Subaru ALM Hostivař

romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Subaru ALM Hostivař

Příspěvek od romull »

Jo jo, v textech je pár chybiček...buď se tomu moc nevěnují, nebo tomu nerozumí. Ten MY 2007 byl dnes prý někdo prohlídnout a tak je rezervovaný a u toho MY 2009 by šli s cenou trochu dolů, ve finále by byl bez DPH skoro za stejno co ten 2007 u kterého není odpočet možný. Takže na firmu je to za stejný peníz, jen mám trochu pobybnosti po telefonickém rozhovoru - samý superlativy a vše absolutně bez vady.
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Fluval
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 179
Registrován: čtv led 31, 2013 8:29 pm

Re: Subaru ALM Hostivař

Příspěvek od Fluval »

romulle lžou, o co se vsadíme?? :D
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Subaru ALM Hostivař

Příspěvek od romull »

No bojím se že bych sázku prohrál. Příští týden pojedu do Prahy služebně a pokud to tam ještě bude tak na to kouknu, za to nic nedám. Moc se mi to ale stejně nezdá a jednou nahlodaná důvěra se už těžko spravuje. Navíc by to bylo auto pro známého, tak jakýkoliv přešlap by mě mrzel 2x tolik.
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Fluval
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 179
Registrován: čtv led 31, 2013 8:29 pm

Re: Subaru ALM Hostivař

Příspěvek od Fluval »

jj po telefonu to u mě taky bylo vše v pořádku, ale při příjezdu...
chajda96
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř dub 03, 2013 1:51 am
Jméno a příjmení: Honza Chaloupka

Re: Subaru ALM Hostivař

Příspěvek od chajda96 »

Negativních reakcí je tu docela dost, ale chybí alespoň náznak toho, čeho se týkají. Servisu, prodej ojetin, přístupu k zákazníkům...? Jasný, že Frey nebo jiný ofiko dealer to nebude. Ikdyž je pravda, že i u Freye sem byl zeptat na nějaký technický detail a prodávající na mě koukal jak z jara...(nakonec sem na diskuzi našel jednoduché řešení). Co je tedy na Almu tak odstrašující? Ptám se jako potencionální zákazník...
Subaru Outback 3.0R, AT, MY08-09
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2389
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Subaru ALM Hostivař

Příspěvek od newli »

Myslim, ze jsem to jiz nahore jasne naznacil - neferove jednani pri prodeji noveho i ojeteho vozu.
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
Vision7
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř zář 07, 2011 4:43 pm
Jméno a příjmení: Lukáš Zima
Bydliště: Praha 10

Re: Subaru ALM Hostivař

Příspěvek od Vision7 »

chajda96 píše:Negativních reakcí je tu docela dost, ale chybí alespoň náznak toho, čeho se týkají. Servisu, prodej ojetin, přístupu k zákazníkům...? Jasný, že Frey nebo jiný ofiko dealer to nebude. Ikdyž je pravda, že i u Freye sem byl zeptat na nějaký technický detail a prodávající na mě koukal jak z jara...(nakonec sem na diskuzi našel jednoduché řešení). Co je tedy na Almu tak odstrašující? Ptám se jako potencionální zákazník...
Asi jsem tady jediný, ale se servisem tam jsem já spokojený :811: . Jinak, oni jsou ofiko prodejce a servis více než 15let. Carpenter se objevil po hodně dlouhé době po nich a AWD je ofiko servis pár let (AWD považuju určitě více za srdcaře a ojetým autům se taky dost věnují). Takže se mi nechce věřit, že kdyby to byli takoví "ňoumové", tak by zastoupení Subaru je tu nechalo tak dlouho žít (a třeba jsem naivní :655: a nevím jak to chodí). V Praze jsou ofiko prodejci jenom dva a servisy tři http://www.subaru.cz/praha.html
Jak jsem prve psal, mám určité pochybnosti u prodeje ojetých aut, ale je to praktika více ofiko servisů/dealerů. Díky puncu oficiálního servisu a prodejce si nechávají za ojetá auta zaplatit, i když ta auta neznají. Sám jsem tam ale auto nekupoval (hledal jsem ho více než rok) a pokud jsou prodávajícím přímo oni, tak větší šance řešit skryté vady (či si vyjednat při koupi záruku), než s někým na ulici. Je to vztah kupující a prodávající a nezapomeňte, že kupující je ten silnější (když se mi něco nezdá, tak si to nekoupím). Fakt jsem teďka řešil koupi auta (Fordu) a nedovedu si představit, že by v ALM dělali takové prasárny jako omlazování roku výroby, stáčeli tachometr, padělali servisku, prodej ve smlouvě od někoho jiného - jako tady ten mist, který funguje spokojeně dodnes - http://www.sdruzeni-sova.cz/clanek/cern ... bazaru-368 .
U koupě Subaru určitě platí nespěchat, přeci jen nabídka není taková jako jiných značek, ale i tak, těch aut je u nás mnohem víc, než před pěti lěty. Nebo pokud chceš něco konkrétního, tak zavolej do ALM, AWD a Carpenteru a uvidíš, zda Ti řeknou, zda to umí sehnat / dovézt.

Takže se servisem mám reálné zkušenosti a to pozitivní, co se týká prodeje aut je to můj názor, ne zkušenost.
Subaru Impreza 2.5 STI, MY08
Odpovědět

Zpět na „Ze světa Subaru“