a příjmení: Peter Vido
Bydliště: Púchov, SR

Re: PC Games :-O

Příspěvek od pietro235 »

takto sa dajú bezpečne prevážať autá na korbe alebo na návese/prívese.
je to v hre už minimálne mesiac.

a v nastaveniach hry sa dá vypnúť otravná nápoveda pri zapnutí žeriavu.
Přílohy
upevnenie truckov.jpg
upevnenie truckov2.jpg
pietro235
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 391
Registrován: pon kvě 01, 2017 5:13 pm
Jméno a příjmení: Peter Vido
Bydliště: Púchov, SR

Re: PC Games :-O

Příspěvek od pietro235 »

tatra by mala byť dostupná od 22.6.2021, vtedy príde aj ďalšia teda 5.fáza, ale už pod year 2 pass-om.
neviem ako to má byť, ale písali, že to bude dvojitý truck alebo 2 trucky v jednom balíku.

6. fáza by mala byť 24.8.2021
7. fáza 30.11.2021
8. fáza 22.2.2022
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5063
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Makovica »

K tym problemom s vykonom - bol/je tam problem.
https://www.reddit.com/r/snowrunner/com ... _up_to_60/
https://forums.focus-home.com/topic/597 ... urrier-too
Sice nieco zhorsili, ale aspon je to pomalsie :-DDD
The new ones look worse. It's a really bad combination when things get uglier and you get less fps on top of that.
P.S.: Temporary solution for those playing on 13.12 - set your shadows to "High" for now to get decent fps.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Uživatelský avatar
Cliffer
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1775
Registrován: sob lis 21, 2015 6:24 pm
Jméno a příjmení: Tadeáš Pospíchal
Bydliště: Praha

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Cliffer »

Když jsme už u toho převážení aut - jde někde mějak vypnout, aby questový hráčem neovladatelný auta nereagovali když je člověk zapřáhne?
Respektive už několikrát jsem chtěl questovýho scouta přivést na místo určení, že bych si ho hodil na valník. Ale jak jsem ho vzal jeřábem tak mi začal kroutit kolečkama a nedejbože se i rozjíždět nebo brzdit a pak správný usazení na valník s bočničemi bylo nemožný..
Subaru Outback 3.0R "Démon"
- Skotsko 2022 (5567 km)
- Rumunsko 2021 (3574 km)
- Norsko 2020 (7007 km)
- Ukrajina 2019 (4060 km)
Subaru Outback 2.5i-prodán
- Balkán 2018 (4457 km)
- Balkán 2017 (5884 km)
- Skandinávie 2016 (8300 km)
Š.Felda 1.6
- Istanbul 2012 (6100 km)
Uživatelský avatar
fox
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1224
Registrován: pon dub 27, 2015 9:13 pm
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: Votice

Re: PC Games :-O

Příspěvek od fox »

Zkus jim odčerpat všechno palivo, před tím, než je začneš zvedat.
Subaru Forester 2.0X SG
Subaru Impreza 1.6 ex
Subaru Impreza 2.2 ex
Uživatelský avatar
Cliffer
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1775
Registrován: sob lis 21, 2015 6:24 pm
Jméno a příjmení: Tadeáš Pospíchal
Bydliště: Praha

Re: PC Games :-O

Příspěvek od Cliffer »

Právě jsem je zkoušel zdvihat i před opravou, ale mrchy minimálně hejbaj kolama do boků a třeba takovýhu Hummera jsem na ty bočnice už nenacpal když měl vytočený kola do rejdu :-(
Subaru Outback 3.0R "Démon"
- Skotsko 2022 (5567 km)
- Rumunsko 2021 (3574 km)
- Norsko 2020 (7007 km)
- Ukrajina 2019 (4060 km)
Subaru Outback 2.5i-prodán
- Balkán 2018 (4457 km)
- Balkán 2017 (5884 km)
- Skandinávie 2016 (8300 km)
Š.Felda 1.6
- Istanbul 2012 (6100 km)
pietro235
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 391
Registrován: pon kvě 01, 2017 5:13 pm
Jméno a příjmení: Peter Vido
Bydliště: Púchov, SR

Re: PC Games :-O

Příspěvek od pietro235 »

Cliffer píše:Když jsme už u toho převážení aut - jde někde mějak vypnout, aby questový hráčem neovladatelný auta nereagovali když je člověk zapřáhne?
Respektive už několikrát jsem chtěl questovýho scouta přivést na místo určení, že bych si ho hodil na valník. Ale jak jsem ho vzal jeřábem tak mi začal kroutit kolečkama a nedejbože se i rozjíždět nebo brzdit a pak správný usazení na valník s bočničemi bylo nemožný..
teraz v najnovšej verzii by to malo fungovať, spravili na to funkciu - stlačením tlačítka C keď je auto už na lane.
Odpovědět

Zpět na „Spotřební elektronika, počítače, IT“