Servis Praha a okolí co zvládne Whiteline?

Diskuse o podvozkových částech, které jsou podobné nebo stejné napříč jednotlivými modely Subaru. Typicky kosti stabilizátorů, tlumiče, pružiny, silentbloky atd...
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49224
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Praha a okolí co zvládne Whiteline?

Příspěvek od VDC »

Nejen ty. Rozporuplný zkušenosti tam má většina lidí, co vím, že tam jezdili a už nejezdí. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
xtcc
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 119
Registrován: úte bře 13, 2018 5:15 pm

Re: Servis Praha a okolí co zvládne Whiteline?

Příspěvek od xtcc »

fakt? Kdysi jsem čítával docela slušný recenze co se vzpomínám, tak asi ve svých očích moc vyrostli.. každopádně já už tam taky nepojedu pokud nebudu vyloženě muset
Uživatelský avatar
Cliffer
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: sob lis 21, 2015 6:24 pm
Jméno a příjmení: Tadeáš Pospíchal
Bydliště: Praha

Re: Servis Praha a okolí co zvládne Whiteline?

Příspěvek od Cliffer »

Jakožto pražák z JV části Prahy jsem měl na pětníku 3 servisy - AWD, BOXER, ALM.
Do AWD jsem párkrát zajel (hlavně svolávačky) jednání věcný ač studenej čumák, ale poškrábali a odřeli mi při těch výměnách kde co. + jejich fanatismus pro 10W-60 a pár dalších věcí.
Do BOXERa jsem jezdil hlavně. Jezdil tam i táta. Jednání (alespoň se mnou) vždy jak když otravuju ale práce dobrá. Když omylem urazili tlačítko na přepínáni LPG, sami to opravili. Poslední 2-3 roky ale jednání strašlivý, Klíma jak kdyby měl furt krámy a když tam přijede člověk, taky si připadá, jak když je otravuje. Jo a vždycky jsem dostal kartáč za věci, který nebyly originál Subaru (podložky, světýlka, "nastříkaný" kardan od předsedy :-D ) a výhružku, že by mě měli nahlásit na PČR, která by mi vzala technickou. Že je to prý povinost každého sevisu.
V ALM Hostivař jsem byl zatím jen jednou, když jsem potřeboval na rychlo udělat proplach převodovky. Jednaní super, i jsme pokecali kolem. Možná trochu dražší. Tady jsem se jen tak mimo zeptal, jestli dělaj PU silentbloky, tak říkali, že dřív dělali se Strongflexama běžně, ale pak jim přišlo že jak jsou tužší (tvrdost 80 jednotek, oproti 55 origo gumy, ač zas PU nemají kovové pouzdra), tak se častěji opotřebovávají okolní díly, tak je přestali montovat. Což respektuju, je to jejich právo.
Jinak na běžný servisy už radši jezdím za známým mechošem, kterýmu sice musím na všechno připravit notičky, bo se Subarem tam jezdíme s tátou jediný, ale pak manuálně odvede práci dobrou a je s ním domluva.
V Praze pak zbývá ofiko Subaru snad už jen Emil Frey a našel jsem na netu ještě nějaký DriveLab v Kyjích ale vůbec neznám.
Naposledy upravil(a) Cliffer dne úte srp 08, 2023 10:13 am, celkem upraveno 2 x.
Subaru Outback 3.0R "Démon"
- Skotsko 2022 (5567 km)
- Rumunsko 2021 (3574 km)
- Norsko 2020 (7007 km)
- Ukrajina 2019 (4060 km)
Subaru Outback 2.5i-prodán
- Balkán 2018 (4457 km)
- Balkán 2017 (5884 km)
- Skandinávie 2016 (8300 km)
Š.Felda 1.6
- Istanbul 2012 (6100 km)
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49224
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Praha a okolí co zvládne Whiteline?

