Hydepark

Odpovědět
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3038
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Hydepark

Příspěvek od yeti »

Máš pravdu >B-) Ale já jsem dneska aspoň opravil sekačku a ušetřil 25tis za novou. [BANANA] a posekl zahradu. Na druhou stranu jsem se na Hondu těšil :-D
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Vladimir_xh
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1527
Registrován: stř zář 02, 2009 6:21 pm

Re: Hydepark

Příspěvek od Vladimir_xh »

Tak to je super, mě vždycky potěší, když se mi povede oživit nějakou takovou mrtvolu ...
Ex. Subaru Outback BR MY11 2,5 123Kw
Subaru Forester SG MY03 2,0 92Kw
CUCV M1009. V8 6,2D
Chorche
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2648
Registrován: ned úno 06, 2022 5:21 pm

Re: Hydepark

Příspěvek od Chorche »

VDC píše: sob dub 27, 2024 5:28 pm Nebudem slovíčkařit. Ukázat ti ten příspěvek nemůžu, protože jsem jich, v rámci zachování duševního zdraví, přečetl pouze zlomek. Ale to co jsem zaznamenal mi stačilo.
takže účelový obvinění bez důkazů... klasika... hlavně že vaše strana tady furt řve "ukaž zdroj"...
offroadforum.cz

Otloukánek = legacy outback BP 2004
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14925
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Hydepark

Příspěvek od Tapan »

yeti píše: sob dub 27, 2024 5:42 pm Tak to je aspoň slovo do pranice. Na nic si nehrajme a rozhodni. Máš na to právo. Ale pak se neoháněj svobodou a demokracií.
Hele ty demokrate, myslím, že kdyby se hlasovalo, jestli tohle vaše proruský pískoviště ukončit nebo ne, moc šancí mu nedávám. Si zas pleteš demokracii s právem veta pro největšího mimoně. Demokracie je realizace názoru většiny. A většina nejsou ti tři, co nejvíc křičí. Se nad tím zamysli, než se zas budeš ohánět demokracií. Demokracie je sice docela na hovno, ale jiný systémy se historicky ukázaly víc na hovno.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Chorche
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2648
Registrován: ned úno 06, 2022 5:21 pm

Re: Hydepark

Příspěvek od Chorche »

jasně, takže kdyš je něco na hovno budem to hájit do posledního žijícího demograta...
offroadforum.cz

Otloukánek = legacy outback BP 2004
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14925
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Hydepark

Příspěvek od Tapan »

@Chorche tak že se uklízečka nebo kopáč se sedmi třídama základky nepřímo podílejí na podobě státního rozpočtu je na hovno, o tom žádná. Jenže nedemokracii jsme tu měli relativně nedávno a stýská se po tom málokomu. Rád si poslechnu tvůj koncept dokonalého, spravedlivého a korupci-moci-vzdorného systému. Nemáš? Jo aha, tak nic. Kritizovat umí každý jelito.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3038
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Hydepark

Příspěvek od yeti »

A taky jsem dneska vyměnil olej ve foresterovi.
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24436
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Hydepark

Příspěvek od sima »

Vladimir_xh píše: sob dub 27, 2024 7:07 pm Kurva chlapi, kdyby jste věnovali tolik času a energie, kterou tady mrháte, raději na něco bohulibého... Z jedné i z druhé strany pořád dokola X-& Stejně se na tom neshodnete, tak už by bylo na čase se na to vysrat ;-D
Mluvíš mě z duše, mimochodem docela nechápu, kde na to mnozí zde berou čas, v průběhu dne, kdykoliv... o potřebné energii ani nemluvím, to už musí být taky na diagnozu.
Chtělo by to počítat do deseti, do dvaceti, do sta, trošku to zklidnit.
Jinak Chorcheho odkaz, přečetl jsem, vidím to podobně. Ne úplně tak jednostranně teda, ale dosti stejně. Přijde mě zcela jasně, bohužel, že lidi hodně přiostřili a někteří jak vidí oponenta, tak začnou šílet, jako když býkovi ukážeš červený hadr. Pak veškerá diskuze padá, o ničem.
https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2 ... laska.html
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Chorche
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2648
Registrován: ned úno 06, 2022 5:21 pm

Re: Hydepark

Příspěvek od Chorche »

Tapan píše: sob dub 27, 2024 9:34 pm Rád si poslechnu tvůj koncept dokonalého, spravedlivého a korupci-moci-vzdorného systému. Nemáš? Jo aha, tak nic. Kritizovat umí každý jelito.
tapane, trpíš alzhajmrem nebo si děláš jenom kozy? Já sem tu jedinej spravedlivej systém zmiňoval. A zmiňoval sem tu i nutnost osvícenýho diktátora po přechodnou dobu před zavedením toho systému... Vopakovat se ale nebudu.
offroadforum.cz

