Chci koupit Legacy/Outback BM/BR

Máte zájem o koupi nějakého vozu ? Zde můžete prodiskutovat případné nabídky.
Odpovědět
jakupsmydl
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř led 03, 2024 12:02 am

Chci koupit Legacy/Outback BM/BR

Příspěvek od jakupsmydl »

Ahoj, mam staryho Otika (2002) a sype se mi pred ocima (prohnily prahy, praskly predni sklo, vyfuk neustale varenej, cukani prevodovky, atd). A uz to asi chce upgrade.
Koukam na inzeraty, chtel bych neco do 200 000,-
Co rikate na tyhle:
https://www.sauto.cz/osobni/detail/suba ... /199852513
https://www.tipcars.com/subaru-legacy/k ... 04186.html

Outback je mi blizsi, ale rikam si proc nezkusit Legacy. Je trochu nizsi, ale mozna s manualem ne tak nachylny na mozne problemy.
Predem diky za pripadne rady!
Uživatelský avatar
gerda
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2247
Registrován: ned srp 29, 2010 6:46 pm
Jméno a příjmení: Michal Gerych
Bydliště: rozmezí Valašského království, Slovácka a Hané

Re: Chci koupit Legacy/Outback BM/BR

Příspěvek od gerda »

Tož záleží, jestli využiješ vyšší světlou výšku Outbacka. Jestli ne, tak Legacy bude ve stejném ročníku a nájezdu teoreticky levnější a dá se sehnat s manuálním řazením.
Člověk by se měl učit celý život. Všechno jde, když se chce. Když nemůžeš, tak přidej. Nebojte se ničeho.

Subaru Outback 3.63R 191 kW, MY11
Honda FR-V 1.8 i-VTEC 103 kW, MY08
Honda Civic Anglán liftback 1.4 66 kW, MY00
jakupsmydl
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř led 03, 2024 12:02 am

Re: Chci koupit Legacy/Outback BM/BR

Příspěvek od jakupsmydl »

Obcas zajedu mimo silnici, ale nutne to neni. Spis u te legacy me zajima, jak je na tom ten dvoulitrovej motor. Jestli to neni moc liny
Uživatelský avatar
gerda
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2247
Registrován: ned srp 29, 2010 6:46 pm
Jméno a příjmení: Michal Gerych
Bydliště: rozmezí Valašského království, Slovácka a Hané

Re: Chci koupit Legacy/Outback BM/BR

Příspěvek od gerda »

To je hodně relativní. Pro někoho raketa, pro někoho lenoch; chce to osobně vyzkoušet ;) Než jsem měl Outbacka 3.6 (Hondu FR-V 1.8), tak to jelo pěkně. Teď bych to netvrdil.. :)
Člověk by se měl učit celý život. Všechno jde, když se chce. Když nemůžeš, tak přidej. Nebojte se ničeho.

Subaru Outback 3.63R 191 kW, MY11
Honda FR-V 1.8 i-VTEC 103 kW, MY08
Honda Civic Anglán liftback 1.4 66 kW, MY00
Uživatelský avatar
Tomiq
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1489
Registrován: pát říj 18, 2019 12:57 pm
Jméno a příjmení: Tomáš P.
Bydliště: Praha - Východ

Re: Chci koupit Legacy/Outback BM/BR

Příspěvek od Tomiq »

jakupsmydl píše: stř led 03, 2024 7:52 am Obcas zajedu mimo silnici, ale nutne to neni. Spis u te legacy me zajima, jak je na tom ten dvoulitrovej motor. Jestli to neni moc liny
Ahoj, taky jsem měl dřív Otb BH 2.5 MT a teď pokukuju po nějakým upgradu svýho SGčka a mimo jiné mě zaujaly tyhle dva inzeráty taky. To Lego se mi líbí moc, ale představa, že to bude ještě línější, než současný Forester (116 vs. 110 kW a ještě vyšší hmotnost), tak nevím - samozřejmě to bude subjektivní a chtělo by to projet...
Jinak Forester SG 2.0 MT je mimo jiné pocitově oproti předchozímu BH taky línější, takže to Lego opravdu nevím, nevím :-/
U toho Otb bude zase pocitově část výkonu užírat ten automat - jo a není pravda, že Otb BR 2.5 byl jen v AT, např. : https://www.sauto.cz/osobni/detail/suba ... /197263915
Subaru Forester 2.0 MT 2006
ex Subaru Outback 2.5 MT 2002
ex Subaru Outback 2.5 MT 2002
ex Subaru Legacy 2.0 MT 1999
Odpovědět

Zpět na „Kupuji/vybírám auto“