Mytí, wapky, péče o kastli

Odpovědět
mišus
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1497
Registrován: pon dub 27, 2015 8:12 pm
Jméno a příjmení: Michal

Re: Mytí, wapky, péče o kastli

Příspěvek od mišus »

@HonzaCZ málokterý auto jede párkrát do roka pár km jako tvoje a je schovaný v garáži. I když se používají performance ozivovace a údržbový přípravky na plast objeví se to stejně znova :D holt častější údržba starých věcí, normální.....
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22000
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Mytí, wapky, péče o kastli

Příspěvek od HonzaCZ »

Jak jsem psal hned v prvním souvětí: Dřív stačilo 5 minut na sluníčku a bylo to vidět. Teď to stálo celý den venku, za těch největších hiců minulý týden, čumákem na jih a nebylo tam nic. Takže za mě tam rozhodně nějaký progress k lepšímu je. 😁 Jestli bude stačit "častější údržba starých věcí", tak je to v pohodě, s tím se počítá. Pokud by došlo na slova, že z toho "uteče" něco, co tam má být (pudr nebo nějaké pojivo atd.) a pak se to celý rozpraská nebo jinak znehodnotí, tak to by bylo horší. Ale jak jsem taky psal, plán mám případně už i na tuto eventualitu.

Jinak mám pocit, že právě ty suprdupr oživovače a jiný srajdy, který reagují s tím povrchem nebo do něj navzlínají, jsou právě to zlo, co tohle způsobuje. Ono umýt do hloubky 20 let starou palubku holt dá práci. Přikrejt ten bordel vrstvou nějakýho mastnýho sajrajtu je mnohem jednodušší. 🤣

PS. Jsem nevěděl, že mě šmíruješ, jak často vyjíždím z garáže. 😅
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“