Otloukánek = legacy outback BP 2004
Chorche
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2648
Registrován: ned úno 06, 2022 5:21 pm

Re: Hydepark

Příspěvek od Chorche »

o harousovo spravedlivý justici a soudružkách a soudruzích komsomolcích https://pravyprostor.net/a-sousat-se-za ... prikazuje/
offroadforum.cz

Otloukánek = legacy outback BP 2004
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14925
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Hydepark

Příspěvek od Tapan »

@Chorche dokonalej systém je ten, kteří všichni, nebo aspoň téměř všichni, akceptují. Nemusí ho milovat ani považovat za ideál, ale musejí být ochotni v něm žít a fungovat. Ne že Chorche nařídí, všichni se přizpůsobí a Chorchemu bude dobře. Mimochodem shořel bys jak papír už na osvíceném diktátorovi. Ukaž mi v novodobé historii jednoho takového. Snít je hezké, ale já se ptal po něčem, co má potenciál fungovat.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
Harous
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1670
Registrován: čtv pro 26, 2013 8:05 pm
Bydliště: Kolín

Re: Hydepark

Příspěvek od Harous »

Chorche píše: ned dub 28, 2024 10:46 am o harousovo spravedlivý justici a soudružkách a soudruzích komsomolcích https://pravyprostor.net/a-sousat-se-za ... prikazuje/
Pominu, že neznáš význam slova komsomolec. Pominu i to, že nechápeš dělbu moci na zákonodárnou, výkonnou a soudní. Přejdu i to, že autor článku má v hlavě nasráno. Ale zajímalo by mě co konkrétně ze znění toho zákona Tě natolik pobuřuje. Mohu znát konkrétní body? Předpokládám totiž (tipuji, že mylně), že si četl i v článku odkázaný vládní návrh a důvodovou zprávu...

P.S. Konspirační web Pravý prostor nesleduji, ale tohle vyjadřování je tam normální? Ten článek je absolutní dno...
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´
Chorche
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2648
Registrován: ned úno 06, 2022 5:21 pm

Re: Hydepark

Příspěvek od Chorche »

pro někoho dno, pro někoho jinýho vzkaz... a jak s tim naložíš je čistě tvoje věc. Jen je dobrý mít na paměti že každá revoluce žere svý děti a jedno takový kudrnatý dítě, komsomolcema milovaný, bylo v souladu s timle zákonem sežráno nedávno... takže zdá se že v bezpečí nejste ani vy ;-)
offroadforum.cz

Otloukánek = legacy outback BP 2004
Chorche
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2648
Registrován: ned úno 06, 2022 5:21 pm

Re: Hydepark

Příspěvek od Chorche »

Tapan píše: ned dub 28, 2024 10:50 am @Chorche dokonalej systém je ten, kteří všichni, nebo aspoň téměř všichni, akceptují. Nemusí ho milovat ani považovat za ideál, ale musejí být ochotni v něm žít a fungovat. Ne že Chorche nařídí, všichni se přizpůsobí a Chorchemu bude dobře. Mimochodem shořel bys jak papír už na osvíceném diktátorovi. Ukaž mi v novodobé historii jednoho takového. Snít je hezké, ale já se ptal po něčem, co má potenciál fungovat.
Osvícenej diktátor neni vo tom aby ho lidi milovali... je vo tom aby vyved společnost z marazmu jak morálního a etickýho tak z ekonomickýho. Naopak zezačátku ho věčina lidí bude nenávidět... Výsledky jeho práce se naučej milovat až pozdějc. V současný době má možná lehoučce našlápnuto Javier Milei, ale osobně mu moc nevěřim. Posledním mě známým osvicenym diktátorem byl Augusto Pinochet.
offroadforum.cz

Otloukánek = legacy outback BP 2004
Uživatelský avatar
Harous
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1670
Registrován: čtv pro 26, 2013 8:05 pm
Bydliště: Kolín

Re: Hydepark

Příspěvek od Harous »

Konkrétní body toho zákona který Ti vadí se tedy nedozvím...
Subaru Outback 2.5i-S Executive - 19´
Ford Mustang GT Convertible 4.6 V8 MT - 00´
KIA Sportage T-GDI HEV AWD TOP - 22´
KTM 990 Adventure
ex - Subaru WRX STI 2.5 Sport Limited Edition - 16´
Odpovědět

Zpět na „Politika, věda, vzdělání, společnost, legislativa“