Moje auto po Subaru

Odpovědět

Zase Subaru?

Zase, zase - jsem nadšen! :-)
96
47%
Ještě nevím - nejsem vázán na značku.
9
4%
Asi ne, jsou i jiné značky.
6
3%
Rozhodně ne, Subaru mě zklamalo.
3
1%
Jen pokud budou k mání nějaké rozumné modely.
32
16%
Další auto je v nedohlednu, zatím neřeším.
48
24%
Jiná odpověď - upřesním v diskusi.
9
4%

Celkem hlasů: 203

Nemmo
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Jméno a příjmení: Daniel Stehnej

Re: Moje auto po Subaru

Příspěvek od Nemmo »

,,,,| (*_^) |,,,, >B-) Tak jsem si před 5 lety pořídil VW Phaeton a Foryn musel z domu, pak jsem začal s přestavbou chaty a potřeboval "služebáka na chatu" a přikoupil VW Passat B5.5....toho jsem se teď zbavil a shodou okolností se mi Foryn vrátil zpět ...bože já su tak šťastné...
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel

Příspěvek od Šaman »

Naštěstí ještě můžeme provozovat 20 let starého lesníka paralelně s korejskou kráskou….
Tak ten forestr je u mne už 15 !!! let :-) od jeho 18 000 po současných 180 000km
Korejka absolvovala garančku po roce, sice to trvalo 4 hodiny, ale opravili nám nějakou kosmetiku a vzhůru na druhou desetitisícovku km….
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Jméno a příjmení: Petr Němec

Příspěvek od petr »

pěkné soužití =) to je teda sotva zajetý, to ještě dalších 20 let spolu vydržíte ;-D
můj bývalý foryn už má 400 tkm a ještě taky žije, nedávno prošel STK a vypadá to, že ještě snad chvíli požije :-D
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VDC »

To je teda krásný soužití !! 15 let mám Previi.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Jméno a příjmení: Radek- šíma

Příspěvek od sima »

Nooo, to je už teda susede teda pěkný výkon, to jsem opravdu netušil, že už 15 let... 8() i když pravda letí to jak prase, i já mám lesníka už 9 let, najeto cirka 100 000 km, je to sice oproti tobě hovno, ale opravdu teď zírám jak ten čas letí a teda gratuluji ti a fandím ti moc, že jsi si ho přeci jen nakonec nechal, jsou to neskutečné držáky a spolehlivé povozy, všehoschopné a přitom uživatelsky, servisně zcela nenáročné, s ničím tě notravující, elektronika nezlobí, nic nezlobí, jen kopneš do vrtule a jedeš, na ty roky až neskutečné fakt jo (*_^) |,,,,
Mimochodem, dnes jsem jel opět lesníkem a je to sice asi nepřenositelné, ale ta jízda s ním je tak zábavná a uspokojivá, po všech stránkách jo, i švára mě to říkal, že se v tom sakra dobře jede a řídí se ona plejáda fajnově moc. Já si někdy i říkám, proč máš toho lesníka tak rád, to je když s ním jezdím každý, každičký den a logicky z toho nastane ta chvíle, kdy si řeknu, vždyť je to jen obyč přibližovadlo, ale není, pak to hned zaženu a uvědomím si, že takové auta jsou opravdu jedinečné, nechci se tu úplně rozpoložit, jako naivní milenka své první lásky, ale je to tak, jsou to skvostné auťáky.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
clay
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Jméno a příjmení: Michal Šprachta
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od clay »

No já to mám trochu složitější
Hyndai Santa Fe 2,7 V6 pořízeno listopad 2004 (takže brzy dvacet let) něco kolem 370tkm z toho poctivě 250tkm na LPG dodnes slouží s Webasto jako rezerva
Subaru 3,O H6 - dnes Rexcor - rv 2005 pořízeno k nám v 2010 něco klem 85 tkm (snad) dnes něco přes 320 tkm
Subaru 3,6 R6 - rv 2009 model 2010 pořízení 2013 s cca 35 tkm . nyní 317 tkm
Volvo C70 I rv 2003 - k nám před třemi lety manželce jako dar k 35 výročí (tedy i se mnou jako řidičem :-DDD ) ročně kolem 5tk a celkově něco přes 200 tkm - cabrio výlety, kdy je cesta i cíl

"dobré věci se nekazí
dobré věci se nemění"

Clay
Sny se mají plnit.....Subaru bez kompromisů !!!
Subaru Outback H6 3,6 2010
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“