Hydepark

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14882
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Hydepark

Příspěvek od Tapan »

Chorche píše: stř bře 13, 2024 9:07 am je fajn, že ruskýho noka Mašína ste vodignorovali ;-) Dfens měl jako obvykle pravdu...
To máš těžký. Kdo s tebou souhlasí, tak si to přečte, pokývá hlavou a necítí potřebu to komentovat. Kdo s tebou nesouhlasí, tak to taky nekomentuje, protože politická diskuze s tebou nemá smysl :-) Ty seš schopnej dvojí metr a Jugoslávii vytáhnout nad naprosto libovolným tématem a nediv se, že tohle nikdo soudnej není ochoten podstupovat.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22764
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Hydepark

Příspěvek od spm »

@MirekK Ano, načetl jsem za mě dostatečný vzorek na to, abych to považoval za ztrátu času a zároveň vzhledem k tomu, jak funguje placená inzerce na internetu, nemám ani další zájem jim zvyšovat zisky tím, že budu ty stránky otevírat :-)
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11896
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Hydepark

Příspěvek od Traveller »

námořníku, v tom máš určitě pravdu, že když příjdeš k takovým penízkům, tak je potřeba se ohánět všemi možnými způsoby a iluze si o tom nedělám..., to skutečně ne. To bych nechal na vyšetřování orgánům, protože to tu můžeme rozebírat ze všech stran, ale fakt je, že ve vězení neseděl a nesedí. Ale když to bereš z tohoto pohledu, tak myslíš si, že Kelner, Křetínský, Komárek a spol. se chovali nějak lidumilněji a slušněji??? Já jsem přesvědčen o tom, že nikoliv a že v takovémto byznysu musíš mít ostré lokty.
No a to mě samozřejmě vede k myšlence, že Babiš všem vadí, ale o těch výše uvedených prakticky nikde nic. Proč asi? Odpovězte si sami.

Tapane, beru. Asi jsem byl také v afektu a nějak mi to utkvělo. Budiž mi přičteno k dobru, že jsi chtěl odkaz, tak jsem ho bez zkreslení dohledal a uvedl.. :-|
Také se mi to občas stane, když tu začnou někteří plácat všechno možné... ;-D
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14882
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Hydepark

Příspěvek od Tapan »

Traveller píše: stř bře 13, 2024 10:05 am No a to mě samozřejmě vede k myšlence, že Babiš všem vadí, ale o těch výše uvedených prakticky nikde nic. Proč asi?
Asi protože nekandidují na prezidenta a neserou se do vrcholné politiky? Aspoň ne napřímo, ale maximálně tak po staru přes své koně, tak jak se na kmotry sluší a patří.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11896
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Hydepark

Příspěvek od Traveller »

@Tapan Tomu celkem rozumím a asi to tak nějak bude. Spíš určitě. Nicméně pokládám otázku znovu: Komu to asi vadí? A sám si odpovím. Vadí to kde komu, jak je vidět nejen tady. ;-D Ale na 100% to vadí těm, kterým rozkopal nejvíc báboviček, resp. jejich zaběhnuté křivárny. A jsme u toho co jsem psal dneska ráno i v dřívějších příspěvcích. Může se snažit kdo chce jak chce, ale tohle mi nikdo nevyvrátí i kdyby na hlavě tancoval. A pokud se o to bude někdo snažit, tak si o něm začnu okamžitě myslet, že nemá všech 5 pohromadě.
Jinak se samozřejmě můžeme přít o cifrách, kolik si při té příležitosti, když už tam byl, přihrál do kapsy. Skutečně nejsem na hlavu, abych si myslel, že je to kluk růžový jak lilie..., pokračovat asi nemusím.
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Chorche
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2619
Registrován: ned úno 06, 2022 5:21 pm

Re: Hydepark

Příspěvek od Chorche »

spm píše: stř bře 13, 2024 10:04 am @MirekK Ano, načetl jsem za mě dostatečný vzorek na to, abych to považoval za ztrátu času a zároveň vzhledem k tomu, jak funguje placená inzerce na internetu, nemám ani další zájem jim zvyšovat zisky tím, že budu ty stránky otevírat :-)
je ftipný, že se jedná o autentickej rozhovor s Mašínem (ano s tim jednim z bratrů Mašínů), ale vy řešíte pošťáka (PL)...
Ale chápu, že co se nehodí do krámu, je lepší odignorovat a dyš to nejde odignorovat, tak vokecat :-D
offroadforum.cz

Otloukánek = legacy outback BP 2004
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1309
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Hydepark

Příspěvek od PeteBiggy »

