Poslední mohykán - H6 2019 Kanada

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24342
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Poslední mohykán - H6 2019 Kanada

Příspěvek od sima »

CoZmo píše: stř črc 26, 2023 10:52 am neříkej, že celý život žiju v mylné iluzi, že se v českym štemberku jezdí taky závody do vrchu...příjezd i odjezd z toho místa si o to celkem říká...tak vidíš, good point, vymyslel sem si svoje nový závodiště a uvedl tady úplnou ptákovinu :-)
CoZmo to jako fakt? To je teda boží omyl :-D
wenzel píše: stř črc 26, 2023 4:36 pm 😃😃😃 a tak stávají se horší věci, já donedávna žil v přesvědčení na základě životních zkušeností, že jsou jen dvě pohlaví. A vidíš, svět mě vyvedl z omylu. Ale já narozdíl od tebe tomu světu nemůžu nakopat prdel, že mě z té mé pohodové iluze vytáhnul 😉
To je ale krásný komentář, kde ty na to taky chodíš :-D :-D
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1679
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Poslední mohykán - H6 2019 Kanada

Příspěvek od CoZmo »

Já tomu světu nechci nakopat prdel, náhodou je to fakt super a zvláštní pocit...je to místo, kterým projíždím 40 let, ale mám to daleko od domova...a vždycky si říkám...hm, to sou ty zatáčky, tady se jezdí ty závody do vrchu, co sem osobně nikdy neviděl a představuju si jakej tam na tom krátkým úseku musí být bordel a jak si někdy musím udělat čas tam zaject a vono prdlačky :-) no dobře ty...

hele do včerejška sem byl taky přesvědčen, že mohykán nemá klasickej tempomat, jen adaptivní...a hele, má i klasickej...a zase omezenej jen na 145, to je fakt běs...
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22764
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Poslední mohykán - H6 2019 Kanada

Příspěvek od spm »

V tom druhym sternberku jsou ty zatacky lepsi. Ale taky na vjezdu do ty obce meri a kdyz premyslis proc se ti zas trepe volant pri jizde misto koukani na tachometr, tak ti prijde pohled za 600 :-DDD

Odesláno z mého SM-F926B pomocí Tapatalk

Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49216
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslední mohykán - H6 2019 Kanada

Příspěvek od VDC »

http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1679
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Poslední mohykán - H6 2019 Kanada

Příspěvek od CoZmo »

tak máme za sebou první servisní zásah...překvapivě brzdy, to je snad moje subaru prokletí. Sem tady laboroval všude možně proč při vyšších rychlostech (fakt vyšších) cítím lehkou malou nepříjemnou vibraci na volantu, postupně se přidal lehoučký oder od kola, který sem přisuzoval tomu, že auto dostalo antikorozní nástřik...a bylo to tam, samozřejmě pístky hajzlové, jeden zlenivěl. A bylo to jak v těch blbejch ftipech, kde mě moje žena už začala podezřívat z neplech, jak sem furt koumal, čím to je až mě jednou v noci osvítilo jasné poznání.

No naštěstí podchyceno zavčasu a nic se nestalo. A naštěstí soudruzi v subaru umí vymejšlet nový kastle, ale na zbytek serou, takže náhodně pohozené pístky v regálu seděli.

Další zajímavej zážitek včera v rakousku, mlha že by se dala krájet a mizera Eyesight řekne, že s tim nechce mít nic společného a že si mám bourat sám...ale zrcátka se překvapivě zbarvili do žluta...to je mi magie.

A mám tu jeden dotaz...u starýho otb sem v infotainmentu vždycky nadatlil servis a km a pak se bavil tím, jak mi jedou odpočty do dalšího oleje...a tady sem nadatlil a nevím nic, akorát mi jednou vyběhlo, že by to servis chtělo, ale netuším za kolik km atp...nějaká rada co dělám blbě?
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1679
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Poslední mohykán - H6 2019 Kanada

Příspěvek od CoZmo »

tak máme 60tis najeto a mohykán šel na wellness...všechny oleje a kapaliny ven a nové. CVT, diferáky, motor...pokud někdo věříte pohádkám o tom, že v CVT měnit olej netřeba, tak věřte dál, já tu výměnu cítím docela dost. Jezdí zas jak novej, cvt není ani poznat, že tam je...je to mazel holt.

Před časem se tu vedla zajímavá diskuze, že někdo uvařil cvt při tahání vleku závodníma rychlostma na balkáně...tak jsem kouknul do návodu, jak to teda je...je pravdou, že pro 2,5l a 3,6 jsou rozdílný limity povoleného zatížení při horkém počasí a dále je uvedeno, že pokud je teplo (30C)a jezdí se s vlekem v kopcích na trase delší jak 8km, tak se nemá překračovat rychlost 72km/h. A auto by si mělo preventivně vypnout klimačku kvůli ochraně motoru. Tak to jenom takovej postřeh. V chladném počasí lze cokoliv...vlastně mě v manuálu překvapila dlouhá pasaáž řešící tipy a triky v offroadu, ale to všiichni znáte. U legacy napsáano, že mimo silnice nepatří, u otb patří :-)
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“