Příspěvek od VDC »


Cliffer píše: Klíma jak kdyby měl furt krámy a když tam přijede člověk, taky si připadá, jak když je otravuje. Jo a vždycky jsem dostal kartáč za věci, který nebyly originál Subaru (podložky, světýlka, "nastříkaný" kardan od předsedy :-D ) a výhružku, že by mě měli nahlásit na PČR, která by mi vzala technickou. Že je to prý povinost každého sevisu.
Je to sebestřednej pitomec, co si myslí, že sežral šalamounovo hovno. Takovýhle chování k zákazníkovi je na přesdržku. Nemluvě o tom, že tvrdil věci, který nebyly pravda, jako třeba zrovna ten nastříkanej kardan.
xtcc daly by se napočítat doslova desítky lidí, co k němu jezdili a už nejezdí, právě proto, že je to kokot.

http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Augi
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 970
Registrován: stř črc 27, 2016 9:52 am
Jméno a příjmení: Michal Augustýn
Bydliště: okolí Prahy

Re: Servis Praha a okolí co zvládne Whiteline?

Příspěvek od Augi »

Ještě jsem neslyšel o servisu, kde by nebyla aspoň jedna stížnost :) Naposledy si třeba někdo stěžoval na Toyobaru klubu na Lišku v Plzni, kde jsem doteď taky slyšel jen chválu.
WRX STI 2018
Outback Field 2023
a další japonský škopky

ex: WRX STi 2004, Levorg GT-S 2016
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4329
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Servis Praha a okolí co zvládne Whiteline?

Příspěvek od OZP »

Je to jak pise Augi. Navic se to meni v case.
Sveho casu jsem spokojene a rad jezdil do AWD i do Boxeru, ale pak se to vzdycky tak nejak vyvinulo, ze jsem jel radsi jinam.

Jinak tech servisu co zvladne Subaru a Whitline bude po Praze urcite vic. Napadaji me:
Auto Vasenda v Hornich Pocernicich dela mraky Subar, civilnich i zavodaku. Byl jsem tam 2x, poprve, kdysi, s banalitou a spis zklamany, ted nedavno s nejakym vetsim (ale i tak jednoduchym) servisem a vsechno bylo v poradku (prace, termin, cena, jednani). Pojedu tam zas.
Flat Six ted jede hodne Porsche, ale jsou to byvali subaristi a vidim s jejich podznacniky jezdit i Legacy a Outbacky. Osobni zkusenost nemam, ale pokud se nepletu, tak to stoji na cloveku, co pomahal ziskat slavu AWD i Boxeru.
Kageki Racing dela jakekoli japonce bezne, i exotiky, Whiteline a civilni Subaru urcite zvladnou. Osobni zkusenost nemam, jsou pry drazi, ale peclivi (mozna az moc).
Empreza Racing Subaru i whiteline urcite zvladne. osobni zkusenost mam jednu, mel jsem tam auto na ladeni na brzde a vse naprosto v poradku. Perfektne cista a uklizena dilna (hold zavodnici, no). Klidne bych tam jel znovu.
Hajsel Motorsport sou spis na stihacky a zavodaky, ale obyc Subo a whiteline zvladou urcite. Zkusenost mam jednu malou, pozitivni. Klidne bych tam jel znovu.
Sport Garage Jirky Kalisty. Ja osobni zkusenost se servisem nemam, ale jezdi tam spoustu stihacek odsud, tak treba kluci napisou. Z toho, co jsem slysel, tak je kvalita prace vyborna nebo minimalne velmi dobra, ovsem byva problem s dodrzenim terminu a jednani muze byt nekdy trochu komplikovane.

Edit: A pak jsou taky lidi, co tvrdi, ze by nikdy nedali auto nikomu, kdo ma v nazvu servisu slova Racing, Tuning, Sport nebo Motorsport. Tak si vyber :D
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
strider
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1281
Registrován: stř zář 05, 2018 2:07 pm
Jméno a příjmení: Jakub D.

Re: Servis Praha a okolí co zvládne Whiteline?

Příspěvek od strider »

OZP píše: úte srp 08, 2023 9:41 am Edit: A pak jsou taky lidi, co tvrdi, ze by nikdy nedali auto nikomu, kdo ma v nazvu servisu slova Racing, Tuning, Sport nebo Motorsport. Tak si vyber :D
Vasenda se oficialne jmenuje "Auto Vašenda Motorsport s.r.o." ..:D

Clovek si hlavne vsechno nebo co nejvic z toho musi sam po vsech kontrolovat, a u tuningu jeste o to vic...a doufat ze u toho nerozbijou neco okolo :) A pak se lame chleba na ty, se kteryma se domluvis, a na ty se kteryma ne..
WRX STI Active MY18
Forester XT Sport MY17
mišus
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1497
Registrován: pon dub 27, 2015 8:12 pm
Jméno a příjmení: Michal

Re: Servis Praha a okolí co zvládne Whiteline?

