Dovolená na Slovensko

Vše o cestování, expedicích a výletech. Tipy na cesty, záznamy z expedic, deníčky cestovatelů, zážitky z cest. Zkrátka vše na jednom místě.
Uživatelský avatar
feroj
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: pon led 27, 2014 2:15 pm
Jméno a příjmení: František
Bydliště: Bratislava

Re: Dovolená na Slovensko

Příspěvek od feroj »

RudaK píše: čtv úno 16, 2023 6:16 pm Osobně si myslím, že jedno jaké národnosti je turista a nebo lyžař. Když je kokot tak je kokot :-)
Na Slovensko nejezdím, protože i přesto že jsou blíže než Rakousko tak mají horší služby a obecně vše méně kvalitní … Škoda kdyby to bylo jinak tak jsem tam častěji
Nechci býtprotivný, ale zajímalo by mě procento z počtu návštěvníků ;-)
Však to v tých štatistikách bolo, že sú to kecy... a Česi zďaleka nie sú "najhorší" turisti v Tatrách... a to isté aj k tým cenám a kvalite, resp. nekvalite služieb ... neoplatí sa, kým Tatranský hotelieri nepádnu na hubu a nezačnú si vážiť domáceho a aj bežného turistu, pred lakomým nemcom...
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5157
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Dovolená na Slovensko

Příspěvek od petr »

no mám pocit že to se nestane, dneska je spousta chudých ale naopak taky spousta bohatých , kteří neví co s penězma , nůžky se rozevřely, všude bylo narváno, hotely plné , sjezdovky, lanovky , parkoviště všude plno , samé luxusní auta, i to jak se ti lidi chovají , dají si jídlo za 10 až 15 E a kolikrát ho sotva ochutnají a nechají tak , drinky taky tak, spousta pokojů na hotelích je koupeno klidně na rok dopředu a přitom tam ti lidi jezdí pár krát do roka, je to prostě mazec, stačí se koukat kolem sebe a sem tam pokecat s personálem
a navíc spousta hotelů a to nejen na Slovensku patří zahraničním majitelům , kterým je jedno jestli vydělávají nebo né, mají v tom ulité prachy , většinou rusáci občas arabi němci a podobně viz třeba Bešeňová, Tatralandia a jejich síť golfových hřišť, jeden majitel no a kdo jiný zase rusák...
je to na delší povídání , ale nechce se mi :-D
Odpovědět

Zpět na „Cestování“