Traveller píše: stř bře 13, 2024 11:11 am .... Ale na 100% to vadí těm, kterým rozkopal nejvíc báboviček, resp. jejich zaběhnuté křivárny. A jsme u toho co jsem psal dneska ráno i v dřívějších příspěvcích. Může se snažit kdo chce jak chce, ale tohle mi nikdo nevyvrátí i kdyby na hlavě tancoval. A pokud se o to bude někdo snažit, tak si o něm začnu okamžitě myslet, že nemá všech 5 pohromadě.
Přesně tak. Tohle říkám od začátku, když jakože "oficiálně" do politiky vstoupil. A těm řečem, že šel do politiky proto, aby dále rozšiřoval své "hmotné statky", tomu se musím pořád jen smát. Kdyby mu šlo primárně o prachy, tak zůstal tahat za nitky pěkně zpoza buku, tak jako to dělal předtím.
Já říkám, že ten tam šel budovat sny svého nekonečného Ega. "Já, já jsem Andrej Babiš a přišel jsem to tu všechno zachránit". A tohle mi potvrzuje i informace z jeho bližšího okolí. Sice až "z druhé ruky", ale dokonale mi do toho zapadá. A sice to, že on už neměl potřebu dále jít po jmění,
ale že se potřeboval ukázat jaký je frajer. Ti ostatní miliardáři ho prý moc do klubu nebrali, tak jim chtěl ukázat, co že značka AB znamená. Tzn., strašně mu šlo o to se např. dostat do Bílého domu, fotit se, třást si rukou s nejznámějšími/nejvlivnějšími osobnostmi světa atd.
Do té doby než "oficiálně" do politiky vstoupil, skoro nikomu nevadil (tím samozřejmě myslím vrcholné politiky a ne tu spoustu rozvrácených rodin, zničených životů...). Ale jakmile jim začal dominovat na tom jejich hřišti, tak to je pak jiná.....

Jinak, tak jak se tady pěkně s povzdechy opakujete nad tím, jak jste jakože v šoku, kolik lidí chce volit ANO (což já se teda mimochodem vůbec nedivím a znovu se ptám, kdo za to může???). A že dostanou hlas i od lidí, od kterých by jste to nečekali. Tak stejně jsem já v šoku z toho, jak stále a pořád dokolečka dokola dokáže být nejlepší politik ten, který se umí co nejlépe vymezit vůči Babišovi. K tomu už jen stačí populisticky prohlásit, "já, já nejsem populista jako tam ti" a "já jsem ten správný demokrat, co se dívá na západ". A tohle v podstatě stačí. U spoustu lidí = úspěch zaručen. Vše ostatní je už podružné! Smutné!
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Cheza
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1234
Registrován: úte úno 14, 2017 10:32 am

Re: Hydepark

Příspěvek od Cheza »

PeteBiggy píše: stř bře 13, 2024 12:05 pm Sice až "z druhé ruky", ale dokonale mi do toho zapadá. A sice to, že on už neměl potřebu dále jít po jmění, ale že se potřeboval ukázat jaký je frajer.
Sundej růžový brýle. Pokud neměl potřebuji jít po jmění, tak jak vysvětlíš třeba zajišťovací příkazy na konkurenční firmy a jeho snahu je zlikvidovat? A že jich nebylo málo...např. FAU Přerov, Frigoprima, Tradeco atd.
Subaru Impreza WRX MY 2008
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22764
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Hydepark

Příspěvek od spm »

Jestli by ty peníze vydělal jinak můžeme spekulovat. Nicméně rozhodně nelze přehlédnout, že za jeho působení ve vládě se příjem dotací jeho holdingu značně zvýšil a výběr daní snížil: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/fakt ... ace-211725
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1309
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Hydepark

Příspěvek od PeteBiggy »

Cheza píše: stř bře 13, 2024 12:40 pm Sundej růžový brýle. Pokud neměl potřebuji jít po jmění, tak jak vysvětlíš třeba zajišťovací příkazy na konkurenční firmy a jeho snahu je zlikvidovat? A že jich nebylo málo...např. FAU Přerov, Frigoprima, Tradeco atd.
Ano, růžové brýle, právě mnozí z vás by je měli sundat ;)

Jinak, psal jsem primárně.... To, že když už tam je, že toho využije (zneužije), to je u člověka jeho charakteru jasná věc....
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20659
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Hydepark

Příspěvek od námořník »

@PeteBiggy
@Traveller
Řekl bych že jste trochu mimo. Tady takový shrnutí.
https://www.babisovyzlociny.cz/
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1309
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Hydepark

Příspěvek od PeteBiggy »

Námořník: Tak Jirko, hlavně, že ty mimo nejsi, a že ty seš in :-) Ano, na Babišovy zločiny by se zapomenout rozhodně nemělo, jakožto ani na ty těch ostatních.
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20659
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Hydepark

Příspěvek od námořník »

Možná jsem, ale neobhajuju kriminálníky. Ale já zapomněl, ona je to kampaň.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10653
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Hydepark

Příspěvek od Mira »

Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20659
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Hydepark

Příspěvek od námořník »

Tak nějak. Komu se chce do podrobna, tak si může přečíst knížky od Kmenty.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Odpovědět

Zpět na „Politika, věda, vzdělání, společnost, legislativa“