Příspěvek od mišus »

Cliffer píše: úte srp 08, 2023 7:32 am ........ (podložky, světýlka a nastříkaný" kardan od předsedy :-D ) a výhružku, že by mě měli nahlásit na PČR, která by mi vzala technickou. Že je to prý povinost každého sevisu.

To vypovídá za vše. Není to dlouho, co chtěl znamyho ojet o nemalý peníze, když měl načatý lehce jeden rejdovy homokineticky kloub a vymejslel si pohádky o tom, jak se mění poloosy vždy v páru a podobný nesmysly. Sami víte, kolik nová original poloosa stojí....

Jinak u řemesla jménem automechanik, dodržet termín, je velice komplikovaná věc, pokud máte starou shnilo rakev.....běžná věc. Stejně tak, jako dělat předběžné rozpočty téměř do detailu, je jako hrát ruskou roletu, samozřejmě záleží na rozsahu opravy popřípadě úprav ;) nikdo nejsme dokonalí, ale myslím, že hlavní je, když se lidi neokradaji a práce se dělá smysluplně a pořádně ;)
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49224
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Praha a okolí co zvládne Whiteline?

Příspěvek od VDC »

Tigrovi dělal zadní brzdy na Forestru za 30 000. Asi je tepal ze zlata...
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Tomiq
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1489
Registrován: pát říj 18, 2019 12:57 pm
Jméno a příjmení: Tomáš P.
Bydliště: Praha - Východ

Re: Servis Praha a okolí co zvládne Whiteline?

Příspěvek od Tomiq »

VDC píše: úte srp 08, 2023 8:02 am Je to sebestřednej pitomec, co si myslí, že sežral šalamounovo hovno. Takovýhle chování k zákazníkovi je na přesdržku. Nemluvě o tom, že tvrdil věci, který nebyly pravda, jako třeba zrovna ten nastříkanej kardan.
xtcc daly by se napočítat doslova desítky lidí, co k němu jezdili a už nejezdí, právě proto, že je to kokot.
Tak to jsem asi jediný, kdo má zcela opačnou zkušenost - pozitivní :-/
Kdykoliv třeba nějaká konzultace, vždy v pohodě. Vloni jsem se byl jen zeptat na výměnu klimakompresoru (zjistit cenu a případně domluvit termín) - byl jsem tam ráno a "cena je taková, když nám to tu necháte, tak to máte odpo hotové", cena mi vyhovovala a termín ještě víc - před dovčou =)
Na podzim mi to špatně táhlo, pořád takové rozhozené chování - stavil jsem se, kluci povídají "jó, to je zasraný sání za škrtící klapkou - povolili, vyčistili a za dvě minuty hotovo, auto šlo jak z praku (*_^) |,,,,
Na jaře mi začalo svítit kuře a auto žralo snad 20 na sto, stavil jsem se, chvíli jsme se bavili, TK povídá koukneme se teda na to - napíchl to na diagnostiku, chvíli se v tom vrtal a od té doby dobrý - ťuk ťuk 8-? Jo a ani za to nic nechtěl *_*=*_*
Jo a to, že je TK trochu svůj a není prvoplánovitě 'custom friendly' svým vystupováním, je asi fakt, ale já jsem na tvrdší a jakoby 'nepříjemné' chování zvyklý, takže mi nevadí (neberu si ho osobně...) ;-D
Takže za mě asi tak >B-)
Subaru Forester 2.0 MT 2006
ex Subaru Outback 2.5 MT 2002
ex Subaru Outback 2.5 MT 2002
ex Subaru Legacy 2.0 MT 1999
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20663
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Servis Praha a okolí co zvládne Whiteline?

