Radkovo WRX

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
Cody
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Jméno a příjmení: Cody

Re: STLG WRX

Příspěvek od Cody »

Co ta hydrografika - doporučil bys to jaký z toho máš dojem, je to kvalitní? Jak finančně a jak dlouho to trvá :) Díky.
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Jméno a příjmení: Radek- šíma

Příspěvek od sima »

Tohle rádio jsem měl taky v hledáčku, přesně tohle mě zaujalo, fajn volba, jen jsem chtěl od rádia něco víc, teda něco ještě jiného.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Radek99
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Jméno a příjmení: Radek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek99 »

Cody píše: ned zář 03, 2023 4:57 pm Co ta hydrografika - doporučil bys to jaký z toho máš dojem, je to kvalitní? Jak finančně a jak dlouho to trvá :) Díky.
Šel jsem na jisto, od toho člověka už jsem nechával v minulosti dělat víc věcí na své ex auto i na auta zákazníků. Není to teda nic levného (to co jsem nechával teď dělat vyšlo skoro k 20 tisícům) ale má top kvalitu, kdy pak real karbon vedle toho vypadá jak chudý příbuzný.. :-D Samozřejmě s nadhledem, ale třeba jeden můj zákazník měl před touto podobnou úpravou jeden z krytů v motorovém prostoru z karbonu a po dodělání pár dalších do hydro ho prodal, koupil plastový původní a nechal dát do hydrografiky.. :-D Ale samozřejmě je hydro a hydro, viděl jsem hodně laciných pokusů o karbon, tohle je trochu jiná liga.. ;-D
INSTAGRAM: @radek_subie
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek99 »

Tak minulý týden auto odjelo ke karosáři. Ten bude vyvařovat oba zadní lemy, dodělávat část kastle pod lemy vzadu, vpravo dělat zadní špičku prahu, vlevo obě špičky a prostředek levého prahu, kde se pod plastem našel puchýřek. A tak lokálně, co objeví..

Obrázek

Doufám že to dopadne dobře a mezitím se stále rozhoduju, co vše nechám a nenechám nalakovat. Už teď vím že do laku jde přední zadní nárazník, přední blatníky, zadní lemy celé a buď rozstřik do dveří, nebo lak i dveří ať jsou boky barevně stálé. No, stále si nejsem jistý a to nejen finančně, ale i tím že se mi hrozně nechce sundávat všechny 4 kliky a kdo ví co ještě :-D
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Jméno a příjmení: Ota

Příspěvek od geraltos »

Za mě teda jakmile se s autem intenzivně jezdí, tak občas nějaké ty šrámy prostě přijdou a investovat do lakování dílů je prostě zbytečný. Ale každý to má jinak, to chápu. Stejně jako lakování po nějaké opravě koroze, tam je to jasný.

Odesláno z mého Redmi Note 9 Pro pomocí Tapatalk

WRX 2003
Tsakabaru
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Jméno a příjmení: Míla

Příspěvek od Tsakabaru »

no ja si zas na Forejsu vyzkousel, ze je kolem laku dost zbytecnyho kravalu...
tak dlouho jsem uhanel lakyru, az jsem si nechal namichat spreje, nakoupil co bylo treba a v "naprosto nevyhovujicich podminkach" celkem obstojne zalakoval
odstin je trochu jinde (vetsi vrstva laku pod kterou ztmavnul) zase je to triadvacet let starej pekac a spis jsem si to chtel zkusit (auto stejne pujde do noveho celolaku
kdybych to chtel hrotit, dobrousim sem tam nejakou tu kapku, prechod
takze az budu resit celolak, proste si to udelam sam, jen uz pistoli
nerikam ze to bude jako z lakovny, ale v duchu toho co pises - nebude to auto do showroomu
Legacy BP 3.0 H6 '05 - "Shogun" - vlakno
Impreza GG 2.0 '03
Forester SF 2.0 '01
Niva 1.7 '06
Radek99
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek99 »

Tak auto mám od karosáře zpátky. Řešit musel tedy oba zadní lemy, vyráběl části za zadníma kolama, vpravo zadní špičku prahu a přední jen ošetřit. Vlevo obě špičky prahu a ve středové části prahu jednu opravu, tam byla pod plastovým prahem schovaná díra.. Zadní čelo bylo docela zdravé, tak jen ošetřil náznaky. Zadní držáky nárazníku jsem objednal nové, ty to měly za sebou a bylo mi líto je tam nechávat zrezlé.. :-D Vepředu udělal malou provizorní opravu výztuhy, ovšem někdy asi taky skočím po nové do budoucna. Mimo to jsem nechal vytáhnout vložku zámku na kufru a zadělat po něm díru.. stejně jsem ho nepoužíval.. :-D No jak jsem viděl fotky některých Subaru, tak na tom bylo co se týče koroze ještě hoodně dobře. Prahy a podběhy ošetřené proti korozi, tak snad to nějakou dobu vydrží.

