Prodám Tribecu 2008

sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24338
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Prodám Tribecu 2008

Příspěvek od sima »

No není to zrovna echt eko :-) spotřeba, ale tohle by mě vadilo jako úplně poslední, vlastně ani nevadilo, uživil bych to, protože ten motooorrr, není co řešit a tribeca se mě opravdu moc líbí. Já kolikrát zvažoval, že tohle by bylo konečně přesně ono, po stránce motorické a i hlavně komfortu a pohodlí obecně jo a teda furt hlavně plejáda a boxer...ybrcek mě tehdy znova nakopl, jenomže pro mě je furt lesník to nej, při mém užívání jo, bylo by mě toho auta-Tribečky docela líto a taky úplně nevím jestli by projela kolem kůlny, co mám příjezdovou cestičku k chalupě :-D no projela, sem tam už po svahu a o zrcátka, ale projela :-) taky hmotnost by mě trochu víc limitovala, při mém bahnění či sjezdech s vozíkem dolů přes latifundie a vůbec obecně, toho by bylo víc, škoda :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
roura74
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2017
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Horák
Bydliště: Ruda u Rýmařova
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám Tribecu 2008

Příspěvek od roura74 »

Eko to právě je. 3,6 obecně mají úplně dokonalý emise. Když jedu na STK tak na emisích vždycky kroutí hlavou, jak jsou nízký. Jednou musel přidat kolem sondy jakousi špinavou hadru od oleje aby mu to vůbec dalo nějaký hodnoty.
Tribeca 2008 Executive
________&________
Toyota RAV4 PHEV 2021

EX: Levorg 2017 Sport, Forester 2007 SG, Legacy GT 2010
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“