Příspěvek od námořník »

Já jezdím k P. Janouškovi do Těhovce. Na rozdíl od AWD, Boxer a spol clovek nemá pocit že otravuje. Jak už někdo psal, tak na každej servis si určitě někdo stěžoval. Nejhorší zkusenost mám s AWD, větší diletanty a debily jsem neviděl ( to neznamená, že nejsou ) . Boxer- namachrovanej a člověk má trauma že tam vůbec musí jet.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
Cliffer
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: sob lis 21, 2015 6:24 pm
Jméno a příjmení: Tadeáš Pospíchal
Bydliště: Praha

Re: Servis Praha a okolí co zvládne Whiteline?

Příspěvek od Cliffer »

Tomiq píše: stř srp 09, 2023 3:09 pm Tak to jsem asi jediný, kdo má zcela opačnou zkušenost - pozitivní :-/
Kdykoliv třeba nějaká konzultace, vždy v pohodě. Vloni jsem se byl jen zeptat na výměnu klimakompresoru (zjistit cenu a případně domluvit termín) - byl jsem tam ráno a "cena je taková, když nám to tu necháte, tak to máte odpo hotové", cena mi vyhovovala a termín ještě víc - před dovčou =)
Na podzim mi to špatně táhlo, pořád takové rozhozené chování - stavil jsem se, kluci povídají "jó, to je zasraný sání za škrtící klapkou - povolili, vyčistili a za dvě minuty hotovo, auto šlo jak z praku (*_^) |,,,,
Na jaře mi začalo svítit kuře a auto žralo snad 20 na sto, stavil jsem se, chvíli jsme se bavili, TK povídá koukneme se teda na to - napíchl to na diagnostiku, chvíli se v tom vrtal a od té doby dobrý - ťuk ťuk 8-? Jo a ani za to nic nechtěl *_*=*_*
Jo a to, že je TK trochu svůj a není prvoplánovitě 'custom friendly' svým vystupováním, je asi fakt, ale já jsem na tvrdší a jakoby 'nepříjemné' chování zvyklý, takže mi nevadí (neberu si ho osobně...) ;-D
Takže za mě asi tak >B-)
Pravda, že třeba Jechy (co jsme se bavili) má stejnou zkušenost jako ty. Za stejný úpravy na autě mu Klíma nic neřekl, u Jechyho vždy všechno v cajku a hned to bude... asi máte zvláštní šarm :-)

Edit: Ještě jak jsem psal už několikrát - v BA jsem si nikdy na práci nestěžoval. Opravy provedli dle mě v pohodě. Jen ten přístup a kecy jsou strašný.
Subaru Outback 3.0R "Démon"
- Skotsko 2022 (5567 km)
- Rumunsko 2021 (3574 km)
- Norsko 2020 (7007 km)
- Ukrajina 2019 (4060 km)
Subaru Outback 2.5i-prodán
- Balkán 2018 (4457 km)
- Balkán 2017 (5884 km)
- Skandinávie 2016 (8300 km)
Š.Felda 1.6
- Istanbul 2012 (6100 km)
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22764
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Servis Praha a okolí co zvládne Whiteline?

Příspěvek od spm »

Asi to chce osobní kouzlo :-DDD

Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49224
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis Praha a okolí co zvládne Whiteline?

Příspěvek od VDC »

Evidentně k zákazníkovi přistupuje podle osobních sympatií.
Pamatuju si, že se s náma dokonce přijel rozloučit, když jsme odjížděli na myslím první expedici na Balkán. To k němu tenkrát jezdili věichni z party. Už tam nejezdí nikdo. Všechny postupně nasral svým přístupem a provedenými opravami.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Tomiq
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1489
Registrován: pát říj 18, 2019 12:57 pm
Jméno a příjmení: Tomáš P.
Bydliště: Praha - Východ

Re: Servis Praha a okolí co zvládne Whiteline?

Příspěvek od Tomiq »

Cliffer píše: čtv srp 10, 2023 9:34 am Pravda, že třeba Jechy (co jsme se bavili) má stejnou zkušenost jako ty... asi máte zvláštní šarm :-)
Taky si říkám, díky :-DDD >B-) :-D
Subaru Forester 2.0 MT 2006
ex Subaru Outback 2.5 MT 2002
ex Subaru Outback 2.5 MT 2002
ex Subaru Legacy 2.0 MT 1999
Odpovědět

Zpět na „Podvozek“