Obrázek
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek99 »

No a když už bylo Subaru zpět na dílně, tak jsem rovnou začal chystat na lakovnu. Křídlo dolů (blbec jsem si ho po obvodu přilepil oboustrannou lepící páskou, mohu nyní upřímně říct, že znovu už to neudělám.. :-D), nápisy dolů, sundat zadní držáky nárazníku, očistit po karosáři, nasávač pryč, tapce a kliky pryč. Nyní počkat na termín v lakovně, kde budou kitovat a brousit nahezko ty zadní lemy, zadní a přední nárazník, levý práh a kufr. Ten má taky nějaké ty provozní šrámky. Následujou všechny tyto díly do laku. Ale do skládání stále daleko, protože jsem se rozhodl, že Subaru polepím fólií do jiné barvy. Ale stejně do laku musí, protože plnič tahá vodu a dělalo by to bez laku paseku. Trochu se mi tím prodlužuje dokončení, protože lak se musí nějakou dobu nechat, než se polepí fólií - jinak by riziko že při sundání půjde i s fólií bylo ještě vyšší, než je.. ;-D

Obrázek
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek99 »

Podařilo se mi sehnat nové těsnění na světlo - dávám blob zadní světla a jedno nemělo těsnění. To je tak hezké, jak je to nové.. :-D

Obrázek
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek99 »

Začalo se sbírat dost věcí ze Subaru, které nebylo kam dávat. Nebo teda, bylo.. ale nechci švagrovi zabírat celou dílnu věcma na Subaru.. :-D Takže jsem udělal malou reorganizaci garáže, nakoupil regály a takto to připravil. Subaru už tedy bude mít zase kde zaparkovat po dokončení, jelikož se tam už nedalo pomalu ani hnout.. :-D A ten rám co vidíte vlevo, to je kapitola sama o sobě pro příští příspěvek.. :-D

Obrázek
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek99 »

Původní kombinování žlutá-modrá jsem změnil na modré doplňky, jelikož auto potom půjde do jiné barvy.. Modré budou pásy, pruh na volantu a třmeny, ty bych měl mít asi z Evo devítky. Jelikož STI třmeny stojí kolem 25 před repasí, pfuu. No a barevně, teda za mě mnohem lepší, už se těším až to dokončím.. 8-? Chtěl jsem rovnou vyměnit i sedačky za Sabelt GT3, ale cenově se to tak přehouplo přes limit co jsem si dal, že s nimi počkám na příští zimu.. :-D

Obrázek
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek99 »

No a abych to měl úplně uzavřeno k aktuálnímu stavu, tak včera jsem si řekl že je čas pokusit se o montáž polorámu. No první úkol bylo dostat ho do auta, připomněl jsem si z mládí ten hlavolam ježek v kleci. Jen tady musely ven sedačky, středový tunel a potom i podlaha. A aby to nebylo málo, sundal jsem dorazy předních dveří jinak bych to prostě nevytočil.. :-D Umíte si představit jaká po tomhle hlavolamu přišla radost, když jsem zjistil, že ten rám je pro Imprezu bez šíbru a mě se tam nevejde, protože mám nižší strop.. :-| No po chvíli nadávání mi nezbylo nic jiného, než to nechat na jindy a budu ho muset prostě zkrátit na výšku, nechat zavařit a znovu nalakovat. Daří se, super, všem doporučuji.. :-D Dnes mě čeká stropnice a kryt okna dolů, protože je chci nechat přečalounit do černé a jakmile tam ten rám někdy narvu, tak tu stropnici už ven nedostanu.. :-D

Obrázek
Předseda klubu
Předseda klubu
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VDC »

No ty vole, to je novinek. Krásně si hraješ !!
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Tsakabaru
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Jméno a příjmení: Míla

Příspěvek od Tsakabaru »

parada! ta garaz/uloziste nema chybu a pekny jsou ty karimatky na stenach :-D =) ,,,,| (*_^) |,,,,
jak psal Tom, krasne si hrajes, radost to pozorovat...
Legacy BP 3.0 H6 '05 - "Shogun" - vlakno
Impreza GG 2.0 '03
Forester SF 2.0 '01
Niva 1.7 '06
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Jméno a příjmení: Štěpán Z.

Příspěvek od Tapan »

Paráda. A story s rámem...si umím představit, já bych to zapálil :⁠-⁠)
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“