Poptávka štěněte

Odpovědět
Uživatelský avatar
martinant
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2217
Registrován: úte čer 28, 2011 8:12 am
Jméno a příjmení: Martin Antoš
Bydliště: Rokytnice n. Jiz.

Re: Poptávka štěněte

Příspěvek od martinant »

Ta přezka na opasek je nejvíc. A ty decentní náušnice…
Odesláno z rozežranýho jabka.

Subaru Impreza 2.0 GH MT MY 08. 11,2l/100km
ex. Subaru Impreza 2.0 gl MT MY96.
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10660
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: Poptávka štěněte

Příspěvek od podvlada »

Tímhle ses ještě nechlubil, ne? Koluje tady ta předchozí :-) Tuhle si nevybavuju...
To není že bych se ti nějak smál, každej jsme měli nějaký období... ale nutno říct, že jsi nakonec vyrostl do krásy :-D
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
Uživatelský avatar
Stekem
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 423
Registrován: sob pro 03, 2016 2:23 pm
Bydliště: Západ

Re: Poptávka štěněte

Příspěvek od Stekem »

Předsedo, teď ale ta historka dostává nový grády, když máme i vizualizaci. Ty v outfitu, německá doga, Fiat… ,,,,| (*_^) |,,,, :-D
Subaru Outback 2.5i X Special Edition MY2019

Subaru Outback 2.5i Sport ES MY2015
Mondeo Mk4 r. 2012
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20651
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Poptávka štěněte

Příspěvek od námořník »

😂👍
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49213
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Poptávka štěněte

Příspěvek od VDC »


podvlada píše:Tímhle ses ještě nechlubil, ne?
Ne, protože tuhle a ještě pár dalších jsem objevil nedávno, když jsem dělal doma nějakej ordnung. :-) Nevim jestli jsem vyrostl do krásy, já si přijdu pěknej furt. :-)

http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24342
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Poptávka štěněte

Příspěvek od sima »

Stekem píše: pát srp 18, 2023 5:24 pm Předsedo, teď ale ta historka dostává nový grády, když máme i vizualizaci. Ty v outfitu, německá doga, Fiat… ,,,,| (*_^) |,,,, :-D
:-D :-D máš recht, krásné dokreslené, vizualizace historky =) ta fotka teda je, mluví za vše :-)
Jinak se zdráhám k tomu všemu proč mít a nemít psa vyjadřovat, jen hlavně to chce opravdu zodpovědnost, nic víc, vzít rozum do hrsti a uvažovat, snažit se domyslet vše... a až pak si pořidít nej parťáka, pokud mu teda jste schopni dát to co potřebuje a to není teda zrovna málo, on se pak zase odvděčí jako žádný jiný, tj taky pravda.
No a proto znovu psa nemáme, jsme v takové situaci, že opravdu nechceme, přestože je tak zbožňujeme, vynahrazuje nám to zčásti pes, druhé "štěně" za krátkou dobu co má švagr, je to neskutečný cíťa a dobračisko, opět švýcarský ovčák, máme ho moc rádi =)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
martinant
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2217
Registrován: úte čer 28, 2011 8:12 am
Jméno a příjmení: Martin Antoš
Bydliště: Rokytnice n. Jiz.

Re: Poptávka štěněte

Příspěvek od martinant »

Znáte někdo Irského Vodního? Nějaký zkušenosti? Přítelkyně měla kdysi psa a teď chce zase.
Odesláno z rozežranýho jabka.

Subaru Impreza 2.0 GH MT MY 08. 11,2l/100km
ex. Subaru Impreza 2.0 gl MT MY96.
Uživatelský avatar
Omega23
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 788
Registrován: pon říj 22, 2018 6:45 pm
Jméno a příjmení: Miloš Těsnohlídek
Bydliště: Budweis Kančíkov

Re: Poptávka štěněte

Příspěvek od Omega23 »

martinant píše:Znáte někdo Irského Vodního? Nějaký zkušenosti? Přítelkyně měla kdysi psa a teď chce zase.
Měl ho soused kamaráda,uloví všechno co má peří,dost často mu utíkal a vždycky se vracel se slepicí. Měl na obojku telefonní číslo aby postižení věděli koho žádat o náhradu.

