Porovnání OTB BR(MY12) - BS(MY17) - BT(MY22)

Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16150
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Porovnání OTB BR(MY12) - BS(MY17) - BT(MY22)

Příspěvek od quickly »

CoZmo píše: stř pro 28, 2022 9:52 pm Na novýho sem si pujčoval kolegovo nový příčníky od thule a to mě zastřel - nejdřív odemkneš krytku, sundáš s plastem někam dopryč, pak imbusem povoluješ a utahuješ cosi a pak tam zas vracíš tu krytku...a když zapadne slunce, tak je hotovo, děsný, strašný. Má to někdo normálně?
Úplně stejný systém mám na příčníky od Thule k BR 3.6.
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1679
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Porovnání OTB BR(MY12) - BS(MY17) - BT(MY22)

Příspěvek od CoZmo »

mám jeden zajímavý postřeh pro tapana a ostatní co trpí vypálenou sítnicí a nadávaj na ty certifikovaný scifi světla...vysvětlení přinesl kolega vlastnící VW s matrixem...

Chyba není ve světlech. Chyba je ve výměně čelního skla. Výrobce výslovně upozorňuje na to, že pokud dojde k výměně čelního skla, tak je nutné rekalibrovat kameru, co ten matrix ovládá...no a praxe je taková, že se na to totálně sere, protože kalibrační centrum je jedno v pze a druhý v boleslavi a nikde jinde...a každej vokenář vám radši nakecá, že se nic neděje, že se to hne max o milimetr...jenže si to přepočti s úhlem a vzdáleností, to je pak jasný, že to pálí kam nemá...
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
Ivooos
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 736
Registrován: úte led 25, 2011 9:17 am
Jméno a příjmení: Ivoš
Bydliště: Brandýs nad Labem

Re: Porovnání OTB BR(MY12) - BS(MY17) - BT(MY22)

Příspěvek od Ivooos »

Po té co mi aktualizovali SW infotainmentu a konečně mám hned po ruce tlačítko stop/start, mrzely mne na něm už jen dvě věci a to že nemá bezdrátový AndroiAuto a že AA není přes celý displej, ale jen na šířku v horní části. MY23 má oboje. No neváhal jsem a zakoupil za cca tisícovku AA wireless Carlinkit 5.0 a radost na světě. Bez jakýchkoliv problémů ihned spárováno s telefonem a bezdrátový AA funguje naprosto perfektně. Takže jsem to hned koupil i manželce do Renaulta, kde taky naprosto perfektně stabilní a funkční. Doporučuji tedy všem kdo máte MY21-22 bez AA wireless a používáte ho často. Mobil už z kapes nevyndávám. Tajně doufám, že v další aktualizaci nám roztáhnou i ten display.
Subaru Outback 2.5i CVT MY22 Obrázek
Subaru Outback 2.5i CVT MY17 (prodáno) 85t km Obrázek
Subaru Legacy 2,5i CVT MY12 (prodáno) 90t km (8.5)
Subaru Outback 2.0D MY11 (prodáno) 90t km (7,4)
Odpovědět

Zpět na „VI. gen. BN/BS (14-19)“