Outback 2005 - 2.5 121kw - LPG

Uživatelský avatar
macasubaru
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 921
Registrován: ned dub 08, 2012 9:48 pm
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Jablonecko

Re: Outback 2005 - 2.5 121kw - LPG

Příspěvek od macasubaru »

ahoj. zrovna u tohoto otase se divím že už dávno není pryč... nechápu to solidní auto za solidní peníze
nemít fáro tak pro něj frčím hned pvní den
Outback 2009 LPG 127 KW AUT černá met. EX..
FORESTR 2008 LPG 110 KW manual (bohužel: :-/ ) stříbrná metal
Uživatelský avatar
masha
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1583
Registrován: pát dub 27, 2018 9:26 am
Jméno a příjmení: Václav Mašek

Re: Outback 2005 - 2.5 121kw - LPG

Příspěvek od masha »

macasubaru píše:ahoj. zrovna u tohoto otase se divím že už dávno není pryč... nechápu to solidní auto za solidní peníze
nemít fáro tak pro něj frčím hned pvní den
Ahoj :-) Nj asi mám smůlu.. Ale dnes se byl podívat klučina s kamarádem co má subara taky tak to zkoukli, projeli a že se rozhodne o víkendu. A volal pán až ze Zlína že má taky zájem tak uvidíme :-) Zájem je, zatím nikdo nekoupil.. Ono to snad nějak dopadne Obrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24342
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Outback 2005 - 2.5 121kw - LPG

Příspěvek od sima »

macasubaru píše: pát kvě 12, 2023 7:53 pm ahoj. zrovna u tohoto otase se divím že už dávno není pryč... nechápu to solidní auto za solidní peníze
nemít fáro tak pro něj frčím hned pvní den
Já si to taky říkám! A i jsem komunikoval s Vaškem, spřádal pro sebe všelijaké možnosti jak jej "prakticky" zařadit do své garáže, ale ale ale, bohužel to nevyšlo, byl jsem nadšen, nadechoval jsem se už jak pro něj jedu, nevyšlo to, z rodinných důvodů, švára apod... já si chtěl pak to auto stejně nechat, no je to složitější historie co a jak...ve finále asi nejvíc rozhodla zdánlivě blbost, barva- černá, ono totiž vypadá taky jako modrá, v jistých fotkách jo a když odložím všechny ty peripetie, jak jsem chtěl nenápadně propašovat do mé stáje další plejádu, tak toto byla jasná hranice- černou nechce moje žena a vůbec pak jiné auto než má taky ne, ale to by se dalo nějak uhrát, jen ta barva, ta i mě nesedí, ale vzhledem ke stavu outbečka a ceně bych já osobně vše oželel, no nicméně nevyšlo to.
Musím říct, že mě tato nabídka opravdu vzala hodně za srdce a že se prodá posléze lehce, klidně i za víc peněz jsem si zcela jist, mimochodem skoro soused má snad zájem taky furt, anebo už ne, já nevím :-)
Edit: jakmile jsme se svezl v outbečku, tak mě chytil za osrdí, tak i proto jsem se začal ohlížet po takovém povozu =)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
masha
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1583
Registrován: pát dub 27, 2018 9:26 am
Jméno a příjmení: Václav Mašek

Re: Outback 2005 - 2.5 121kw - LPG

Příspěvek od masha »

Pánové subaru je prodané. Někam k Liberci ;-). V pátek večer pán zavolal a dnes přijel a odvezl. Je to subarista tak bude v dobrých rukou ;-).
Díky všem za komentáře a podporu Obrázek
Můžete prosím smazat vlákno


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zamčeno

Zpět na „Legacy, Outback“