Odesláno z patlacího zařízení Galaxy


__________________
Forester 2.0D SJ 2015 MT
Legacy II BG 2,2 1994 MT
Ex.3 x Octavia 1,9TDI
Uživatelský avatar
StandaB
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3662
Registrován: pát led 03, 2020 2:20 pm
Jméno a příjmení: Stanislav Becvar
Bydliště: Nürnberg

Re: Poptávka štěněte

Příspěvek od StandaB »

Dobrej pes, :-DDD
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24342
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Poptávka štěněte

Příspěvek od sima »

:-DDD :-DDD tj ale zase zodpovědné, že se majitelé nezříkali zodpovědnosti :-D =)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
martinant
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2217
Registrován: úte čer 28, 2011 8:12 am
Jméno a příjmení: Martin Antoš
Bydliště: Rokytnice n. Jiz.

Re: Poptávka štěněte

Příspěvek od martinant »

Tak jsem to zvojtíl. Prej je to Italský vodní nebo i portugalský vodní. Možná to bude podobnej lovec…
Odesláno z rozežranýho jabka.

Subaru Impreza 2.0 GH MT MY 08. 11,2l/100km
ex. Subaru Impreza 2.0 gl MT MY96.
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16150
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Poptávka štěněte

Příspěvek od quickly »

Italského má Marzi - tady
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
martinant
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2217
Registrován: úte čer 28, 2011 8:12 am
Jméno a příjmení: Martin Antoš
Bydliště: Rokytnice n. Jiz.

Re: Poptávka štěněte

Příspěvek od martinant »

No pěkný počteníčko.
Odesláno z rozežranýho jabka.

Subaru Impreza 2.0 GH MT MY 08. 11,2l/100km
ex. Subaru Impreza 2.0 gl MT MY96.
Uživatelský avatar
gerda
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2247
Registrován: ned srp 29, 2010 6:46 pm
Jméno a příjmení: Michal Gerych
Bydliště: rozmezí Valašského království, Slovácka a Hané

Re: Poptávka štěněte

Příspěvek od gerda »

K tomuto bych se taky rád vyjádřil s osobní zkušeností ^_~|^_^

Mamka od mala žila docela na samotě. Děda s babi mívali včely, králíky, pěstovali brambory, zeleninu, mák, štípalo se dříví na zimu, měl V3Sku [DRIVE] [BANANA] a německé ovčáky; ne najednou, ale po sobě :-D Nicméně, děda je měl celkem dobře vychované. Jak ale děda umřel a byla na posledního německého ovčáka babi s tetou, tak jsme museli lozit oknem, protože jsme se někdy trochu báli (bylo mi tak kolem 10?). Prostě nebyla pevná mužská ruka ;o)(o; a nějaký řád, disciplína >:-@

Bratranec se ženou mají už taky v pořadí 3 německého ovčáka. Ale taky musí být pevná ruka a když jedou na vyjížďku na koně, tak té poslední fence musí dávat el. obojek, protože skáče koním pod nohy a koně by ji asi přerazili...

Naši měli v paneláku yorkshira. Byla hodná, ale později měla epilteptické záchvaty. Zhruba v 10 ji museli nechat utratit, protože se to zhoršovalo. Nicméně dobrá historka byla, když jsme byli s yorkshirem na chatě (měla udělaný culík do fontány nahoru) a došel bratranec s německým ovčákem, tak ji za ten culík chytal zubama :-D Jinak si hrávali pěkně ,,,,| (*_^) |,,,,

No a teď máme od štěněte zhruba 1 a 3/4 roku australáka (fenku Eri). Varovali nás, že je akční a potřebuje celkem dost pohybu. Kolem roku jsem myslel, že ji normálně vrátím, jak měla pubertu. Naštěstí jsme vše přečkali a je to opravdu zlatíčko =)(= Jen nemá ráda, když pláče malé mimi tím volavým pláčem; má potřebu ho zachraňovat.
V půlce června jsme spolu byli běhat. Mám pás kolem trupu a amortizér. Bylo 20:15 a váhám, jestli jít běhat. Tož přemlouvám se, co bych nešel, žádné výmluvy >>:-@@ Vyrážíme. Běží se nečekaně pěkně, bylo fakt hezky. Proběhneme kolem jednoho a druhého souseda (pak zpětně říkali, že jsme měli dobré tempo). Uběhnuto cca 1,85 km a už jsem se chtěl za cca 100 m otáčet, když v tom jsem špatně došlápl (jak jsem tama pak zhruba za měsíc jel na kole, tak to byl nejspíš šutr) a chodidlo šlo do nepřirozené polohy do boku. Cítil jsem, jak zakřupalo zprava, zleva a nevím kde všude možně. Eri se zastavila a s obavou se na mě podívala, protože jsem zasténal. Ze začátku to nevypadalo hrozně, tak jsme se vydali pomalu dom. Zkusil jsem běžet, ale to nešlo. Pak to začalo celkem natékat. Volám sousedovi (pak říkal, že si myslel, že asi jdeme na pivo :-D ), co dělá. Dělal svačiny, tak za chvíli dofrčí [3GEARS] Nateklo to pěkně, tak mě hodil na urazovku. Tuto kapitolu přeskočím, protože na to, jak tam bylo málo lidí, jsme mohli být vyřízení za polovinu času. No a doteď ten kotník ještě občas cítím. Sportem ke zdraví a trvalé invaliditě /°b"\ ;-D

Na cvičák chodila paní s Cane Corso. Moc ho neovládala, chvíli chodili a pak nevím, kde jí bylo konce. Ale je pravda, že většinou na cvičáku byly se psi spíše holky/paní, než chlapi :-/

Psa si nejde pořídit z důvodu, že ho dítě jen chce. Stejně to skončí, že to dítě s ním tak často na procházku nechodí (záleží i na velikosti plemene). Pes se dá pořídit i na hlídání domu, objektu nebo jen jako gaučák. Chce to opravdu dobře zvážit a ujasnit, na co vše budu psa používat/využívat a kolik jsem mu schopný věnovat denně času a pak ho brát na výlety nebo nechat doma na zahradě/v bytě.
Člověk by se měl učit celý život. Všechno jde, když se chce. Když nemůžeš, tak přidej. Nebojte se ničeho.

Subaru Outback 3.63R 191 kW, MY11
Honda FR-V 1.8 i-VTEC 103 kW, MY08
Honda Civic Anglán liftback 1.4 66 kW, MY00
Uživatelský avatar
bushman1
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3629
Registrován: úte led 21, 2014 3:15 pm

Re: Poptávka štěněte

Příspěvek od bushman1 »

U nás roky chtěla psa jen dcera a já jsem věděl, že to je špatně, protože by to skončilo tím, že se o něj budu starat hlavně já.
Když jsem dospěl po letech vnitřně k přesvědčení, že ho chci také, tak jsme ho pořídili.
A dopadlo to přesně, jak jsem čekal. Starám se o něj z 90% já.
Ale pes je ten kdo mě vytahuje každý den na vycházky a tak se i tímhle udržuji v kondici. Už chodíme spolu takhle dva roky a on je stále nadšenější, když má ten okamžik přijít.
Přes den je na velké zahradě kolem domu, která je oplocená a nehrozí, že by utekl.
Můžeme si dovolit odjet a nechat ho tam, ale jak nás bydlí hodně v domě, tak v podstatě neustále je někdo doma.
Do bytu ho bereme jen jednou za čas na návštěvu.
Zatím je mladý a zdravý, takže zdravotní problémy nula.
Od doby, co ho máme, nám na pozemek nelezou kuny.

Takže suma sumárum jsem spokojený, že ho mám.
Subaru WRX STI 2.5 2012
viewtopic.php?f=39&t=7756
Mini Cooper Clubman S ALL4 2.0 2016
Skoda Octavia IV 1.5 2021
Mazda MX5 NA 1.8 1995
Ex Subaru Legacy 2.5 2008
viewtopic.php?f=39&t=3638
https://www.instagram.com/fova.bushman/
Odpovědět

Zpět na „Rodina a zvířata“